Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlarid

    kui suured kõlarid võiks arvutile ühendada,ilma võimendita.
    helikaart on emapladile integreeritud.
    mul on kaks 10w-list kõlarid ???

    #2
    Ei soovita sul panna neid ilma võimendita, olen ise proovinud kunagi ja heli oli ikka väga jama. vaikselt mängib, väga vaikselt isegi.

    Comment


      #3
      Takistus kõlaritel liiga madal, võid helikaardi läbi lasta, aga praktika näitab, et kui piisavalt võimas helikaart ja oskad asja käsitleda ei tohiks midagi juhtuda
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #4
        ega ei pruugi midagi nii hullu juhtuda, mul siin juba aasta otsa helikaardi(magic S22, vist '93 aasta) taga istub kõlar nimega AC-3. Mängib ikka päris mõnusalt, kuni mingil hetkel jääb kaart nõrgaks ja hakkab moonutama. aga võrreldes tavaliste juustude arvutikõlaritega on heli ikka tunduvalt parem.

        Comment


          #5
          kunagi sai s30nega proovitud. töötas kuid vaikselt.

          Comment


            #6
            Mul oli S30B olude sunnil ilma võimendita arvutil taga. Kaart oli mingi vanem ISA-siinile mõeldud, aga kisa tegi küllalt kõvasti. Sellel taga kohe kõlarile väljund olemas, kuulsin kuskilt,et mingi 1-2w pidi välja andma..
            Kokkuvõttes oleks ikka mõtekas mingi väike võimukene vahele panna,sest ega selline lahendus hästi kaardile ei mõju.

            Comment


              #7
              Mul oli S30B olude sunnil ilma võimendita arvutil taga. Kaart oli mingi vanem ISA-siinile mõeldud, aga kisa tegi küllalt kõvasti. Sellel taga kohe kõlarile väljund olemas, kuulsin kuskilt,et mingi 1-2w pidi välja andma..
              Kokkuvõttes oleks ikka mõtekas mingi väike võimukene vahele panna,sest ega selline lahendus hästi kaardile ei mõju.
              mul siin sama olukord, vana arvuti nurgas, SB16 ISA siinile. 4 oomised GD-36K kastid. 2 aastat siin kõvasti lärmanud. sõber ei uskund et eraldi võimendit vahel polnud

              Comment


                #8
                Arvuti helikaartidega on asjad sedasi, et sealt võib välja tulla kuni 5w see on ka üks põhjus mix arvutit võimuga ei soovitata ühendada.
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  a mul peksab s-30e üle. ja s-90ega annab siukse laheda bassi välja. ka integreeritud helikaart

                  Comment


                    #10
                    Nendel vanemat tüüpi kaartidel nagu SB16 jms. on väike lõppvõim peal mida saab jumperitega sisse/välja lülitada. Korralikel helikaartidel seda ei ole.

                    Comment


                      #11
                      Mul endal sb live! peaks päris norm kaart olema :P aga mul on muidugi võim ka vahel....

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by vanamees@Apr 20 2004, 16:06
                        Nendel vanemat tüüpi kaartidel nagu SB16 jms. on väike lõppvõim peal mida saab jumperitega sisse/välja lülitada. Korralikel helikaartidel seda ei ole.
                        räägi sellest natuke lähemalt.mul p233mmx desktop korpuses, et kus need jumperid seal asuda võiksid ja kuda ma neid täpselt ümber pean tõstma oskad äkki öelda?

                        Comment


                          #13
                          Võimendiga ikke kõige etem,S30 sai proovitud,oli ikka lahja heli küll!!! B)

                          Comment


                            #14
                            Praegu on mingi autovõim fiast mille rms on 2*50 ja seinapeal on mingid 80ndatest aastatest natuke järeleaidatud kõllid ja siis lauapeal istuvad spk 609...aknaklaasid võtab värisema küll... B)

                            Comment


                              #15
                              nu mul chaintech 7aja2e mobo integreeritud helikaart lärmab ilusti mingite sanyo keskuse kõlaritega. Kõlaritel ple võimsuse kohta kahjux rohkem kirjas kui 40w peak power. vahel peksab üle ka kui mõni tugevama heliga mp3 listi satub

                              Comment

                              Working...
                              X