Teade

Collapse
No announcement yet.

Garaazhi/õue kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Garaazhi/õue kõlarid

    Kas on kellelgi kogemusi ?

    Hinna kvaliteedi suhe pidi olema paigas?
    Kuidas heli? Väga hull talvel garazhi ja suvel õue?
    Tänan

    #2
    Vs: Garaazhi/õue kõlarid

    Kasutan ise õues juba mitmendat aastat suvalist sang tüüpi muusikakeskust. Õues aastaringselt olemine pole aparaadile surmavalt mõjunud ning mängib siiani.

    Comment


      #3
      Vs: Garaazhi/õue kõlarid

      esiteks mõtle. 1 kast kaalub 7kg, selle sees siis on, bassikas+tweeter+korpus ise. korpus ehk võtab 5kg enda alla, bassikas 1kg (tegu ju plekk korvi ja olematu magnetiga) 1kg ülejäänud nänn. suht kahtlane oleks neid osta.
      isiklikult ma paneks raha juurde ja ostaks sellised pioneerid
      vähemalt on kvaliteet tunduvalt parem.
      päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

      Comment


        #4
        Vs: Garaazhi/õue kõlarid

        Esmalt postitatud rxs poolt Vaata postitust
        esiteks mõtle. 1 kast kaalub 7kg, selle sees siis on, bassikas+tweeter+korpus ise. korpus ehk võtab 5kg enda alla, bassikas 1kg (tegu ju plekk korvi ja olematu magnetiga) 1kg ülejäänud nänn. suht kahtlane oleks neid osta.
        isiklikult ma paneks raha juurde ja ostaks sellised pioneerid
        vähemalt on kvaliteet tunduvalt parem.
        Ja mõtle, sinu lingitud kõlarid kaaluvad 6.1kg ja on 3 ribalised. Ehk siis kaal veelgi vähem kui HQ poweritel. Selliseid oleks veelgi kahtlasem osta...

        Comment


          #5
          Vs: Garaazhi/õue kõlarid

          Jah, nendest pioneeridest võiks kaugelt mööda käia. Ma olen cs7030 lahti kruvinud ja tegu ikka väga säästukatega. 12 tollise bassika magnet olematu, filter koosneb 1st poolist ja kahest lüüdist jne. Hinna/kvaliteedi poolest ehk 10tolline HQ veel parem? Kannatab vast normaalse 50W võimu ära ka.
          viimati muutis kasutaja vuss; 03 m 2013, 20:26.
          Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

          Comment


            #6
            Vs: Garaazhi/õue kõlarid

            35€ ja võin sulle sellised müüa: http://exaudio7.netserwer.pl/2011/ko.../fe-686e_1.jpg

            Comment


              #7
              Vs: Garaazhi/õue kõlarid

              Keegi veel pakub midagi?

              Comment


                #8
                Vs: Garaazhi/õue kõlarid

                Otsid ühe paari 4A32, kas 12W või 25W valjukas vahet eriti pole, ise teed kastid saad korralikud suure helirõhuga kõlarid ja saab kasutada nii toas, kui õues ja hinna poolest väga talutav variant. Mis kvaliteeti puutub siis on see hea. Ei pea see olema ONKEN tüüpi kast on ka teisi, litsamat lahendust. Minul on selline variant juba üle paarikümmne aasta kasutusel ja kui vaja siis teen ka nendega üritusi suuremale seltskonnale. Ei kurda ja vahetust millegi muu vastu kindlasti ei tee. Võimalusi on mitmeid ja võimuks võid võtta mingi vanakooli võimu mis kannatab 16 oomi koormust ja mingi max 50W ja nuppu põhja ei keera. Mina kasutan nii lampvõimu kui ka üht vanakooli Pioneeri, nii nagu tuju ja vajadus on.Kõrgete otsa toetuseks on vene 3GD31 üle kondeka sidestatud, ei mingit muud filtrit. Selge on ka see. et välja vihma kätte või kusagile räästa alla neid vedlema ei saa jätta kuid kaetult vihmase ilmaga olen kasutanud küll ja ei juhtu midagi, palju siis jaanipäeval kuiva on? Valikuid ikka on oleneb palju kogemisi on ja kui tugev tegija ise oled. Minu esimene kast pärineb aastast 1957 on LOMO tehase kast ja mängib momendilgi toas. Ainult valjukas on sama seeria teine tükk sest kasti sain ilma valjukata sest sellel ajal oli seda raske saada ja originaal oli ära varastatud.
                viimati muutis kasutaja humax; 04 m 2013, 12:03.

                Comment


                  #9
                  Vs: Garaazhi/õue kõlarid

                  Võimuks vanakooli?

                  Vot sellele otsingi

                  Comment


                    #10
                    Vs: Garaazhi/õue kõlarid

                    Seda ei kommenteeri sest mulle see variant oma kõlalt ei meeldi ja ei ole TECHNICSIT otstarbekaks pidanud, maitse asi. Võimu otsimne on keeruline ja kuratlikult raske ülesanne, tuleb valida, üheaegselt kuulata ja analüüsida mis on meeldiv või häiriv ja seda oma kõlaritega, sest nüansse on palju ja valida on raske. See on oma, aastate pikkune kogemus ja siin foorumis vist sellele ammendavat ja kohest vastust ei saagi.
                    viimati muutis kasutaja humax; 04 m 2013, 12:19.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Garaazhi/õue kõlarid

                      Sain kogemuse Oomist ostetud 15" kastiga, rohkem ei soovi! Sain tagastada- õnneks!
                      Isiklikult ei soovita, lõpliku otsuse teeb mees muidugi ise! Miks- nagu eelkirjutajad räägivad, mitte millestki tahetakse kõike, sellest kastist ainult ei tule, sest on sündinud surnult ja Watte kannatab paber veel rohkemgi kirjutada. Iseloomustuseks võin öelda, kast seisab koos tänu väliskangale. Ei ühtegi filtrielementi tugevduselemente ja puhtad siseseinad ilma heliisalatsioonita.
                      Härra humax`i jutt täiesti õige, teha ise kõlarid.
                      Oma tulemusega olen rahul, valjuhäälditeks kasutasin GD3030-1.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Garaazhi/õue kõlarid

                        Avastasin garaazhist http://www.phific.ee/konstruktorid/101-speaka-bs2.html uued komplektid
                        Löön need hoopis kasti - eks annan teada kui häälitsevad ja kuidas

                        Comment

                        Working...
                        X