Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes 017

    Kas keegi on neid kõlareid järgi teinud? Kas audese kodulehel antud andmed selle kõlari ehituseks on sobivad? Minul läheks nende valmistamiseks ~2500 EEK-u, kas selle raha eest saaks teha mõned paremad, või on poes selle eest midagi head saada?

    #2
    on tehtud küll, hetkel veel hot.ee maas, kus oli see link ka kirjas. täpsemalt www.hot.ee/ergoh . miks need andmed seal siis valed peaks olema? muide, kui sa vaatad nende kõllide elementide sagedusriba, siis piisab täiesti ka 116 kõllidest. mina mõtlesin ümber igatahes. säästad 600..700 krooni ka veel.
    Nii lihtne see asi päris ei ole. 017 kasutatakse keskriba komponente keskmiste sageduste parandamiseks, sest yldiselt 8" elemendid seal 2kHz juures eriti ei mängi.
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      5 min kuulamise peale oma arvamust avaldada on mõtetu ... :
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        Suur vahe on Audes 116 ja 017 valjukatel. Olen kuulanud mõlemaid ja 116 mudelil on helil vähem puhtust. Audes 017 heli on märksa parem. Soovitan kuulata täiesti vaikses ruumis mõlemat kõlarit ja erinevus on kohe kuulda. Poes on helipilt hoopis teine.(segav müra mis ümberringi on).

        Comment


          #5
          Nii ta kipub olema jah, veelparem, kui saaksid syveneda kasvõi pool tunnikest.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            eelistaksin siiski 3-ribalisi, heli on parem.

            Comment


              #7
              kuulasin tunduvalt kauem kui 5min. see "puhtus" seisneb selles, et on rohkem keskmiseid, vahet ju ple, nigunii tõmban ekust keskmised maha!
              Tubli. ;D Kas sa oled kuulnud mis vahe on müral ja muusikal?

              Comment


                #8
                Tubli. ;D Kas sa oled kuulnud mis vahe on müral ja muusikal?
                mida sa nokid? kisub liiga isiklikuks. :-X

                Comment


                  #9
                  Ärge nüüd sellepärast riidu minge, igal ühel on oma maitse.

                  Comment


                    #10
                    Muidex M@rtin, mul pakkuda su tornide jaoks 70w81-8 basside paar, täiesti süütud jne. Vaata lähemalt Ost/Müük foorumi alt.

                    Sry väikse OT pärast.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      leidsin! krdi ilus on lõpptulemus! aga eriti odavam ei tule vist, kui ise teha...

                      http://www.hot.ee/fkaudio/kuidas_ma_k6llid_ehitasin/

                      Comment


                        #12

                        mida sa nokid? kisub liiga isiklikuks. :-X
                        Ei midagi isiklikut . Ma lihtsalt sattusin valesse kohta tundub. Ma lootsin, et siin muusikafännid. Aga paistab teisiti. :'( . Aastatega teie maitse logiseb ise paika. Ja teiega vaielda pole tahet.

                        Comment


                          #13

                          Ei midagi isiklikut . Ma lihtsalt sattusin valesse kohta tundub. Ma lootsin, et siin muusikafännid. Aga paistab teisiti. :'( . Aastatega teie maitse logiseb ise paika. Ja teiega vaielda pole tahet.
                          mis siis su arust parim ja odavaim lahendus on? äkki seletad "lollidele müra kuulajatele"?

                          Comment


                            #14

                            mis siis su arust parim ja odavaim lahendus on? äkki seletad "lollidele müra kuulajatele"?
                            "lollidele müra kuulajatele" seda ma pole öelnud.
                            017 on hea lahendus. Mul sinu jutus ei meeldind, et sa tõmbad keskmised maha. Muidu keskmised on kõige informatiivsem osa. Ilma nendeta ei saa. Pole vaja midagi maha tõmmata ja juurde panema. Bassid ja kõrged ei pea domineeruma (tümps välja arvatud). Sound peab ühtlane olema. Muusika peab kõlama nii nagu ta on lindistatud.

                            Comment


                              #15
                              "lollidele müra kuulajatele" seda ma pole öelnud.
                              017 on hea lahendus. Mul sinu jutus ei meeldind, et sa tõmbad keskmised maha. Muidu keskmised on kõige informatiivsem osa. Ilma nendeta ei saa. Pole vaja midagi maha tõmmata ja juurde panema. Bassid ja kõrged ei pea domineeruma (tümps välja arvatud). Sound peab ühtlane olema. Muusika peab kõlama nii nagu ta on lindistatud.
                              okei, eks ma ka pingutasin tiba yle! ega nyyd siis keskmisi täitsa min. ka ei tõmba. ma tean ka selliseid kes täitsa maha tõmbavad, vot see on kyll masendav mis sealt välja tuleb :-X ! on kyll 017 hea lahendus, aga 116 ei mängi yldse kehvemini(kui nad sitalt mängiks, siis audes neid ilmselt ei teex'ki) ! ma olin täielikult veendunud, et ostan 017, aga 1300kr võrra nad paremini kyll ei mängind. (muidugi jälle poes ja bla bla) seega, kui kuskilt 017 ei saa, teen kasvõi ise 116. soovitan võrrelda.

                              tekkis kysimus, et kas sa kuulad musa tre-mid-bas kõik nullis?

                              krt, jube OT käib!

                              Comment

                              Working...
                              X