Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 35 ac-021, midagi metsas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Keegi ei oska öelda, kunagi vene ajal oli mingi vaha olemas, millega sai kõlarid hästi viisakaks teha, kaitses ka väikeste kriimustuste eest? Oli see mingi tavaline mööbli poleerimis vahend või mingi spets asi ?

    Comment


      #32
      Originally posted by arvutihdd@Apr 6 2004, 23:39
      sa neil vist kaks ylemist elementi ära vahetanud ve??
      Ei ole vahetanud elemente ära. Kõik originaal. Peaks olema mingi uuem versioon...

      Comment


        #33
        Praktikas on asi teisiti. Miks enamus võimenditel on nii, et 50w@4 oomi ja 35w@8 oomi. Eks ikka sellepärast, et 8 oomiga on traffo kergemates oludes. Targad teavad lahti seletada.
        See probleem on lahjemate võimude juures.Võim ei suuda suurema koormuse
        (st.väiksema takistuse) juures konstantset väljundpinget hoida võrreldes väiksema koormusega(st. suurema kõlari takistusega).Ntx autoboosteritel seda jama ei ole.

        Comment


          #34
          mul on autovõimendi 400W ja nendest estonia kõlaritest annab siis maximumi välja pigistada mul? Mingi jama on mul et panin 8 oomi s30b külge oli korrras aga kui panin s30 analoogid 4 oomi oli väga lahja sound isegi põhja keerates võimendist ei tulnud erilist tümpsu. aga kui ühe kõlari ainult ühendasin läks asi paremaks Milles viga?

          Comment


            #35
            Originally posted by rüperaal@May 8 2006, 19:39
            mul on autovõimendi 400W ja nendest estonia kõlaritest annab siis maximumi välja pigistada mul? Mingi jama on mul et panin 8 oomi s30b külge oli korrras aga kui panin s30 analoogid 4 oomi oli väga lahja sound isegi põhja keerates võimendist ei tulnud erilist tümpsu. aga kui ühe kõlari ainult ühendasin läks asi paremaks Milles viga?
            Vaheta ühel kõlaril polaarsus ära ja tulevikus jälgi alati kõlarite polaarsust.

            Comment


              #36
              mitte keegi ei ole neid kõlareid näppind. paneb imestama et vabrikus on juba valesti kokku pandud


              jootsin ringi aga ikka sama jama

              Comment

              Working...
              X