Teade

Collapse
No announcement yet.

korvet-150ac001

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    korvet-150ac001

    http://www.foto.ussrhi-fi.ru/Galery_korvet...outside_jpg.htm
    kas keegi teab, et kas kusagil liikvel sellist kõlli on?!
    ja mis andmed selle kõlli jaoks on? 150W rms?!
    Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

    #2
    Myygil neid praktiliselt pole aga nagu yeldakse kord saja aasta eest mxnedele joppab ja minu sugulane sai yli heas korras 150as-001 lausa 1300.- eekuga! Kusjuures valjukatel ilusti vxred ees ja ideaalses korras (pildil tunduvad kuidagi vasinud)
    Mis ma ytelda oskan, kxlarid on tegijad, kxrged ja keskmised on taiesti paigas (ei saa vxrrelda S-90tega) ja eriti nulle meeldis nende meeldiv ja jxuline bass. Head kxlarid yhesxnaga.

    Mul on isegi kxlarite pass olemas kui huvitab midagi vxin sealt jargi vaadata.

    Comment


      #3
      Ma tean inimest kellel need samuti olemas - olen ka neid mängimas kuulanud. Vaikselt neid kuulata ei saa, sest vähene võimsus ei jõua liigutada bassivaljuka pappi, seetõttu vaikselt tundub, nagu keskmised ja kõrged kisaksid üle. Valjemaks keerates aga bass "elustub" ja sagedusriba ühtlustub.
      S90ga tõesti võrrelda ei saa, asjad on ikka way paremad. Tõenäoliselt sulle Vocah nad sobiksid, mulle nende sound ei istunud eriti - mitte et kõlarid pahad oleksid, lihtsalt ma esitan kõlarile teisi nõudmisi. Maitse asi ehk siis.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        peaks naq olema vene kirjade järgi 150w rms ..

        Comment


          #5
          Ma tean inimest kellel need samuti olemas - olen ka neid mängimas kuulanud. Vaikselt neid kuulata ei saa, sest vähene võimsus ei jõua liigutada bassivaljuka pappi, seetõttu vaikselt tundub, nagu keskmised ja kõrged kisaksid üle. Valjemaks keerates aga bass "elustub" ja sagedusriba ühtlustub.
          S90ga tõesti võrrelda ei saa, asjad on ikka way paremad. Tõenäoliselt sulle Vocah nad sobiksid, mulle nende sound ei istunud eriti - mitte et kõlarid pahad oleksid, lihtsalt ma esitan kõlarile teisi nõudmisi. Maitse asi ehk siis.
          jajah täpselt täpselt )
          mina olen ju see va müraarmastaja
          Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

          Comment

          Working...
          X