Teade

Collapse
No announcement yet.

king audio watid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    On küll jah s90bassikas 75w.JA on ka 35w.Ja peab vastu ka teatud tingimustes 200w.Aga mis vahet seal on????Tähtis on ikkagi see võimsus mille juures ta veel niipalju ei moonuta, et su kõrv seda ei taju.s90 bassikal kipub see 35w kanti jääma ja "kingil" on see samuti sinnakanti.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #17
      See on ammu teada,et see 100W, mis sellele peale kirjutatuds on, pole õige.. Miks peaksid need riisisööjad panema valjukale õiged numbrid peale kui see element nagunii üks paras juust on..? Ja nagu teate, selle elemendi T/S parameetrid ka natsa võsas niiet jah...
      ma ei tiadnudki et KA T/S parameetrid võsas on !
      niipalju veel et king audio helikvaliteet on veel rohkem võsas

      Comment


        #18
        sai ükskord sõbra KING AUDIO s-8 2 x 100(RMS) watise autovõimuga + crossover katsetud
        ning lasime ~50-70 watti ja nati rohkem ja mängis normaalselt kuigi KA on minu arust üks viimane....... :P

        Comment


          #19
          S-90'ne bassikaga pole ta elusees võrdne.Ma kuulasin kõrvuti s-90'nd orginaal kastis ja king audio 12'nest woofrit.
          King audio kohe üldse ei tahtnud mängida,ta isegi ei väristanud võrreldes s-90'nesega.
          Kast oli mingi 50l vendiga.
          Mäll-mäll

          Comment


            #20
            Mis mõte on nii vanat teemat sellise BS pärast päevakorda tõsta? :wacko:

            sai ükskord sõbra KING AUDIO s-8    2 x 100(RMS) watise autovõimuga + crossover katsetud
            ning lasime ~50-70 watti ja nati rohkem ja mängis normaalselt kuigi KA on minu arust  üks viimane.......  :P
            Samas tahaks kohe küsida,et mille järgi sa otsustasid,et sinna 50-70W lasid? See,et võimendus "100W" on, ei tähenda, et kui nupp natukene alla maksimumi on, et siis kohe kõlarisse pool sellest võimendi võimsusest läheb. Keskmise kuulamise juures siiski vaid 5W(umbes) on see võimsus. Vat pane siinus peale ja tester kätte ning hakka arvutama, siis võiks selliseid argumente siia paisata.

            Comment


              #21
              King Audio my ass.
              Audes on tuppa ikkagi parim lahendus.

              Comment


                #22
                Originally posted by rnzr@May 24 2005, 11:01
                Audes on tuppa ikkagi parim lahendus.
                offtopic aga kust sa võtad et just audes on tuppa parim?

                Comment


                  #23
                  Originally posted by hentz+May 24 2005, 18:47--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (hentz @ May 24 2005, 18:47)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-rnzr@May 24 2005, 11:01
                  Audes on tuppa ikkagi parim lahendus.
                  offtopic aga kust sa võtad et just audes on tuppa parim? [/b][/quote]
                  iz yoo n00bz? :blink:

                  Comment


                    #24
                    Heh
                    Kõik teavad et audes on hea :P
                    kellel on ja kes kuulanud need teavad ka

                    Comment


                      #25
                      So, et tuua sellesse suht mõtetusse arutellu natuke konstruktiivsust, palun selgitage oma väiteid lähemalt - miks, kuidas, mismoodi.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by djwhisper@May 25 2005, 09:24
                        Heh
                        Kõik teavad et audes on hea :P
                        kellel on ja kes kuulanud need teavad ka
                        ja kõik kes on peale audese ja king audio veel midagi kuulanud teavad seda ka et audes pole hea

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by rnzr+May 25 2005, 07:49--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (rnzr @ May 25 2005, 07:49)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-djwhisper@May 25 2005, 09:24
                          Heh
                          Kõik teavad et audes on hea :P
                          kellel on ja kes kuulanud need teavad ka
                          ja kõik kes on peale audese ja king audio veel midagi kuulanud teavad seda ka et audes pole hea &#39;
                          [/b][/quote]
                          Sellest postitusest ma küll nüüd aru ei saa:S
                          Eelnevas postituses väidad, et Audes on maailma parim ja nüüd ma enam ei saa mitte muffigi aru:S
                          Audes on hea...Aga on ka paremaid...Oleneb inimesest...mida ta tahab, kas klassika jaoks või träna ja dnb jaoks.
                          Kõik oleneb isikust ja muusika maitsest...
                          Aga king audiot ma ei oskaks endale siis ka kui peale makstakse :lol: :lol:
                          Mäll-mäll

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by feel_the_bass+May 27 2005, 15:41--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (feel_the_bass @ May 27 2005, 15:41)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                            Originally posted by rnzr@May 25 2005, 07:49
                            <!--QuoteBegin-djwhisper
                            @May 25 2005, 09:24
                            Heh
                            Kõik teavad et audes on hea :P
                            kellel on ja kes kuulanud need teavad ka

                            ja kõik kes on peale audese ja king audio veel midagi kuulanud teavad seda ka et audes pole hea &#39;
                            Sellest postitusest ma küll nüüd aru ei saa:S
                            Eelnevas postituses väidad, et Audes on maailma parim ja nüüd ma enam ei saa mitte muffigi aru:S
                            Audes on hea...Aga on ka paremaid...Oleneb inimesest...mida ta tahab, kas klassika jaoks või träna ja dnb jaoks.
                            Kõik oleneb isikust ja muusika maitsest...
                            Aga king audiot ma ei oskaks endale siis ka kui peale makstakse :lol: :lol: [/b][/quote]
                            n00bilaks? <_<

                            Comment


                              #29
                              kas te siis irooniast kah aru ei saa ???
                              Kui öeldakse juba et audes on tuppa parim, no mõlege ise kas ikka on?

                              Comment


                                #30
                                Äkki lõpetaks selle jura ära? :blink:

                                Comment

                                Working...
                                X