Teade

Collapse
No announcement yet.

Otsin proffi kõlarikasti ehitajat!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    olen näinud ka pilti kus maja põranda alla oli ehitatud betoonist kambrid ja siis sinna oli paigutatud kõlarid.ja inverterid tulid kuskile seinte äärde läbi põranda

    Comment


      #62
      royaldevice
      -

      Comment


        #63
        Originally posted by Sonic@Apr 11 2004, 14:48
        Saan aru, et mõlemal materjalil on oma head ja vead, kuid kuna originaalkõlar, mida jäljendada tahan on MDF-ist, siis minu arvates tuleb ka ikka sama materjal valida.
        Milleks midagi üldse jäljendada? Lase omale teha head kõlarid, ära jäljenda.

        Comment


          #64
          kasutaja soovis et keegi teeks talle kõlari kasti/soovitaks kedagi kes teeks, mitte ei soovinud teada mis firmad mis materjale kasutavad..

          Comment


            #65
            Originally posted by renuu+Apr 19 2005, 21:17--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (renuu &#064; Apr 19 2005, 21:17)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>kasutaja soovis et keegi teeks talle kõlari kasti/soovitaks kedagi kes teeks, mitte ei soovinud teada mis firmad mis materjale kasutavad.. [/b]


            <!--QuoteBegin-Sonic
            @Apr 10 2004, 22:50
            Kas keegi oskab öelda, milline tuntud kõlarifirma teeb vineerist kaste?[/quote]

            Comment


              #66
              No ei oska kohe midagi kosta sellise küsimuse peale.MDF plaat nagu oleks olemas,endale olen ühed põranda kõlarid teinud,välja kukkusid päris ilusad, ainult värv(hall) ei meeldinud foorumlastele.Võiksin ka sulle veel ühed kastid nipitada, kui täpsed joonised olemas ja hind sobiks.Siin foorumis peaks kuskil mu pildid ka alles olema vist.Teostusele aitas kõvasti kaasa INTZ.Kastid lammutavad siia maani ilusasti.Viimistluses saaksin ka kaasa aidata(värv).Spoonimisega ei viitsi jännata(ei tasu jändamist ära),kui siis ainuld ilukilbid külgedele.Siin on see link http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...c=5480&hl=eigo

              Comment


                #67
                saepuruplaat on tehtud karbamiid liimiga suhteliselt ohutu, mürgine on fenüül liimid mis kasutatakse niiskuskindlates

                Comment


                  #68
                  Originally posted by marcor1@Apr 14 2005, 20:03
                  royaldevice
                  :blink: :blink: :blink: Palju selline lahendus küll maksta võib....
                  Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
                  Denon PMA700V/ st.võim
                  Pioneer PD-S705/CD keerutaja
                  Käsitööna valmistada lastud monovõim
                  Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

                  Comment

                  Working...
                  X