Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarihunniku eest 1200eeku?.......

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlarihunniku eest 1200eeku?.......

    ajasin siis 1200eegu eest kokku hunniku kõlareid. üleval siis kas s-90kõlarit (tegelt on taah aind ac 35-1 kirjutatud) siis keskel gormanta ac1 ja all kaks estrada 101te, ja nende ees siis see beag 80w element mis kasti ootab.....ja selle kõige eest 1200eeku......mis teie asjast arvate...kas olen üle maksnud..... ;D ei nu igatahes toas kõik kõlarid järgi panna.......siis peab minema õue kuulama...... http://www.album.ee/?o=300100606&page=1 kommentaarid on tere tulnud.....

    #2
    ei ole minuarust ülemaksnud, sest, et s-90 maksab juba nii 900-1500.- . norm s-90 samasugused nagu mul, mul aint elemendid ära värvitud

    Comment


      #3
      selle eest palju nyyd kyll kysitud pole

      Comment


        #4
        Päris soodsalt said. Mulle meeldivad need estradad ainult et kõlarid ühendaks sees ümber

        Comment


          #5
          Täiega äge komplekt ja kust kohast sa need siis endale sebisid ;D
          kle mis võimuga sa neid toidad

          Comment


            #6
            s-90ed ostsin mingi kaks aastat tagasi 800eeguga. selle keskmise kasti eest andsin 150eeku. estradad sain niisama eest(unustasin maksta) ja see suur valjukas mis ees selle vahetasin vana logu s-70e vastu(seal oli ka aind bassielement sees). keskus toidab ära need. uskumatu aga tõsi.

            Comment


              #7
              Kle kas see 150 eegune kast teeb ead äält w?

              Comment


                #8
                millise mõistliku lahenduseni see arutlus peaks lõpüks viima
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  Ohh.. Sul nii kõva mürts toas.. Nii äge vend oled... Tahaks endale kaa :

                  Comment


                    #10
                    ei nu see 150eegune kast on 50w. lairiba kõlar, see jah teeb sellist teravat bassi, mitte pehmet müdinat, see täitsa hea kõlar. see arutlus ei viigi kuhugi......või peaks?

                    Comment


                      #11
                      millise mõistliku lahenduseni see arutlus peaks lõpüks viima
                      Kas seal alguses oli kirjas et peab mingi lahenduseni jõudma w?
                      Minu arus kyll polnud
                      Seal oli licalt et mis te arvate sellest 1200eegusest kõlarihunnikust

                      Comment


                        #12
                        kurat ma olen eriti jama mees vist. ma olen suutnud kõvasti üle selle kulutada, ning ainuke mis mul olemas on, on kaks 40w kõlarit keldris mis värvi ootavad :'( eriti jama mees olen vist ikka :'(

                        tuuma_tuba vol.2. aga noh, kõigest siin ilmas ei peagi aru saama.

                        Comment


                          #13
                          võiks võtta ette mõned eksperimendid: elementide värvimine, värnitsaga katmine (kuidas mõjub helile)
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14
                            Mina arvan, et juhul, kui sa need kõik mingi võimendi taha ühendad ja toas muusikat "nautima" hakkad, on see mahavisatud raha. Mina oleks samapalju veel kogunud ning näiteks Intzu käest mingid korralikud kõlarid tellinud.

                            Juhul, kui sa nendega eksperimente tegema hakkad, teed mingid kastid, vaatad kuidas sound muutub, läheb see koolirahaks ja ehk on ka miskit kasu.

                            Tegelikult tuleb vist kõigil see periood üle elada, kus mõeldakse, et mida rohkem, seda uhkem...eks sai kunagi isegi kõiksugu paska võimendi taha ühendatud ja koolist suuri kõlareid võetud ning kodus müristatud...Eelmine aasta tegin suurte Tomi kõlaritega jaanituld
                            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                            Comment


                              #15
                              Noh, paar aastat tagasi oleks selline asi mulle võibolla isegi meeldinud. Aga nüüd oma toas mingit Empire State buildingut ehitada pole just õige ;D
                              A hinna kohta ütleks, et suht soodne sellise hunniku eest.
                              Eks siis edu torni pikendamisel
                              TFK Audio
                              #tfkaudio
                              http://www.facebook.com/tfkaudio/
                              http://tfkaudio.blogspot.com/
                              - Audioblogi, projektid jms.

                              On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                              Comment

                              Working...
                              X