Teade

Collapse
No announcement yet.

Mure s-90 bassikaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    rääkides suakst..siis tinasukk ple kõige parem variant..läävad kah ikke katki...kõigeparem on minuarust ( vähemalt endal kõige kauem s90`stel vastu pidand) et vaatad..muretsed v otsid mikkri juhet...mille sees on peenikesed juhtmed..väga elastsed ja need sul küll niipea katki ei lähe...peenikesed nad on....aga kui panna..tuleks 2-3 kordselt panna..et takistus liiga suureks ei läheks..
    see siis minu arvamus...
    keegi kunagi rääkis et mingi starteri harjad vms pidid kah väga head olema..aga pead ei anna selle jutueest
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #17
      nüüdseks on juba woofer korras aitäh teile kõigile1 teist oli väga palju abi. ma panin selle klemmi tagasi liimiga ja jootsin uued juhtmed. need juhtmed sain ma mingi väikse lambipirni küljest, mingi auto omalt.nüüd on juhtmed küllalt pikad ja ilusti kinni ja vastu ka ei käi. kõlar läbi ei saa olla, sest kõvasti kuulamisel ja bassi palju peal on, siis mingit raginat ei ole kõik töötab ilusti. aitäh teile veelkord, teinekordki tasub oma murest siin rääkida

      Comment


        #18
        nüüd on juba asi selline, et ma lasin uuesti puruks ühe juhtma, aga nüüdseks on seegi juba korras, ma pean vist kohe meetriga juhet kõrvale panema, kui ma neid ni palju puruks lasen ;D ;D

        Comment


          #19
          keegi kunagi rääkis et mingi starteri harjad vms pidid kah väga head olema..aga pead ei anna selle jutueest
          Mul peaks keldris neid päris mitu olema, kui keegi huvitatud andku teada ;D
          TFK Audio
          #tfkaudio
          http://www.facebook.com/tfkaudio/
          http://tfkaudio.blogspot.com/
          - Audioblogi, projektid jms.

          On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

          Comment


            #20
            njaaa mul pole enam vaja ma ostsin seda tinasukka 2m

            Comment


              #21
              Kle palju see tinasuka meeter ka maksab

              Comment


                #22
                võtad klapijuhtme millel see kummist võimisiganes kate ümber ja ainult otsast koorid selle maha(niipalju et saaks kinni tinutada) ja siis liimid kummiliimiga vastu membraani kuni klemmini. siis ei tohiks enam ära tulla mitte kuidagi kohe aga ole kannatlik liimi kuivamisega(lased ühe kihi peale ja oota ära kuni täielikult ära kuivab.alles siis uus kiht).

                Comment


                  #23
                  klemmi all mõtlen asja millega vana sukk membraani külge kinnitus

                  Comment


                    #24
                    ma mõtlesin, et oleks aeg uus bassikas osta, sest, et see bassikas mida ma nii palju jootnud olen on juba selle jootmisega nii ära rikutud, et need klemmid membraani küljes on juba pees. palju ka s-90 bassikas maksab ja kus?

                    Comment


                      #25
                      Noores tehnikus 595 EEK. Vaata äkki saad kuskilt vana ja korraliku elemendi osta :

                      Comment


                        #26
                        peab uurima jah kuskilt, sest uus on päris kallis ikka. :-/ pole raha ka praegu nii palju, äkki kellegil on

                        Comment


                          #27
                          tasuks osta katkine s-90 millel oleks bassikas korras äkki? :-/

                          Comment


                            #28
                            tasuks osta katkine s-90 millel oleks bassikas korras äkki? :-/
                            Põhiline probleem ongi minu arust just see,et bassikas läbi, aga võid ju mõne sellise leida, millel bass terve...

                            Comment


                              #29
                              Kas bassikas mängis muidu ilusti? Meilid äkki sellisele mehele nagu basssoundman Tsekka ka -> http://www.zone.ee/basssoundman/
                              Lased äkki ära parandada. Kui uue ostad siis uus bassikas maksab su kõllide hinnast poole ja kui tahaksid mõlemad välja vahetada siis maksad juba bassikate eest rohkem kui kõllid väärt on ;D

                              Comment


                                #30
                                mängis jah ilusti, ma ei tea veel mida teha, kas otsida kuskilt katkine s-90 millel on bassikas terve, või lasta ära parandada?

                                Comment

                                Working...
                                X