Teade

Collapse
No announcement yet.

Lõpuks minu s-90 tuuning...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lõpuks minu s-90 tuuning...

    Sain lõpuks oma s-90`ed värvitud.Valjukad hõbedaseks ja üleval see metallplaat mustaks uuest, et kaotada ära need venekeelsed kirjad. Siin ka siis pildid http://pilt.ee/mattyas666

    #2
    ;D njaaa..peasi et ise rahul oled ja koduse interjööriga sobib ;D ei tegelt huvitav lahendus
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      njah , lahe värkk , aint et kesksagedus on minumeelest liiga valge , võix olla veic säravam , naq bassikaski

      Comment


        #4
        ilus vaatata mida kõike wõib S-90-stega teha
        radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

        Comment


          #5
          see kesksagedus jäi lihtsalt selline, värvikihte panin sama palju kui bassikale, kolm kihti. mulle täitsa meeldivad

          Comment


            #6
            Lommulikult peab ka arvestama et üx asi on pilt ja teine see kui oma silmaga lähedalt uurid.
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #7
              sellepärast tundub valge, et see kesksagedus on ju väiksem kui bassikas ja ta peegeldab vastu ja siis paistabki nii valge, aga tegetl on sama mis bassikas vot nii

              Comment


                #8
                ja pildil tundub natuke heledam, sest, et digika välk ja valgustab

                Comment


                  #9
                  Kena
                  Kõlari elemendid on isegi kenamad kui kast ise
                  Muidu päris huvitav lahendus.

                  Comment


                    #10
                    kastiga plaanin ka midagi ette võtta, kas ära lakkida või värvida mustaks

                    Comment


                      #11
                      Lakkida tasuks kindlasti, see muudaks kasti palju kenamaks.
                      Ma lakkisin ka endal ühed vanad Elektronika AC-10 kastid üle ja tulemus oli väga hea. Kastid nägid nagu uued välja
                      Kasutasin täisläikega mööbli lakki.

                      Comment


                        #12
                        ma mõtlesin ise ka lakkida, et jääb ilusam kui värviga jamama hakata.ei pea kõlarit lahti ka võtma enam.aga seniks küsige mida tahate kõlarite kohte ja nautige mu tööd. see oli mul esimene, läksin lambist kohe kallale sprayga ja ilus kukkus välja...

                        Comment


                          #13
                          a mõelge vaid - palju lahedam olex sinna kasti peale mingid asjad joonistada , värvida , kopeerida - yxkõik mida - näeb huvitavam välja ... lased kellelgi mingi graffiti peale teha
                          noh , jah .. minumeelest on täisjoonistatud kast palju ilusam kui must-valge või siis yhevärviline
                          aga noh , naq öeldaxe - maitse yle ei vaielda

                          Comment


                            #14
                            ;D nujaa...kleebide neid turbo nätsu kleepse peale nagu mulle üx soovitas
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #15
                              ;D ;D ;D :-X

                              Comment

                              Working...
                              X