Teade

Collapse
No announcement yet.

Jälle kõlari ja võimu oomide sobivus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jälle kõlari ja võimu oomide sobivus

    tere sõbrad ja kena jaani!
    no kui ma peale poole tunnist otsimist ei leidnud ülesse, et milliste oomidega millised oomid kokku võib ajada (väga korrektne ja arusaadav sõnastus) siis otsustasin, et pean ikka inimesi selle lolli, kuid tähtsa küsimusega piinama, ehk siis:
    kui kõlarid on neli oomi, kas siis võimendi peab ka 4 oomi (või rohkem) olema?
    ärge pange pahaks ja aitüma!

    #2
    Vs: jälle kõlari ja võimu oomide sobivus

    Võimendile võib panna suurema takistusega kõlareid alati, vähem ei tohi kui kirjad lubavad.
    Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

    Comment


      #3
      Vs: jälle kõlari ja võimu oomide sobivus

      ühesõnaga - nelja oomiste kõlarite puhul ei tohi kasutada 6 oomilist võimu vaid peaks vähemalt neli olema, jah?

      Comment


        #4
        Vs: jälle kõlari ja võimu oomide sobivus

        Kui võimendi on ette nähtud kasutada 6-oomiste kõlaritega, siis 4-oomised ei ole soovitavad. Võib kasutada, aga kui tahad kõvemat musa kuulata, siis võib võim otsad anda+ ka hea õnne korral kõlarid, muidu nõrgema helitugevusega ei juhtu midagi. 8-oomiste kasutamisel ei saa võimendist aga seda max võimsust kätte, mida 6-oomiste ehk originaalkõlaritega, aga üldiselt ühegi asja tervisele ei käi.

        Comment


          #5
          Vs: jälle kõlari ja võimu oomide sobivus

          Üritagem siis natuke teisiti sõnastada oomi seadust võimendi väljundi kohta.
          Võimendit ei tapa oomid, teda tapab voolutugevus väljundis. Kui kõlari oomid on väiksemad, tekib suurem vool. Voolutugevust väljundis tekitab pinge sealsamas väljundis. Pinget väljundis tekitab valjuse nupp, õigemini selle nupu keeraja. Kui see keeraja teab, mida teeb, st ei tekita liiga suurt voolutugevust, on kõik hästi. Kui tekitab, laseb ta võimust suitsu välja, aga vahel ka mitte, kui on tark võim. Sama ka kõlaritega.

          Comment


            #6
            Vs: jälle kõlari ja võimu oomide sobivus

            tänud! see on päris arusaadav ka mulle

            Comment

            Working...
            X