Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 35-AC021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 35-AC021

    Kas nende kõlarite nimivõimsus on tõepoolest 35 W ja maksimaalvõimsus 100W ning takistus 8 oomi? Nimivõimsus tundub nagu väga väike (palun parandage, kui ma eksin). Mis on siis S-90 nimivõimsus? Kas oleks mõtekam osta sellised Estoniad või S-90-ned.Olen kuulnud, et S-90 bass on väga imelik. Kas leidub keegi, kellel oleks samad Estonia kõlarid ja kes kommenteeriks asja? Tänan vastuste eest ette.
    F.T.W.

    #2
    Olen mõlemate kõlaritega kokku puutunud. Estonia on kvaliteetsem, aga S90 rohkem nagu "mürtsumasin". Niiet tee selgeks,et kas kuulad rohkem trance'i või sis midagi sellist kvaliteetsemat muusikat. Samas ei ütleks nüüd seda,et Estoniaga ei anna trnce'i kuulata, annab küll... Aga S90 natsa mõnusam, tal madalad sagedused sellised venivad ja mürisevad, osadele meeldib selline heli, osadele aga mitte.

    Comment


      #3
      See 35W on lääne standardite järgi ligi 130w. Estoniad on parema heliga, bass on madalam. Kõrged väga puhta heliga.
      Eks ise otsustad kumma valid. Kindlasti kuula mõlemaid, nii S90-neid kui ka Estoniaid ja vali see mis enda kõrvale rohkem meeldib

      Comment


        #4
        Endal on needsamad Estoniad. Oma võimendi taga mürtsuvad piisavalt, s90'sest eriti puudust ei tunne. Ka s90 nimivõimsus on 35w, kuigi tegelt tunduvad võimsamad kui Estoniad. Vali kuulamise järgi!
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #5
          Endal on needsamad Estoniad. Oma võimendi taga mürtsuvad piisavalt, s90'sest eriti puudust ei tunne. Ka s90 nimivõimsus on 35w, kuigi tegelt tunduvad võimsamad kui Estoniad. Vali kuulamise järgi!
          Tuduvad kõvemad tänu oma pikemale ja rohkem kumisemavale bassile.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            mul on endal sellised kõlarid, heli on palju puhtam kui
            s-90l. s-90 teeb kõvasti kuulates ebameeldivat müra
            (plärinat). nii et kui tahad selget ja puhast heli siis võta estonia-d.

            Comment


              #7
              heli kvaliteedi poolest soovitaks tõesti estoniaid (sõbral on - väga head) ja kui tahad naabreid hirmutada siis võta S90

              Comment


                #8
                [quote]
                mulle meeldib see , aga mul mõlemad võimu taga ja olen peaaegu rahul nendega
                Darkest beatz...

                Comment


                  #9
                  mul ka need estonia'd aga kaste ple ...hakkan ehitama vaikselt aga ei tea piisavalt kõlli andmeid
                  MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

                  Comment


                    #10
                    Lisa kõrged ja keskmised juurde ning tee originaal kasti järgi.
                    TFK Audio
                    #tfkaudio
                    http://www.facebook.com/tfkaudio/
                    http://tfkaudio.blogspot.com/
                    - Audioblogi, projektid jms.

                    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                    Comment


                      #11
                      a äkki keegi teb mis tal kõrgete kõllid on ? ja kas estonia kastil oli ka kesksagedus ?
                      ja mis nende valjukate nimed on ?

                      Comment


                        #12
                        a äkki keegi teb mis tal kõrgete kõllid on ? ja kas estonia kastil oli ka kesksagedus ?
                        ja mis nende valjukate nimed on ?
                        On olemas Estoniad, millel keskmised puuduvad, need peaksid isegi uuemad zipa olema, 130ac juba kirjutatud. Klassivennal on need.
                        Kusjuures veel parem oleks, kui sa vaataks keskmisteks/kõrgeteks midagi paremat, ntx visatonilt. Õige kompromissi puhul saad hea harmoonia ;D
                        TFK Audio
                        #tfkaudio
                        http://www.facebook.com/tfkaudio/
                        http://tfkaudio.blogspot.com/
                        - Audioblogi, projektid jms.

                        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                        Comment


                          #13
                          ok

                          Comment


                            #14
                            Ei hakka siin uut topikut tegema.
                            Oleks plaan teha samuti uued ja nägusamad kastid oma Estoniatele. Sellega seoses oleks mõningad küsimused.
                            Kui teha uued kastid kõrgemad ja kitsamad ja viia bassikas kasti küljele, siis kuhu panna torud? Esipaneelile? Kuidas mõjutab see bassiheli? Kusagilt on meelde jäänud kasti maht 40L. Seda on vaja ikkagi bassivaljukale? Kas kesk ja kõrged oleks targem bassikastist isoleerida vaheseinaga? Järsku on keegi kogenum abiks arvutama torude ja kasti mõõtusi.
                            Esialgu kõik. Kaste tahaks uusi puhtalt kaasajastamise eesmärgil. Kuidagi masajas ja rohmakas on olemasolev Estonia kast.

                            Comment


                              #15

                              Kui teha uued kastid kõrgemad ja kitsamad ja viia bassikas kasti küljele, siis kuhu panna torud? Esipaneelile? Kuidas mõjutab see bassiheli? Kusagilt on meelde jäänud kasti maht 40L. Seda on vaja ikkagi bassivaljukale? Kas kesk ja kõrged oleks targem bassikastist isoleerida vaheseinaga?
                              Kasti küljele tohib panna bassivaljukad ainult piisavalt madala lõikesageduse puhul, mida estoniatel kindlasti ei ole. Samas tekib paigutamisega probleeme.
                              Kui keskmistel pole enda tarastist, siis oleks vaja kindlasti isoleerida ylej22nud elemendid basskõlarist.
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X