Teade

Collapse
No announcement yet.

Pahtlel ja liim plaatide vahele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Tean et puidukates panevad mehed ka autopahtlit vahel, kuna puidukas kuivab liiga kaua. Peamine on see, et toon sobiks.
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    Comment


      #17
      autopahtel kuivab ju oioi kui kõvaks, see midagi epo taolist ju.

      Comment


        #18
        kysiks kohe otsa, et millist v2rvi kasutada, et saada sa umbes samasugune tulemus nagu audese k6larite esikyljed. mis selle v2rvi tyyp kyll olla v6iks ja kas krunt tuleb ka alla kanda v6i saab otse siledakslihvitud puidule ja pahtliele peale kanda?

        Comment


          #19
          Emailvärvidega saab üldiselt väga hea tulemuse. Soovitavalt mitu kihti.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #20
            isekasutasin kah enda kasti tegemsiel mingity 36 eekust puidu pahtlit : tulemus jäi enam v2hem,kuid ikka n2he j2i et see ei olnd see õige...nuh kuiigi ma v2rvisin seda aint yle 2x l2ikiva mustaga...

            selline kysimus: kas selline pahtel mis mina kasutasin kõlbab ?
            <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

            Comment


              #21
              Pahtel kõlbab, aga nagu näha oskustest jääb puudu. Nii kerge see nyyd pole, et pahtel kruviaugulepeale, lihv kõige jämedama paberigaja korras. Terve kast tuleb yhtlaseks töödelda, mis pole käsitsi kuigi kerge, aga siiski teostatav.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #22
                Ma ise kasutasin kuuma liimi:P

                Comment


                  #23
                  peaaegu igas ehitus poes on olemas kiiresti kuivavad pahtlid müüjalt küsides näidataxe isegi koht kätte kus nad asuvad. Endal on kasti ehituses ikka nii olnud, et plaadid liimi ja kruvidega kokku, siis hermeetikut ja seejärel peentööde pahtel (68kr 2kg potsik) väga pro jääb (y) a ise ka vaeva nägema.
                  Kuuma liimi kasutamise kohta pole veel varem kellegilt midgai kuulnud..
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #24
                    Ma ise kasutasin kuuma liimi:P
                    see jääb ju peaaegu sama nätsuks kui ta vedelalt on. sellise asjaga pole küll mõtet kasti kokku liimida.

                    Comment


                      #25
                      mina soovitan loomulikult epot kasutada jääb tugev ja õhukindel

                      Comment


                        #26
                        epot??? seda liimi nagu just odav soetada ple ja ega kasti peale vaevalt et 1 tuubiga akkama saab..
                        Vana hea PVA ajab asja ära väga eduliselt ja õhukindlalt
                        S A C
                        Siberian Audio Concept

                        Comment

                        Working...
                        X