Teade

Collapse
No announcement yet.

minu front ja subw (tänud jälle indrekule!)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    minu front ja subw (tänud jälle indrekule!)

    esikõllide idee siis audese jazz ja subw on indreku looming, sest see sai enne valmis, kui tekkisid audese uued supikad! 8)

    esikõllis siis 2x40W65-8 ja 15T25-8
    supikas on 75W104-4 ja veres audio 100W@4Ohm RMS.

    stereos kuulamiseks ei ole subw absoluutselt vaja, kuigi mõne vana hea disko looga ikka päris mõnus kui müdistab! :P kodukinoga muidugi vabshee supper!

    olen päris rahul!






    #2
    Väga kenad kõlarid ja subbakas. Subbaka jalad on vägevad. Kui ma ei eksi siis nägin seda subbakat Indreku juures kui see alles valmimisjärgus oli :
    Mul omal ka Indreku tehtud kõlarid ja subbakas. Ise olen väga rahul  

    Comment


      #3
      Naabrid vist sul pidevalt nüüd ukse taga?
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Igati kena töö

        Comment


          #5
          Naabrid vist sul pidevalt nüüd ukse taga?
          no tna sain alles korralikult proovida...  ;D :P :P ega ma siis koguaeg ka täiega ei kuula, enamuse "kõrvadepiinamisest" teen autos ära! toas kuulan rohkem vaixelt ja vaatan filme. kusjuures vaixelt mängivad tunduvalt puhtamalt, kui vanad "s90" juustud. ausõna ei taha neid s90'id enam näha ega kuulda! aga samas odavad kah. järgmisena ilmselt vaja välja vahetada receiver ja telekas.  

          ja mida tahaks veel rõhutada on JUHTMED, ulme vahe ikka kas korralikud või mingid odavad.  

          Comment


            #6
            ilus
            mis võimendi sellel woofril on?
            Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
            www.sansui.us/AU-9500.htm

            Comment


              #7
              veres audio 100W@4Ohm RMS.

              Comment


                #8
                veres audio 100W@4Ohm RMS.
                mingit infot selle kohta netis ka on? ???
                palju maksta võiks?
                Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                www.sansui.us/AU-9500.htm

                Comment


                  #9
                  mingit infot selle kohta netis ka on? ???
                  palju maksta võiks?
                  see mingi taani firma, erilist inffi netist leidnud ei ole. maksab 1,5-2k kanti, kui otsid, saad meibi odavamaltki nagu mina!

                  Comment


                    #10
                    ahhaa, sina oledki selle subi õnnelik omanik igastahes jällegi tuleb öelda, et keegi on oma süsteemi korralikud kõlarid soetanud häid kuulamiselamusi

                    Comment


                      #11
                      millex need punased ja mustad klemmid seal taga nimoodi reas mis sinna yhendataxe ???
                      kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                      Comment


                        #12
                        millex need punased ja mustad klemmid seal taga nimoodi reas mis sinna yhendataxe
                        Kui sinu võimul pole subwooferi väljundit, siis läbi kõlariväljundite saad ka omale subbaka ühendada.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          Need selleks puhuks kui võimendil pole subbaka väljundit või lihtsalt väljundit, siis viid sinna tavalised valjukale joosvad juhtmed ja sealt siis edasi valjukatele(tornidele).

                          Jälle midagi ilusat Indrekult. 5+
                          Nii väga tahaks tema toodangut kuulata ja võrrelda enda omaga.

                          Hetkel endale kaks paari valmimas ja ühed sõbrale, kuid ei ole olnud aega tegeleda. Kuid eks peab varsti pildid letti laduma.

                          Indrek jõudis juba ette
                          BassZone

                          Comment


                            #14
                            Eest vaadates välimus väga kena. Ja võib väga kalli hinnaklassi kõlarid paigutada. Tagantvaade rikkub kõik ära. Ühendusport kuidagi ei sobi selle välimusega. Ma siin ennemgi pakkusin ideed kasutada vasest bolte. Oleks väga stiilne. Ja ka ühendamise kvaliteet oleks parem. Paigaldada ei peaks ka keeruline olema. Puurid ka "banaanide" ühendamise kohad. Tagant võib ka auk puurida, juhtme külge jootmiseks. Vaata hi-end pordid, ühendusklemmid on kõik massiivsed ja ühest tükist.


                            ja mida tahaks veel rõhutada on JUHTMED, ulme vahe ikka kas korralikud või mingid odavad.
                            Räägi millised need korralikud juhtmed on? Minu teada Eestis korralike juhtmeid pole saada, või siis hind ei ole reaalne.

                            Comment


                              #15
                              Eks ta mõtles natuke etemaid, kui neid vanu juhtmeid, mis tavaliselt S90'te tagant leida võid - nii umbes 1mm, aastast 80 ja poolenisti ära okspdeerunud ja kõdunenud.

                              Audiofiilidest me rääkima ei hakka, nende juhtmete hinda ma ei kujuta ettegi. Aga paarikümnest kroonist meetri kohta, selline peaks need voldid läbi laskma küll juba.

                              Endal Hama AcousticConnection 2x2,5mm
                              BassZone

                              Comment

                              Working...
                              X