Teade

Collapse
No announcement yet.

Jbl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jbl

    Kas kellelgi kogemusi? On nad seda kiidulaulu väärt?

    #2
    Vs: Jbl

    Kogemusi on mu sōbral palju kallimate JBL kōlaritega, mis on tāielik saast. Mida sa siis veel nendelt ootad? Lombi taga müüakse neid $350 paar.
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

    Comment


      #3
      Vs: Jbl

      Sonicuga täiesti nõus. Muidugi on nendel kitsastel esipaneelidel üks heliliselt kasulik omadus - helipilt on võimalik saada üsna detailne ja panoraam ulatub ka kõlarite vahest kaugemale. That's It! Kuid see omadus pole seotud tootja vaid kõlari ühe mõõtmega.

      500 rubla eest täna Eestis kaks kaugel tehtud kasti... tähendab odavaid materjale, st valjuhääldid plekk-korvidega, küsitavate magnetitega, metallsüdamikega poolid filtris kus ei puudu ka elektrolüüdid, õhukese korpusega (kaal 12,5kg!)...

      Sul on Technicsi kitsad kõlarid. Mul on nendega kogemusi, nad pole just kõige säravama heliga mida kuulnud kuid mitte väga hullud. Sul on ka ÜKS bass nendele lisaks... Hangi parem teine veel ning säti bassid kumbki oma kanalisse ning oled saanud kordades parema tulemuse kui nende ziibellidega.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #4
        Vs: Jbl

        Tundub,et teema vōib lōpetada,mu sisetunne ütles sama
        OCX,
        Sa nagu loeks mu mõtteid vahel

        Comment


          #5
          Vs: Jbl

          Antud teemast võiks järeldada, et see "ziibell" on üks saatanast tootja, kes pole ühtki korralikku kõlarit teha suutnud.
          Nii laia lapatsiga pole kena lajatada.

          Comment


            #6
            Vs: Jbl

            Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
            Kogemusi on mu sōbral palju kallimate JBL kōlaritega, mis on tāielik saast. Mida sa siis veel nendelt ootad? Lombi taga müüakse neid $350 paar.
            UUps!!! Pea nüüd hoogu,sul pole lihtsalt kallima otsa JBL'ga kogemusi olnud ilmselt.

            Comment


              #7
              Vs: Jbl

              Esmalt postitatud ervin2 poolt Vaata postitust
              UUps!!! Pea nüüd hoogu,sul pole lihtsalt kallima otsa JBL'ga kogemusi olnud ilmselt.
              Nende "palju kallimate" all ma pidasin silmas siiski 800 euroseid, kallimas otsas on tal jah ka hāid kōlareid. Nāiteks kasvōi Everest seeria:
              At CES 2013 Harman’s JBL announced it is broadening its top-of-the-line Project Everest loudspeaker range with the introduction of its DD65000 and DD67000 flagship ultrahigh-end floorstanding speakers
              viimati muutis kasutaja Sonic; 15 m 2013, 18:03.
              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

              Comment


                #8
                Vs: Jbl

                Kus evereste kuulata said- ise pole veel kohta taband. Ise kuulnud paari tükki k2 seeriast, mis olid päris hääd (passiivi kohta khm khm )

                Comment


                  #9
                  Vs: Jbl

                  Esmalt postitatud uni poolt Vaata postitust
                  Kus evereste kuulata said )
                  Moskvas messil.
                  "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                  Comment

                  Working...
                  X