Teade

Collapse
No announcement yet.

Lõpuks minu s-90 tuuning...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    On keegi ka koduste vahenditega spooniga katnud kõlareid?
    Ja kui on siis kuidas tulemus on -liitekohad jäävad näha või ei jää?
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    Comment


      #32
      No kui liitekohad on juba tehasekõlaritel näha, mida sa siis kodusel meetodil paigaldatud asjadest tahad?
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #33
        Päris uvitav lahendus minu arust:P

        Comment


          #34
          tore et meeldib ;D

          Comment


            #35
            Nüüdkseks on kastid ka värvitud.mustaks. minu arust väga ilusad tulid. värvisin tavalise autosprayga.peaaegu kaks purki läks nende peale. proovin pildid ka üles panna millalgi, kui digika saan. nüüdseks on kõlarid täielikult korras, rohkem pole välimuse juures midagi teha. :P

            Comment


              #36
              ma proovin uued pildid teha millalgi, aga mul tekkis küsimus palju nende kõlarite hind oleks umbes? kastid on nüüd ilusad mustad.väliselt mingit viga pole, ühtegi kriimu ka mitte. elemendid on ka korras, see üks bassikas on korras. pole mingi poolteist kuud katki läind, jootsin korralikult uued juhtmed. www.pilt.ee/mattyas666

              Comment


                #37
                Õige link B)
                Minu kodukas

                Comment


                  #38
                  jah. mul plan tulevikus need vist maha müüa B)

                  Comment


                    #39
                    hahaa.Ple poolteist kuud katki olnud...Võta rahulikult mees.Keera seda vol nuppu ikka nati vähem.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #40
                      volume nupp ei ole kunagi alla poole olnud, alati töötavad kõvasti.

                      Comment


                        #41
                        tekkis soov oma s90 maha müüa. palju hinnaks võiks panna? :huh: üks kõlar on must ja teine valge, nagu piltidelt võite näha. http://www.pilt.ee/photo/52249/2172362/

                        Comment


                          #42
                          No sul tunduvad nad täitsa korralikud ja ilusad olevat. Värvi mõlemad kastid ikka ühte värvi muidu keegi võibolla ei taha neid ja hinnaks siis kuskil 1000-1200EEK. Mina müüsin oma s90 maha tonniga ja neil olid ka elemendid üle värvitud.

                          Comment


                            #43
                            on plaanis jah teine ka ära värvida. see mis juba värvitud on tuleb ka üle värvida lõplikult. ma ise mõtlesin ka sellist hinda umbes.

                            Comment


                              #44
                              Nende eest üle 800 ei saa kuidagi... Esiteks mulle meelde jäänud,et sul oli probleeme tinasukaga..Ja teatud aja tagant läksid puruks..(?) Ning niipalju kui piltidelt näeb, siis kastid ei ole ka kõige korralikumad...

                              See muidugi minu alandlik arvamus

                              Comment


                                #45
                                heh, ma andsin enda S90 tasuta ära ja amfitonide eest küsisin nii sümboolse 500 aga kastid muidu ilusad küll. Ilustamiseks ehita tallast laeni ledide rida mis põleb vastavalt muusika valjususele, st et liigub üles-alla (loodan et said mõttest aru)
                                -

                                Comment

                                Working...
                                X