Teade

Collapse
No announcement yet.

olex vaja abi kõllide ümbertegemisel!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    olex vaja abi kõllide ümbertegemisel!

    niih, soov siis vanu kõlle ilusamax teha ja vb muudki :P
    kõllidex siis need:
    www.hot.ee/reiks2001/k6ll.jpg
    kõigepealt kysix seda, et kas keegi yldse teab mis kõllidega tegu on? Ma pole nagu eriti kuskil näinud nendest juttu ja ega piltegi pole näinud....
    Minu mõte siis selline, et tahax võtta selle riide sealt eest ära, siis yle lihvida, ääred kumerax, bassika membraani mingi kena värviga ära värvida jne.... Kuid äkki saax bassika elemendid välja vahetada, sest yhel kõllil on bassika elemendil auk seees, parandasin kyll ära (liimiga), aga kui ma riide ära võtan, siis jääb kole.... Aga vut nyyd asi selles, et ma ei saa ju muu margi vastu bassika elemente vahetada, sest kasti mõõtmed jäävad ju endisex

    Oskate mingit head nõu anda või midagi soovitada....

    #2
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1078770336

    Comment


      #3
      mnjah, tuju nati langes, pärast selle teema lugemist!
      Kuid, minu enda arvates heli täitsa normaalne... kast on kyll kehv jah,. aga uut ei viici ka teha... ma ei teagi mida nyyd ette võtta...

      Comment


        #4
        ära tee midagi a mis sellel kastil siis niiväga viga on ??? minuarust on kõik seal väga viis ..... a kle reixxx -> meil on tsipa erinevad kastid -> sul on alt mingine puust kast , mul on mustad jalad :P
        ja mul on "simfonija" märk ka peal
        a kas sa muidu kasti andmeid tead ? või vatte või midagfi ? äkki on kastil tagapool kirjas ?

        Comment


          #5
          ei mul kasti taga pole midagi kirjas... kuid mul oli kyll sees elementidel tähistus ka peal.... ja nuh tegelt minu arust ka heli täitsa normaalne... matsub ka ysna korralikult... aga kasti seina paxus ju liiga õhuke, mul minig 8 mm...silma järgi...
          aga tahax neid ilusamax teha ja selle riide ära võtta, sest see riie nii määrdunud ja teisel yldse riie katki ning seal mingi vana kardin ette pandud riidex :P aga kas tasub hakata vaeva nägema ilusax tegemisel, kui räägitaxe et need kastid nii pullshit on :-/
          mida arvate?

          Comment


            #6
            no kui ise rahul heliga oled siis tee aga pealegi..
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #7
              mnjah, ex ma mõtlen veel selle asja üle...
              jannozz50 sa yhte oma bassielementi mulle ei taha müüa? :P ja kle äkki müüd oma 2 kõlli mulle mingi odava hinna eest :P ei tea ju ka palju need maxta võivad :P

              Comment


                #8
                räägime privas edasi

                Comment


                  #9
                  niih siin on siis minu kasti pildid:

                  ning siin on mõõtmed:


                  Soov oli siis välja vahetada bassikõlar ja tugevdada seinad....soovitage milline bassikõll sobix sinna mõõtmete ja mahu poolest... kast on ilma inverterita...

                  kui kellegil on pakkuda bassikaid, siis teha postitus siia ostu/müügi teemasse:
                  http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1080927278

                  Tänan!

                  Comment


                    #10
                    vabandan offtopicu pärast. aga see on venelastel ikka vist väga jokkis peaga projekteeritud kast.

                    Comment


                      #11
                      irwww, mix nii, ja kle see ju 78.a. tehtud kast....ma arvan et siis nagu eriti ei tuntud seda helitehnika värki nii hästi :P
                      Aga nuh jah, rääkige, mis bassikas sinna kõige paremini sobix....aga võim peax ikka asja liigutama kah, mitte nii et panen sinna mingi 200 watise elemendi sisse. Võimux nagu eelpooldöeldud Sony 2*25W

                      Ja 1 kyss selle kasti kohta....ma ei saa aru mix see kast nagu kolmex sektorix onm jaotatud...esimese siis filter, teises elemendid ja kolmas vabsee tyhi...kas see siis nagu mingi lisa kõlakast...vms....seal ju seinas auk ka sees, nagu inverter :-/ ??? Ei mõista seda asja hästi

                      Comment


                        #12
                        Ja 1 kyss selle kasti kohta....ma ei saa aru mix see kast nagu kolmex sektorix onm jaotatud...esimese siis filter, teises elemendid ja kolmas vabsee tyhi...kas see siis nagu mingi lisa kõlakast...vms....seal ju seinas auk ka sees, nagu inverter :-/ ??? Ei mõista seda asja hästi
                        Olen ise kah selle üle mõtisklenud, kuna ühel tuttaval mängivad samasugused kastid. Ilmselt võidetakse sellega kasti ruumalas, kuna praktilist kasu sellest ei ole.
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          mnjah imelik, kuid kas ma võin seda täiesti tyhja sektorit ka siis arvesse võtta kui nt. bassika jaox liitreid mõõdan?

                          Comment


                            #14
                            Järelikult tuleb ka need arvesse võtta jah.
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              pakun, et selle täiesti tühja kambri kujul oleks tegu mingi Helmhotzi resonaatoriga
                              http://www.phys.unsw.edu.au/~jw/Helmholtz.html
                              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                              t-linespeakers.org

                              Comment

                              Working...
                              X