Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis on head kõlarijuhtmed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Mis on head kõlarijuhtmed?

    Esmalt postitatud tsimpa poolt Vaata postitust
    mismoodi sa kvaliteeti mõõtsid? mis Oomipoe kaablil viga oli ja miks Supra Sky parem on?
    Oomipoe oma ei olnud vasest, kuigi kiri toote kõrval seda väitis. Noore Tehniku oma on parem selle poolest, et see on vasest.

    Esmalt postitatud alfons poolt Vaata postitust
    Kõrgeid tuli kohe juurde?
    Kõrgeid tuli ikka hullult juurde. Ma tundsin, et alles siis sain ma teada kui avar ja nüansirohke muusika tegelikult on.
    Ei, tegelikult paarieurosesse kaablisse vaevalt, et niipalju ussiõli mahub. Pidasin silmas seda, et kaabel on igati tavaline, aga kvaliteetne (suhteliselt odav, elastne, lihtne paigaldada, viisaka väljanägemisega, valmistatud Rootsis).

    Kas seda Suprat peetakse siis miskiseks fancyks kultusobjektiks (ilma irooniata - küsin, kuna tõesti ei tea)?

    Comment


      #17
      Vs: Mis on head kõlarijuhtmed?

      Otsin samuti hea hinnaga "tavalist" päris vasest 4mm2 või 6mm2 kõlarikaablit. Eelnevalt pakutud Noortehniku 4mm2 3.1€/m on juba üsna OK, kuid ehk kuskil veel odavamalt? Ning vahest ka 6mm2 kusagil mõistliku hinnaga saada?

      Võib nii Eestist kui internetiavarustest olla (netist tellides lihtsalt natuke raskem kindel olla, et ikka vasest kaabel on).


      EDIT: tegin veelkord uuesti "taustauuringut" ning...

      Näiteks eBay's hetkel üks mõistlik variant 4mm2 kaablist selline:
      * Cable size - 2 x 4.0mm squared
      * Conductor - 532 x 0.1mm
      * Conductor type - oxygen free copper
      * Cable overall dimensions - 5.0mm x 9.0mm



      ...ja samalt müüjalt 6mm2 kaabel selline:
      * Cable size - 2 x 6.0mm squared
      * Conductor - 762 x 0.1mm
      * Conductor type - oxygen free copper
      * Cable overall dimensions - 7.0mm x 13.0mm





      Tundub muidu igati aus kaabel olevat ja hind ka väga mõistlik. Mul on (väikese varuga) kogu süsteemi peale vaja ~40m kaablit ning sealt tellides tuleb koos postiga kokku:
      * 4mm2 x 40m = 70€ ehk siis 1.75€/m
      * 6mm2 x 40m = 83€ ehk siis 2.08€/m



      Kellelgi on paremaid pakkumis? Põhjust miks mitte sealt tellida?
      viimati muutis kasutaja ice_god; 24 m 2012, 12:00.

      Comment


        #18
        Vs: Mis on head kõlarijuhtmed?

        Mina ostsin endale Bauhausist 2*2,5mm vaske (magnetiga kontrollitud) 1.09 €/m. 2*4mm oli kah olemas ja hind kusikil ~1,6 €/m. Jämedamat enam ei vaadanud.

        Comment


          #19
          Vs: Mis on head kõlarijuhtmed?

          Esvikast hinnakirja järgi MKEM 6 (H07V-K) on 0.66€/m +km. Kliendid saavad veelgi soodsamalt.
          See on üksik peenkiulisest vasest isoleeritud juhe. Kõlarile tuleb meetri hinnaks 1.32€/m +km.

          Comment

          Working...
          X