Teade

Collapse
No announcement yet.

Mure s-90 bassikaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mure s-90 bassikaga

    Asi selline, et olen s-90 täiega tümistand.Ühel kõlaril bassikas hakkab ragisema.siis kui paned rohkem bassi.asi selles, et olen juhtmed puruks lasknud 13 korda.need juhtmed, mis valu küljest paberi külge jooxevad.need liiguvad väga palju, edasi tagasi ja on katki läinud paberi küljest.ise pole mingi ekspert,aga olen uued juhtmed jootnud aga kas juhe põhustab ragisemist vastu membraani? kõlari liikumisel, selle kollase riide ja membraani vahel? palun aidake. ??? ??? ??? ???

    #2
    Vaata ega uued juhtmed kuhugi vastu ei käi äkki. Kas panid täiesti uued juhtmed ja kui panid siis millest uued panid? See mis valjukatel originaalis on on mingi nõõri ja traadi ristsugutis. Kas peale uute juhtmete panekut hakkas ragisema või on koguaeg ragisenud. Viga võib ka mähises olla. Äkki ei ole ühendus hea uute juhtmete ja nn. paperi vahel. Äkki on uued juhtmed liiga lühikesed et koguaeg sodiks lased need. Vigu võib olla mitmeid

    Comment


      #3
      Juhtmed on mingid tavalised vene omad täiesti uued panin. musta kattega. kõlari originaaljuhtmeid ma ei tea kust saab.siis hakkas rgisema alles, kui uute juhtmetega proovisin.

      Comment


        #4
        Kas need uued on tavalised juhtmed st. tavaline traat we
        Siis pole ime et ragiseb. Mine vaata äkki kuskilt poest saab midagi mis sobib panna sinna. Originaal on sellin ehästi pehme noori ja traadi segu. Tavaline juhe äkki ei paindugi nii hästi. Viga on kindlasti nendes juhtmetes kui enne nende panekut ei olnud midagi viga

        Comment


          #5
          mine küsi elektroonika poest selist asja nagu tina sukka ja jooda see sinna juhtme asemele mis läheb koonuselt siis kõlari klemmide külge see on see sama asi mis sina käib hind ei ole kirves nii et suht väike investeering muusika nautimiseks

          Comment


            #6
            ok proovin millalgi. muidu suht hea on nendega kuulata . akna võtab ikka värisema 1300.- ostsin.seda tinasukka mujalt ei saa we kui eleroonikapoest, ei käi eriti tihti linnas, sest, et olen nagu 14 aastane ja pole põhjust minna tihti. mingitelt teistelt vanadelt kõlaritelt ei saa seda we?

            Comment


              #7
              ma tegin 25gd 26b valjukatele sukad klapijuhtmest(paindub hästi) ja liimisin nad altpoolt kummiliimiga membraani külge(et ikka mitte kuidagi uuesti lahti ei tuleks)ja töötab.

              Comment


                #8
                põhimõttelsielt kui sa hakkad seda vanalt kõlrilt maha tinutama siis saab küll, aga see võib natukese liiga lühikeseks jääda aga proovida võid

                Comment


                  #9
                  ja just juhtus veel üks asi. paberi küljes olev klemm tuli lahti ja seal on nüüd väike auk kas seda klemmi saab tagasi kinnitada?

                  Comment


                    #10
                    ja just juhtus veel üks asi. paberi küljes olev klemm tuli lahti ja seal on nüüd väike auk kas seda klemmi saab tagasi kinnitada?
                    mul oli sama asi aga kui liimiga võõpama akkasin siis jäi see auk liimi alla ja see pealegi nii väike et pole õieti nähagi seda

                    Comment


                      #11
                      aga klemm on ju lahti selle peab sinna ju tagasi panema. mis sa selle klemmmiga tegid?

                      Comment


                        #12
                        ma mõtlen klemmi all seda asja millega sukk membraani külge kinnitub.kui ära tuli siis kinnitasingi suka kummiliimiga(õige mitu kihti)ja väga hästi püsib

                        Comment


                          #13
                          eks ma proovin siis lähipäevil

                          Comment


                            #14
                            üks asi veel: kui selle liimiga mökerdama akkad siis kasuta kindlasti pintslit!

                            Comment


                              #15
                              hakkan tegutsema täna

                              Comment

                              Working...
                              X