Teade

Collapse
No announcement yet.

s-90 max

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s-90 max

    mul on selline küsimus: palju radiotehnika s-90 max w välja annab?

    #2
    sa ikka mõtled palju maximum kannatab või?
    F&F

    Comment


      #3
      jah

      Comment


        #4
        tahaks seda täpset maximumi teada

        Comment


          #5
          kas seal taga ei ole tõesti kirjas?
          millise täpsusega soovid seda teada saada?
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            olen igalt poolt kõlarite pealt otsinud, aga ei ole märgitud.palju s-90 välja annab lihtsalt w

            Comment


              #7
              Tegelikult S-90tega on selline lugu, et nominaal vximsus on 35W ja see tahendab seda, et kuni selle vximsuseni peavad kvaliteedi naitajad jaama deklareeritud piiridesse. Nimes olev number pole ka nii sama sinna pandud, nimelt see number 90 tahendab selle kxlari passivximsust mis tahendab seda, et see kxlar on suuteline pikaajaliselt ja ilma mehaniliste rikketeta taluma 90W!
              Ise karsatasin kunagi kxrged maha ja kasutasin lihtsalt woofrina ja siis sai sellele kxlarile kaarega yle 100W peale antud ja pidas vastu paris kaua kuid bassika membraanile minev juhe sai pika peale siiski otsa. Kyll aga kxrgetega tuleb ettevaatlik olla need ei kannata vatti.
              S-100 puhul kehtib sama reegel, kuid S-150 ja S-300 puhul ma vaga kahtlen kas need numbrid tahendavad ikka samat asja mis S-90te puhul.

              Comment


                #8
                Njaaa. tegelt nende kõlarite suuruse ja selle järgi, mis välja annavad ei ütleks küll, et 90w on, oleks nagu rohkem ikka, aga ise olen rahul enda s-90 ja praegu ei tunne võimsamate järele vajadust...

                Comment


                  #9
                  Täpsustust sooviks, seega kas S90 RMS võimsus on 35W?
                  Seega väljamaa kõllidel antud RMS võimsust saab seega nii võrrelda vene kõllidega. S30-d olid vist 10W RMS.
                  Samuti võimendi nominaalväljundvõimsus on siis RMS mille juures lineaarmoonutused ei ületa 1%. Näiteks Estonial 35W 8 oomi juures ja 50W 4 oomi juures?

                  Comment


                    #10
                    Samuti võimendi nominaalväljundvõimsus on siis RMS mille juures lineaarmoonutused ei ületa 1%. Näiteks Estonial 35W 8 oomi juures ja 50W 4 oomi juures?
                    Vene vximude puhul on ikka nii, et ette antud vximsusel ei yleta vximendi passis margitud moonutust ja nimeks on nominaal vximsus. Estonia peaks 35W 8 oomil mangima moonutusega mitte yle 0,05%.

                    Comment


                      #11
                      Täpsustust sooviks, seega kas S90 RMS võimsus on 35W?
                      Seega väljamaa kõllidel antud RMS võimsust saab seega nii võrrelda vene kõllidega. S30-d olid vist 10W RMS.
                      Samuti võimendi nominaalväljundvõimsus on siis RMS mille juures lineaarmoonutused ei ületa 1%. Näiteks Estonial 35W 8 oomi juures ja 50W 4 oomi juures?
                      mina ytleks siis nii pidi et s-90 RMS võimsus tuleks kusagil ikkagi 90w nagu rom juba ennem ytles.35w on VEEL selline võimsus kus antud kõlar moonutab kõigevähem.
                      F&F

                      Comment


                        #12
                        Kõrv ütleb sulle võimsuse, paljas number ei ütle midagi. Vaata ise - juba selles topicus oled saanud numbrid mis erinevad KOLM korda.

                        Comment


                          #13
                          ma võin teile yhe laulu anda millega sa saad vähemalt 5 minniga naabrid ukse taha kui paneb normaalselt dj magic mike-ulitimate subwoofer test
                          laske seda refrääni osa ja naabrid liigutavad ennast päris kiiresti selle peale
                          Mäll-mäll

                          Comment


                            #14
                            anna mulle see laul ;D

                            Comment


                              #15
                              anna mulle see laul ;D
                              See tavaline subwoofri test, mõtetu. Kazaast saad, kirjuta otsingusse subwoofer test või woofer test.
                              TFK Audio
                              #tfkaudio
                              http://www.facebook.com/tfkaudio/
                              http://tfkaudio.blogspot.com/
                              - Audioblogi, projektid jms.

                              On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                              Comment

                              Working...
                              X