Teade

Collapse
No announcement yet.

2 võrdlust puudutavat kyssat ..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2 võrdlust puudutavat kyssat ..

    niih ... tahax siis teie arvamusi kuulda :
    1. kumb on parem : kas 10gd-36 või 10mac-Im´i bassikas ?

    2. kumb on parem : kas estonia 35ac bassikas (kärgbass)või siis king audio 12" ?


    #2
    Loomulikult on parem Estonia bass, kvaliteet juba loeb

    Comment


      #3
      igal juhul Estonia!!!!!

      Comment


        #4
        ;D on , sellele sain vastuse , nyyd paluks esimesele ka

        Comment


          #5
          Ma arvan,et 10mac-1m on parem.

          Comment


            #6
            10mac 1(bassikas on seal sees siis 10gd30) ja 10gd36 ei anna võrrelda.Niivõrd erinevad asjad on ikkagi.Tüpsuvendadele soovitaks 10gd30(kui vaeva näha saab ka inv kasti teha.Loe "rradiolülitused" kõlarite osast viimast osa)Kes midagi paremat tahab teha on 10gd36 minu arust venelaste kohta väga hea toode.
            Sama jutt ka "kingi" ja estonia kohta.12" king "mürtsub"kindlasti rihkem kui estonia kärg.Mina hoiaks "kingist" suure kaarega eemale.Kui ikka võtta üks tõsine 12" valjukas ja 12" king, siis on ikka väga hale.......
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              hm .. mul sellel bassikal on pial kirjas : 10gd - 90E (vb on sial ka 10gd-30E) yhte numbrit ei loe eriti hästi välja ... a no et siis see tymmib rohkem jah ? kuda on maksimum võimsustaluvused 10gd-30E´l ja 10gd-36´l ?

              Comment


                #8
                Juba nimestki loeb välja, et mõlemad on 10w.No mis seal suurt vahet on.Üks asi on juba see, et 10gd36 on tundlikum, aga mähis on palju väiksem ja võnkeamplituud on palju väiksem.arvan, et 10gd36 pole mõtet tümpsu peale raisata.Pane see 10gd30 10-20L kinnisesse kasti ja tümpsub küll.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  nooh jah , a mitme liitrine on ta orig. kast ?

                  Comment

                  Working...
                  X