Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem... S-90ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem... S-90ga

    nii mull juhtus selline asi et sellel suurel kõige alumisel kõllil(subwoofer vict) kukkus magnet ära ja ta nyt enam ei mängi et kas kudagi annax seda parandada ja kudas?

    #2
    Mu sõbra S90ne woofril olid poldid magnetit kinni hoidmas
    kas sul ei olnud w?
    kas pool ei saand kahjustada w?

    Comment


      #3
      mähis jäi terveks?vaevalt küll :P
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        mähis jäi terveks?vaevalt küll :P
        aga miks siis mitte ? kui magnet kukub otce peale ja mitte mingit muud liikumist pole sial , siis peaks ju jääma ? :P
        no jah , see juba omaasi siis kui ta keeras veic vimu ka sinna peale ...

        Comment


          #5
          no jah seellega on jama ju nüüd. mul on küll s90 bassikad poltidega kinni. sul oli niisama we? :-/

          Comment


            #6

            aga miks siis mitte ? kui magnet kukub otce peale ja mitte mingit muud liikumist pole sial , siis peaks ju jääma ? :P
            no jah , see juba omaasi siis kui ta keeras veic vimu ka sinna peale ...
            ???? ???Kui tal kõlar kummuli oli ja esipaneel taevasse vaatas, siis peaks jah kõik korras olema, aga kui ta ikka püsti oli siis peaks magnet koos mähisega alla sadama.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              kui kõik jupid korras, siis epot vahele ja kinni asi, täppis töö ning survet vaja liimimise ajaks

              Comment


                #8
                nii ma kiskusin selle nyt lahti ja asi selline t mul oli filter hoopis lahti (panin nyt tagasi kinni) nii agas juhtmed on ka igalpool õieti kinni kuid bassikas ikka ei mängi .... ??? mix kyll ???

                Comment


                  #9
                  vale vastus!
                  1. õppi kõndima siis ei kuku sul kõll käepeale
                  2.ära anna oma kõlle igasugustele soss seppadele kes ytlevad et sul om mähis lahti tegelt aga filter :P
                  3.ära enneta värki kui sa ei tea mis seal tegelikult juhtus :angry:
                  4.kui parandada ei oska anna siis mulle :P
                  Mäll-mäll

                  Comment

                  Working...
                  X