Teade

Collapse
No announcement yet.

Membraani värvimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Membraani värvimine

    Nimelt on mul yks S-90 must bassivaljukas, mille kunagine ilus läikiv pealispind on tuhmunud....
    Kuidas ja millega oleks seda võimalik taastada-värvida???
    Arvan et tavalise nitroaerosooliga oleks lollus eda tegema hakata...
    Originaalis tundus see see värv seal membraanil vist vesialuseline olema.
    oskab ehk keegi aidata....

    #2
    Pane julgelt aerosooliga üle ei juhtu midagi sellega. Tegin ise täpselt sama ja tulemus oli väga pro. Kummilõdvik kata enne kinni ja siis lase üle. Mul olid pildid ka netis üleval vahepeal aga pilte mul enam näidata pole kuna müüsin kõllid maha ja pildid lasin arvutist ka maha.

    Comment


      #3
      Värvi julgelt.Ma endalgi täna värvisin, üks kõlar kuivab veel keldris.Valjukad hõbedaseks ja ülevalt selline metallplaat mustaks.Ennem olid seal nõmedad venekeelsed kirjad.Väga ilus jäi bassikas eriti. Millalgi üritan pildid ka panna üles.

      Comment


        #4
        kle pane jah pildid üles. Ma tahaks ka King Audio kirjast lahti saada. Siis pasitab vähe mehem välja ;DEnivei, kas helis muutus ka midagi pärast värvimist?
        Mattias

        Comment


          #5
          Värvisin S-30B valjukad Presto nitrovärviga (aerosool) ja asi on hakanud äärtest kooruma
          Enne värvimist mingeid erilisi vahendeid kõlari puhastamiseks ei kasutanud (vaid lapiga tolmust puhtaks). Arvatavasti kummilõdvikut kinni kattes näperdasin ka elementi ja asi oli värvides ehk rasvane vms. :P
          Nii, et enne värvimist tasuks miski rasva/silikooni eemaldajaga vms. asjaga element üle käia.

          Comment


            #6
            a kui yle värvida - kas see tähendap siis ka aerosooli puhul et membraan läheb tugevamaks ?
            või siis kingaudiost vict oli nii et meelitad suurema bassi välja ära värvides ... ???

            Comment


              #7
              kle pane jah pildid üles. Ma tahaks ka King Audio kirjast lahti saada. Siis pasitab vähe mehem välja ;DEnivei, kas helis muutus ka midagi pärast värvimist?

              heeehee
              naljamehed
              Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

              Comment


                #8

                või siis kingaudiost vict oli nii et meelitad suurema bassi välja ära värvides ... ???
                Konkreetsema ehk siis täpsema/lühema bassi. Qts langeb.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  Bass on jah kuidagi täpsem ja mahlakam.homme panen pildid ka ülesse.

                  Comment


                    #10
                    lihtsalt aerosooliga koorus king audiolt küll värv maha
                    siis lasin ennem asja kruntaersooliga üle ja siis uuesti värviga ja jäi kinni

                    Comment


                      #11
                      nimelt siis ise tahax s90 2ra v2rvida.... mis aerosool parim olex.. ei tahax ka sellist millelt v2rv maha koorub p2rast n2dalast tymitamist

                      Comment


                        #12
                        Võid ennem valjuka PVA'ga üle tõmmata, paar kihti max. Teeb membraani tugevaks. Sõber tegi vene 8" 35gdn...'ga nii ja siiamaani töötab ning väga valjult
                        TFK Audio
                        #tfkaudio
                        http://www.facebook.com/tfkaudio/
                        http://tfkaudio.blogspot.com/
                        - Audioblogi, projektid jms.

                        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                        Comment


                          #13
                          ise tegin aerosooliga lihtsalt ennem värvimist puhastasin membraani lakibensiiniga
                          aind ja siis värvisin veljevärviga üle

                          tulemus jäi päris kena!!
                          radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

                          Comment


                            #14
                            Selles basssoundman'i projektis, lõpupool on selgelt näidatud kuidas vabaneda tuhmunud kõlaritest(sellest tolmust ja sodist kõlari pealt) ning kuidas lõdviku eluiga pikendada.

                            Comment

                            Working...
                            X