Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas ühendada kõlareid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    u-101 on 4 oomi peal 20 w ja 8 oomipeal 26W ..

    Oled sa selles ikka täiesti kindel? ;D ;D ;D

    Comment


      #17
      8oomi peal peaks ikke väiksem see toide olema kui neljaga:P

      Comment


        #18
        ??? no seda minagi, aga see mingi mõõdetud fakt, maitea kuidas see nii saadi, aga ni isee oli.. (Ma suht tume sellel alal)
        jah kui sa ühendad 8 ja 4 oomise kõlari jadamisi siis saad 12 oomi 8oomi+4oomi=12oomi matemaatika
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #19
          aga kui see läeb 12 oomi peale siis toide on kaa ju väiksem nii et ple ju mõtet u 101 on niigi lahja võim ju ;D ;D

          Comment


            #20
            mul on ka vaja kõlle ühendada aind, et mul pole aimugi kuidas seda teha, äkki keegi aitaks? Asi on nii, et ehitasin 2 kasti, kumbagi läheb 3 kõlli- 40w 4om; 150w 4om ja 1 tweeter 3om vms,oleks vaja teada, mis neile vahele peaks panema, et kumbki kõll tuleks ming 4 või 8 om

            Comment


              #21
              Alustuseks, oleks hea lisada, mis valjukatega täpselt tegu ja mis funktsiooni peaks nad seal kastis täitma. Ja siis on sul vaja filtrit.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                krat netiga on jama, ei saa kuidagi sisse. Niisiis, paps lubas filtri ise kokku panna a skeeme oleks vaja. tuleb põranda kõll, 40w=bassi kõll (blaupunkt, doonoriks borche jeep) 150= arvatavasti midrange (andmed üsnagi kulunud nimi algas a-ga, saksa firma vist) + tweeter (audio mexicana, doonoriks cherokee jeep )

                Comment


                  #23
                  Ma olen kuulnud/lugenud sellist asja, et otse üksteise külge panna võib vaid täpselt ühesuguse takistusega valjukaid-muidu pidavat võimsus ebavõrdselt jaguma ja võib osadele valjukatele ohtlikuks osutuda. Eri takistustega valjukad tuleb ühendada läbi filtrite või trahvode.
                  Mida arvab rahvas sellisest teooriast?

                  Comment


                    #24
                    Ma ikka ei väsi väitmast, et Radiotehnika 8-oomiga on mitte rohkem kui 15W, olen ise mõõtnud.

                    Comment


                      #25
                      Ma olen kuulnud/lugenud sellist asja, et otse üksteise külge panna võib vaid täpselt ühesuguse takistusega valjukaid-muidu pidavat võimsus ebavõrdselt jaguma ja võib osadele valjukatele ohtlikuks osutuda. Eri takistustega valjukad tuleb ühendada läbi filtrite või trahvode.
                      Mida arvab rahvas sellisest teooriast?
                      Jah, sul on filtreid tarvis - on ju mitu korda juba öeldud.
                      Teiseks, sinu valjukate kirjeldus ei ole just suuremat sorti - mõni takistuski oleks hea ja kesksageduse valjukast ei saa suurt miskit aru, mis see olema peaks. See ei ole jutukas, kus abi eest jookseb - kirjuta rahulikult ja läbimõeldult, saab ka probleemi tuumale pihta.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #26
                        Paralleelselt 1/R = 1/R1 + 1/R2+...

                        Jadamisi R = R1 + R2 + ...
                        "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

                        Comment


                          #27
                          sorry kodus nett ei funga ja koolis ei oska nii täpselt asjade kohta kirjeldust anda a no vahet pole ma leitsin mingist 30a vanast raamatust 1 skeemi läks 2 kondekat ning 1 mähis tinutasin mingi tunni ja voila 2 ilusat musta bassi kõlli, kahju aind et suurused olid enam jaolt suvalt võetud- pöhja ei saa keerata hakkab üle peksma a see oleneb vast ka võimust, minu puhul resiiverist (loewe qr 320-1) äkki keegi teab selle võimsust-peal oli kirjas 500w a kuulsin et resiiveril käib see mingi teise süsteemi järgi, nii et teadjamatelt paluks nats abi, netist leidsin aind mingeid saksa lehekülgi

                          Comment


                            #28
                            Jällegi vana teema aga kordamine on tarkuse ema:

                            Comment


                              #29
                              nii et kui võim 500ne ning tal on 4 väjundit siis iga kõl saab 125w?

                              Comment

                              Working...
                              X