Teade

Collapse
No announcement yet.

Otsin proffi kõlarikasti ehitajat!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsin proffi kõlarikasti ehitajat!

    Oleks talle nagu tööd pakkuda.
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

    #2
    Sonic, vaata oma privaatsõnumeid
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Mida see veel tähendab "privaatsõnumid"? Ma ei saa siin foorumis isegi eesti keelt ette, puha inglise keeles. Äkki keegi õpetaks?
      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

      Comment


        #4
        heh käi vastavates foorumi teemades ikka ringi ennem kui suure kõva häälega appi hakkad hüüdma

        Lahendus keeleprobleemile

        Comment


          #5
          Suured tänud, saingi eesti keele kätte!
          Kuid kõlarivalmistajat pole leidnud, sest kõik teevad vineerist, mul aga vaja 25 mm MDF plaadist.
          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

          Comment


            #6
            25 mdf -st, mis mega tympsujat sa teha tahad. Aga ostad ise materjali kyll nad valmis ka teevad sulle MDF siga kallis muide....

            Comment


              #7
              Originally posted by arvutihdd@Apr 8 2004, 19:37
              25 mdf -st, mis mega tympsujat sa teha tahad. Aga ostad ise materjali kyll nad valmis ka teevad sulle MDF siga kallis muide....
              http://www.repal.ee/hkn06.htm
              Siga kallis? Ega ikka ei ole küll.
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                MDF plaat 25 mm katteta 2850 1830 145.00 laos
                On ikka parajalt küll.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  see 145 eek on ju aint 1m2 hind

                  Comment


                    #10
                    25 mdf terve plaat on seal kusagil 1k lähedal, nii 600-700 eeku

                    Kuid minuarust vineer sama hea asi ainult natu halvvem töödelda ---

                    Comment


                      #11
                      Üks plaat maksab 756.25 ja sellest saab kaks kõlarit teha ning jääb veel ülegi. Aga asi nimelt selles, et üks kõlarivalmistaja arvas, et tolm, mis tekib MDF plaadi töötlemisel on tervisele ohtlik. Sain aru, et küllap euronõuded ei luba sellistes tingimustes töötada.
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        #12
                        See nyyd kyll lollus minu arust, see MDF tuleb meile ikkagi läänest ja kui seal mingi tappev asi ringi liiguks oleks selle tehas ammu pankrotis. See selleks, aga soovitan vineeri ikkagi. Loomulikum asi ikkagi ja toeta Eesti majandust, vineer ikkagi Eesti toode

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by arvutihdd@Apr 10 2004, 01:19
                          See nyyd kyll lollus minu arust, see MDF tuleb meile ikkagi läänest ja kui seal mingi tappev asi ringi liiguks oleks selle tehas ammu pankrotis. See selleks, aga soovitan vineeri ikkagi. Loomulikum asi ikkagi ja toeta Eesti majandust, vineer ikkagi Eesti toode
                          MDF-i tolm on vägagi ebameeldiv ning pikaldaselt hingamisteedele ohtlik.
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by dixo+Apr 10 2004, 08:36--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (dixo @ Apr 10 2004, 08:36)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-arvutihdd@Apr 10 2004, 01:19
                            See nyyd kyll lollus minu arust, see MDF tuleb meile ikkagi läänest ja kui seal mingi tappev asi ringi liiguks oleks selle tehas ammu pankrotis. See selleks, aga soovitan vineeri ikkagi. Loomulikum asi ikkagi ja toeta Eesti majandust, vineer ikkagi Eesti toode
                            MDF-i tolm on vägagi ebameeldiv ning pikaldaselt hingamisteedele ohtlik. [/b][/quote]
                            NO kui sa seda graamides sisse hingad, siis vast jah. Aga puidutööd tehakse ikka tavaliselt hästi ventileeritud ruumis ja kui mingi tolm tappev ringi lendab siis mingi algeline mask ette ja korras

                            Tegelikult on saepuru ka kahjulik, kui mingi pool kilo sisse hingata. Kuigi minuarust peaks MDF olema EL poolt tunnustatud ehitusmaterjal.

                            Comment


                              #15
                              Kas keegi oskab öelda, milline tuntud kõlarifirma teeb vineerist kaste? Ma loetleks ka mõned minu poolt aktsepteeritavad firmad: SONUS FABER, DYNAUDIO, CABASSE, MAGNEPAN, KLIPCH, TANNOY, LIVING VOICE, VIENNA ACOUSTICS, SPENDOR, TRIANGLE, AUDIO NOTE, GENELEC, GENESIS, PROAC.
                              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                              Comment

                              Working...
                              X