Teade

Collapse
No announcement yet.

Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

    Kas keegi oskab või teab soovitada kohta kust saaks Tartus kasti jaoks materjali hea hinnaga kätte koos mõõtu lõikamisega ning lisaks oleks vaja kasti jaoks katteriiet. Ning mis liimiga seda riiet oleks hea paigaldada?

    Noortehnik on üks pood, mis pakub riiet ja spetsiaalset spreiliimi, aga ehk keegi teab mõnda kangapoodi, mis pakub soodsamalt.

    Kui kellegil materjal lihtsalt vedeleb ja ülearu on, siis võib ka teada anda ehk saab kokkuleppele. Väga palju pole tarvis, vaid ühe ~60l kasti jagu. Sobiks ilmselt MDF ning vineer alates 18mm. Tuleb sellest siis subwoofer ning läheb autosse, aga sooviks siiski asjale korraliku ja viisaka kasti ümber ehitada.

    #2
    Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.


    siiani kõik kastid sellega liimitud

    Comment


      #3
      Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

      Aga kas sama liimi ka katteriide puhul kasutanud? Kaste liimitakse ka tavalise PVA puiduliimiga. Huvitaks just, et kust saaks sobivat katteriiet hea hinnaga ning kes Tartus pakub hea hinnaga materjali ning välja lõikamist. Katteriide liimimiseks oleks ilmselt kõige parem ja mugavam spreiliim.
      viimati muutis kasutaja wermecher; 08 m 2011, 06:10.

      Comment


        #4
        Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

        Tartus kunagise keki hoovis kusagil on mingi firma kes müüb igasugust mdf plaati. Neil on ka plaadilõikuspink aga ei tea kas seda ka kasutatakse.(firma müüb plaati ja värvi ka audesele)

        Comment


          #5
          Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

          Mis mõõtu sul kast tuleb? Saaks ehk aidata,kuna mdf'i vedeleb garaažis igas suuruses ja paksuses. Kui Smartposti kappi ära mahub, siis mul ei võta see tükki küljest sulle valmis lõigata. Tööl formaatsaag olemas.
          Muide, kunagi sai ka sõbrale üks supakakast valmis nikerdatud, riide ma tõmbasin peale moment superfix'iga (või misiganes selle nimi ka polnud). Selline silikoonitaoline. Kuna lihtsalt vedeles kodus üle, polnud mingit sprayliimi tarvis :P

          Comment


            #6
            Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

            Materjali paksus võiks olla alates 18mm, alla selle ei näe väga mõtet, kui läheb subwoofri kasti tarbeks.
            SmartPosti need ära ei mahu ilmselt ning parem variant minu arust oleks kasutada CargoBus teenust.
            Need mõõdud, siis otse programmist ja selle nad ka nii 0, mm pealt täpsed, nii täpsed nad olema ei pea ehk ikka saab ümardada ilusamate numbrite peale. Kui on võimalus selline lõikamine ette võtta ning materjali vedeleb palju, siis võite PS kirjutada ja vaatab edasi.

            18mm puhul oleksid plaadid järgmised :

            Kast :
            2tk : 280mm x 680mm
            1tk : 404mm x 644mm
            1tk : 404mm x 590mm
            2tk : 404mm x 280mm

            Port :
            1tk 404mm x 208mm
            1tk 404mm x 302mm
            viimati muutis kasutaja wermecher; 08 m 2011, 12:12.

            Comment


              #7
              Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

              Ma pean tuulama veits, mäletamistmööda on 22 mm mdf'i kõige enam alles. Kast tuleb ristkülliku kujuline või kaldseinaga? Et kui ma lõikangi nendes mõõtmetes tükid välja, pärast mingid nurgad lõikad ise?
              Muide, kus on kirjas, et smartposti automaati peab paki asetama kapi põhja? Suurima kapi diagonaal on ju 90 cm See mahub sinna nagu köki-möki ära

              Comment


                #8
                Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

                Ma mõtlesingi jah riide liimimist sellega,vanasti oli Moment samasuguses bankas.Lasid aga pintsliga kastile ja riie peale ja super,ainult haiseb .Kast ikka PVA-ga jah

                Comment


                  #9
                  Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

                  22mm sobib ka kenasti ja sellele ka mõõdud olemas, et kui materjal on olemas ja te soovite asja ette võtta, siis saadan teile eraldi 22mm mõõdud ning neist tehtud ka illustratiivne pilt kohe. Kui mahub SmartPosti ära, siis pole probleemi. Mul selle koha pealt eelistust pole ja kuidas teil endal vähegi mugavam on, seda kasutaks. Kast tuleb täiesti tavaline, ilma kaldseinata ja pole vaja kraadi all midagi lõigata. Täiesti piisab, kui lihtsalt mõõtude järgi plaadid välja lõigata ja ongi ideaalne. Samuti pole ilmselt vaja lõigata elemendi jaoks auku sisse, küll selle saan ka ise lõigatud.

                  Endal on maal olemas küll ise valmistatud saekettaga pink, aga ei taha selle kätte seda tööd usaldada ja sooviks, et saaks plaadid korraliku pingi all lõigatud, sedasi et plaadid oleksid kenasti mõõdus ja hiljem on mul endal vaid kokku liimimise vaev ja riie peale. Selle ise lõikamisega kaasneks muidugi ka veel omakorda materjali otsimise vaev ja pigem oleks hea, kui saaks kõik ühest kohast korraga. On ka üks sugulane kellel töö juures korralik pink olemas ja saab ligi ka MDF materjalile, aga kuna hetkel inimesel tööd ilmselt palju niigi, siis ei hakka teda selle subwooferi kastiga torkima. Kunagi sai tema käest küll ja lõikas mulle kenasti tornkõlarite kastide plaadid välja ning lõikas veel 45 kraadi alla ja jäi väga vinge. Andis veel kaasa mingi spetsiaalse puiduliimi, mis nägi küllalt mee sarnane tatt välja, aga liimis nii mis kole.

                  Kaks lisa plaati nimega "Port" on inverteri jaoks, sest kast tuleb L-Port tüüpi ning kahest plaadist moodustub kasti sisse inverter, mida kaudu siis õhk hakkab väljuma. Kastist endast ka illustratiivne pilt olemas ja võin ka selle saata, et siis ka teil aimu, milline täpselt tuleb.
                  viimati muutis kasutaja wermecher; 08 m 2011, 13:09.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

                    Suthleme PS'is edasi. Ma võtan homme ühendust, pean praegu end tööle seadma. Infoks niipalju, et 22mm materjali on küll ja rohkem :P

                    Comment


                      #11
                      Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

                      Esmalt postitatud puulabidas poolt Vaata postitust
                      Suthleme PS'is edasi. Ma võtan homme ühendust, pean praegu end tööle seadma. Infoks niipalju, et 22mm materjali on küll ja rohkem :P
                      Eks kirjuta PS.i

                      Comment


                        #12
                        Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

                        müüakse seda momendi asja ka sprayna, otsi samast kohast. Peale pihustamist oodata kuni lahusti auranud ja meenutab seda purgi kraami. Kasutan ise eri otstarvete jaoks, töötab hästi isegi polüetüleeni külge hakkab.
                        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Soodsalt kasti jaoks materjal ning riie Tartus.

                          Tartus on siin üks koht:http://www.estoply.ee/teenused.html Võimalik, et saab äkki mingeid jääke kah küsida.

                          Comment

                          Working...
                          X