Teade

Collapse
No announcement yet.

S90 või S70 katteriide mõõdud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S90 või S70 katteriide mõõdud

    mõõdud võiksid olla siis nendest ühendus aukudest ühendus aukudeni, oleks hea kui keegi neist pilti teeks, hakkan ise vist neid meisterdama.

    kui kellegil nad(2tk) vedelevad kuskil, siis oleks nõus ära ostma, võivad olla katkised ja kulunud.

    ja kas s90 suuri bassielemente võib värvida? ma mõtlen seda papist tolmukoguja osa?

    ette tänades

    #2
    oot kas sa pole otsustanud kumbasid sa siis tahad, kas s-70e või s-90 katteriide mõõte? sest kastid ju erineva mõõduga, ja isegi elemendi on teised(kuigi paljud väidavad et samad) s-70 on ilma inverterita....s-90aga inverteriga seega on bassikäik pikem(magnet ka pikem) s-90 element ei mahugi s-70kasti.....ma mõõta ei viitsi(sry) a pildid on http://www.album.ee/?o=300101182

    Comment


      #3
      ma kindel ei ole aga silma järgi nagu samade suurustega, aga muidu on neid katteid ikka s70´netele vaja, keegi võiks ka sellest ühendus junnist mis kasti sisse läheb pilti teha

      Comment


        #4
        vaatasin just S70 sisse, bassikas on sama suur kui s90nel

        Comment


          #5
          oot kas sa pole otsustanud kumbasid sa siis tahad, kas s-70e või s-90 katteriide mõõte? sest kastid ju erineva mõõduga, ja isegi elemendi on teised(kuigi paljud väidavad et samad) s-70 on ilma inverterita....s-90aga inverteriga seega on bassikäik pikem(magnet ka pikem) s-90 element ei mahugi s-70kasti.....ma mõõta ei viitsi(sry) a pildid onhttp://www.album.ee/?o=300101182
          kõrged ja keskised on samad. s-70 bassil oli topeltmähis kui õieti mäletan. Elementide suurused on samad aga mida see pikem magnet veel tähendama peab?

          Comment


            #6
            Pikem magnet e. suurem võnke amplituud..see kanal kus mähis liigub on pikem.
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #7
              jap võnkeamplituud pikem. Ja topeltmähisega jah see s-70e bassikas. juba tähis on teine s-70e bassikal kui s-90e omal. kle need katted pole kuidagi sama suurusega. sa ikka vaata pilti, või mis aprilli nalja sa teed. ja seda papist osa võid värvida küll, seda paljud värvind..... ;D

              Comment


                #8
                parem jäta värvimata

                Comment

                Working...
                X