Teade

Collapse
No announcement yet.

Vene kinovaljukas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vene kinovaljukas

    Olen ysna võhik kõlarite alal ja tahan kysida targemate 8) meeste käest..kas kellegil on tegemist on olnud vene kinokõlariga, peaaegu 15 tolli, mis on selle võimsused,takistus,kui suurt kasti tahab...ja mis siis saab kui ma ta oma automaki taha panen..kas ta maki peale ei hakka????..niisama proovisin ilma kastita siis karjus ainult looma moodi Kas sellest saab yldse miskit hääletekitajat
    Eheehee ja piraki.....

    #2
    Endal sama jama, et vedelb nurgas....no tegelt mingi 50ltr kastis, aga ikkagi ei leia nagu tegevust asjale
    Aga Humax on selle kohta nii palju andmeid ütlend: nn. kinap seeria toru, 25w ja 12oomi
    Ta isegi pakkus, et kui panna kaks ühte kasti peax täitsa hea olema....

    Comment


      #3
      Aga mis see kõll teeks automaki järel kui ta on 12 ohmi? kas maki lõppvõimu ära ei tapa??
      Eheehee ja piraki.....

      Comment


        #4
        Aga mis see kõll teeks automaki järel kui ta on 12 ohmi? kas maki lõppvõimu ära ei tapa??
        Mitte kuidagi ei tapa, ta hakkab väga vaikselt mängima ainult.
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #5
          endal kah mingi taoline..vene kõll olemas..aint asi 8om.. ;D
          mida sa lohh vahid

          Comment


            #6
            kle , myyge keegi mulle midagi maha midagi head ja odavat ja midagi , mis ei lähe 20 wati juures purux ega akka krõbisema :P

            Comment


              #7
              mul erinew pildil olevast ??? aga kas seda kannatab auto maki järel kytta we?? :-/
              Eheehee ja piraki.....

              Comment


                #8
                mul erinew pildil olevast ??? aga kas seda kannatab auto maki järel kytta we?? :-/
                Sa võid selle ju automaki järgi panna, aga mingit erilist häält sealt välja ei tule...
                Siin sis mingid pildid kah
                http://www.pilt.ee/photo/25788/393434/
                http://www.pilt.ee/photo/25788/393435/

                Comment


                  #9
                  Aga kuradi suuruses see kast tuleks teha et see asi mängima hakkaks ja mis sagedustele see aparaat mõeldud on???
                  Eheehee ja piraki.....

                  Comment


                    #10
                    Ohh...mõned asjad on naljukad.

                    Saage juba ükskord aru, et kui mõni asi on suur, ei tähenda see veel seda, et see ka hea on. See et antud kinovaljukas(ja ka paljud muud eksemplarid, mis siit foorumist läbi käinud ) suure läbimõõduga on ja 90% inimeste loogikat järgides "kui Vene asi, siis mängib kõvasti tümakat ja on üldse üks äge bassilõõts, ei tähenda, et igast suvalisest valjukast saaks teha subbaka. Need kinovaljukad ei ole mõeldud selleks!!!! Nad mängivad korralikku midbass, kuid muud sealt loota oleks enese petmine! Jah, küllaltki valju häält teevad, just kisa, aga mitte madalat mõnusat müdinat või milline tümm kellelegi meeldib.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      Ohh...mõned asjad on naljukad.

                      Saage juba ükskord aru, et kui mõni asi on suur, ei tähenda see veel seda, et see ka hea on. See et antud kinovaljukas(ja ka paljud muud eksemplarid, mis siit foorumist läbi käinud ) suure läbimõõduga on ja 90% inimeste loogikat järgides "kui Vene asi, siis mängib kõvasti tümakat ja on üldse üks äge bassilõõts, ei tähenda, et igast suvalisest valjukast saaks teha subbaka. Need kinovaljukad ei ole mõeldud selleks!!!! Nad mängivad korralikku midbass, kuid muud sealt loota oleks enese petmine! Jah, küllaltki valju häält teevad, just kisa, aga mitte madalat mõnusat müdinat või milline tümm kellelegi meeldib.
                      Mina Indrekuga täiesti nõus...Mingit hullu superbassi ta küll ei mängi, pigem ikka jah midbass'i
                      Sõber müüs mulle selle kah nii, et ütles see on üli hea supakas....Ma olin siis veel nii loll ja ei mõistnud, aga nüüd tean rohkem ja endal ei ole seda valjukat vajagi, sest mulle meeldib veel kuulata bassi rohket heli ja muusikat

                      Comment


                        #12
                        Ohh...mõned asjad on naljukad.

                        Saage juba ükskord aru, et kui mõni asi on suur, ei tähenda see veel seda, et see ka hea on. See et antud kinovaljukas(ja ka paljud muud eksemplarid, mis siit foorumist läbi käinud ) suure läbimõõduga on ja 90% inimeste loogikat järgides "kui Vene asi, siis mängib kõvasti tümakat ja on üldse üks äge bassilõõts, ei tähenda, et igast suvalisest valjukast saaks teha subbaka.
                        ;D natuke naeru minupoolt (( no offence ))

                        Comment


                          #13
                          KAsutaks ikka igat asja seal kus neid vaja.Sulle autosse pole seda kohe üldse vaja.Sulle kulub king audio väga hästi ära.Teeb rohkem tümakat.See valjukas pole tümaka jaoks.Ja makk jääb suht lahjaks.Üldiselt kui takistus on 16 oomi, ja autos on reaalne saada võimendist 10v siinust, saab võimsuseks 6w.Mõtle!!!
                          muusika on kuulamiseks

                          Comment


                            #14
                            Tegin kõlarile 80 liitrise kasti..toppisin auto pagasnikusse... 8) mängib väga hästi..ja eesmärgiks ei olnudki basse kätte saada ...oluline oli et kõva kisa teeks :P :P :P :P :P Mina olen rahul
                            Eheehee ja piraki.....

                            Comment


                              #15
                              mis see annab kui pagassist jube kisa kostab??

                              Comment

                              Working...
                              X