Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarihunniku eest 1200eeku?.......

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    millise mõistliku lahenduseni see arutlus peaks lõpüks viima
    selleni, kus keegi tahab talt mõnda kõlarit ära osta ja saab vastuseks: olen boss mees maksin hinge hinda ja ei myy ära


    Aga võin ka eksida Ega jah see vene kõlarid on nagu nad on, olgu palju tahes neid, aga ega heli kvaliteet sellest parane
    Oleks see nii, siis oleks meil kõigil toa seinad odavatest vene kõlaritest tehtud

    Comment


      #17
      huvitav mida see praegu ilma kastita element selle lasu hulgas tegema hakkab.. btw kui head häält selliselt lairibalt oodata oleks ka?

      Comment


        #18
        jaa teadjameeste jutt. Miks arvatakse et vene kõlaritest rääkidse ei saa rääkida kvaliteedist. need estradad näiteks on lairiba kõlarid (63-18000hz), vähekasutatud ja teevad ikka suht kvaliteetset soundi. punkt kaks. kas keegi väidab et poole kallimalt(2400eegu eest) saaks ma siis nendest kõvasti kvaliteetsema muusika? ei nu võibolla tõesti. a nu kui saan ühe kasti veel, siis teen ilusasti kõik korda, värvin , tuunin, panen mõnele uued katted ette jne, ja siis saab täitsa vinks-vonks asjad. ahjaa ma ei selgitanud algul nende kõlarite põhimõtet....nimelt ma ei korja neid et mida rohkem seda uhkem, et toas lahe laks oleks......suvel plaanis nimelt hakata jundameid korraldama. ja seal ei tee ainult bassi kõlaritega, woofritega midagi. ikka siukest keskmist heli vaja. loodan et saite mu jutule pihta.........(osta uued kontserti kõlarid, siis oleks mitu-mitu kilo head raha vaja et midagi osta...... :

        Comment


          #19
          jaa teadjameeste jutt. Miks arvatakse et vene kõlaritest rääkidse ei saa rääkida kvaliteedist. need estradad näiteks on lairiba kõlarid (63-18000hz), vähekasutatud ja teevad ikka suht kvaliteetset soundi. punkt kaks. kas keegi väidab et poole kallimalt(2400eegu eest) saaks ma siis nendest kõvasti kvaliteetsema muusika? ei nu võibolla tõesti. a nu kui saan ühe kasti veel, siis teen ilusasti kõik korda, värvin , tuunin, panen mõnele uued katted ette jne, ja siis saab täitsa vinks-vonks asjad. ahjaa ma ei selgitanud algul nende kõlarite põhimõtet....nimelt ma ei korja neid et mida rohkem seda uhkem, et toas lahe laks oleks......suvel plaanis nimelt hakata jundameid korraldama. ja seal ei tee ainult bassi kõlaritega, woofritega midagi. ikka siukest keskmist heli vaja. loodan et saite mu jutule pihta.........(osta uued kontserti kõlarid, siis oleks mitu-mitu kilo head raha vaja et midagi osta...... :

          Vot see oli nyyd hea ning selgitav jutuke MIllega sa seda hunnikut toita kavatsed ???

          Algul kergim küll silme ette, et soov aknad eest lasta nende kõlaritega

          Comment


            #20
            nu asi selles nimelt et head võimu veel polegi. ma juba erinevates foorumites tegin juttu sellest et mis võimu osta.....soovitati brigi estoniat ja siukseid, a kas nad jõuavad ikka ää toita? hetkel tavaline muusikakeskus järel ja täitsa toidab ära. a nu ikka võimendit tahaks, ei taha keskust ka õhtule lasta, niigi s

            Comment


              #21
              niigi sai too mitmeid aastaid tagasi kalli raha eest ostetud......

              Comment


                #22
                nu asi selles nimelt et head võimu veel polegi. ma juba erinevates foorumites tegin juttu sellest et mis võimu osta.....soovitati brigi estoniat ja siukseid, a kas nad jõuavad ikka ää toita? hetkel tavaline muusikakeskus järel ja täitsa toidab ära. a nu ikka võimendit tahaks, ei taha keskust ka õhtule lasta, niigi s
                Niipalju kõlareid sa tavalise Estonia võimisiganes võimendiga ära ei "toida". Sul mitu tükki neid pigem vaja siis.
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #23
                  3*estonia lõpp

                  Comment


                    #24
                    No vxime peab umbes sama suur hunnik olema.

                    Comment


                      #25
                      kas mitte polnud olemas mingisuguseid aktiiv estraadasid. kuskilt midagi kuulsin kunagi.

                      Comment


                        #26
                        kas nad just aktiivid olid, aga samanimeline võim oli neil küll .....kust ikkagi siia võimu saada? no nii 500-2000eegu eest.....

                        Comment


                          #27
                          Aga sulle pakuti ju võimalused. Ostad Estonia eelvõimendi, sinna ostad juurde veel 2 lõppvõimendit(soovitatavalt estonia) Sellest peaks ju piisama.
                          TFK Audio
                          #tfkaudio
                          http://www.facebook.com/tfkaudio/
                          http://tfkaudio.blogspot.com/
                          - Audioblogi, projektid jms.

                          On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                          Comment


                            #28
                            ja kas eelvõimule saab panna kaks lõppvõimu korraga taha, või tuleb ise midagi leiutama hakata?

                            Comment


                              #29
                              ja kas eelvõimule saab panna kaks lõppvõimu korraga taha, või tuleb ise midagi leiutama hakata?
                              Estonia eelvõimendil peaks olema taga pesa 2le lõppvõimendile...

                              Comment


                                #30
                                Sitaks oled üle maksnud.
                                Kõrvakuulmisest saab ka tasuta lahti, kui õppind mees korra rusikaga õigesse kohta lajatab.

                                Comment

                                Working...
                                X