Teade

Collapse
No announcement yet.

Lõpuks minu s-90 tuuning...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ;D nujaa...kleebide neid turbo nätsu kleepse peale nagu mulle üx soovitas
    eiei ;D see ei ole ikka see .. midagi ägedat ja audioga seoses võis olla ...

    Comment


      #17
      njah ei tea kohe mida teha ??? ???

      Comment


        #18
        njah ei tea kohe mida teha ??? ???
        Kas sull siis kunsti kalduvutega sõpru polegi.

        Comment


          #19
          ega siin jah keegi eriti hästi midagi teha ei oska peab vist ise ikka tegema hakkama.

          Comment


            #20
            Soovitaks sul ikka lakkida, sest mingisuguste mõtetute kleepsudega rikud sa ainult kõlari välimust.

            Comment


              #21
              kaldun ise ka rohkem lakkimise poole, sest, et siis jäävad kõlarid ikkagi ilusamad minuaarust

              Comment


                #22
                a kui kõlarikaste värvida mis värviga?

                Comment


                  #23
                  Ise olen näinud yht s-90 mis oli liimpuiduga üle tõmmatud, täiega lahe nägi välja. Mingi max 1cm liimpuit peal ja lakkimata, mingi vahaga oli vist yle tõmmatud, aga võin ka eksida. Igatahes väha vinge nägi välja, mitte nagu enamikke tumedaid ja süngeid kaste, mis kusagil toanurgas mustaks võõbatud ja tolmu koguvad

                  Comment


                    #24
                    spooniga saab ka katta ju. ei tea kas jääb ilus?

                    Comment


                      #25
                      spooniga saab ka katta ju. ei tea kas jääb ilus?
                      Minu arust on see varjant kõige ilusam aga spooniga pidi suht raske jamada olema :-/

                      Comment


                        #26
                        ei tea kui ema mul köögikapile spooni peale sai, siis ega see ei tohiks eriti raske olla või mis??? ;D ;D

                        Comment


                          #27
                          ei tea kui ema mul köögikapile spooni peale sai, siis ega see ei tohiks eriti raske olla või mis??? ;D ;D

                          Kas jutt käib sellest spoonist või puit-laminaadist?

                          Comment


                            #28
                            spoonist

                            Comment


                              #29
                              spoonist
                              Spooni muidugi kerge panna, see ju kleeps.. Aga laminaadiga probleeme rohkem, sellel vaja ääred korralikult ära lõigata jne..

                              Comment


                                #30
                                Spooni muidugi kerge panna, see ju kleeps.. Aga laminaadiga probleeme rohkem, sellel vaja ääred korralikult ära lõigata jne..
                                Siin nüüd aeti segamini 3 asja: spoon, PVC-kile ja laminaat.
                                Spoon on õhuke, 0.5-2 mm paks puidu liistakaas, erinevates mõõtudes. Paigaldamiseks on vaja spoonpinki, kuna paigaldamisel on tohutult tarvis raskust.
                                PVC-kile on puidu(või mõne muu)mustriga kile, nn kleebis, kus siis ühel pool on liimikiht, ja teisel muster. Vajab head aluspinda, idee poolest saab ka kodus korralikult paigaldada, kuid kardab niiskust.
                                Laminaat on 1-2 mm paks mingi plastikkiht, mis ilmselt kantakse konkreetsele materjalile kuum-menetlusega. Triik-rauaga väga raskelt paigaldatav.
                                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                                indrek@sac.ee, +3725174765

                                Comment

                                Working...
                                X