Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kõlarite pildid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minu kõlarite pildid

    Kolarid
    Kõlarid siis tehtud audes 109 jooniste järgi ja audese elementidega. Töötavad teised päris hästi - ise olen täiesti rahul. Üllatav on see, et nii väiksest kõlarist ka madalat bassi ilusti välja tuleb Filtrid on ise keritud ja testriga mahtuvused-induktiivused kontollitud. Tundub, et kõlarid sobivad hästi minu muusika valikuga -80ndate lõpu ja 90 alguse tegijad nagu alphaville, omd jne. Kesksagedused on küll natuke nõrgemad kui 3 ribalistel kõlaritel, kuid kannatab siiski väga edukalt kuulata ka muusikat, kus rõhk kesksagedusel.
    Kolarid
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    #2
    jaa, täitsa kenasti tehtud. ja see ongi põhiline et ise rahul oled. see kass oli seal tegelt kõige asjalikum.....

    Comment


      #3
      Väga kena töö, 5+
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        Sellele kiisule meeldib kindlasti neid uusi huvitavaid kaste kriipima hakata, oma ilusate teravate küüntega. Mina paneks elementidele mingi võre igaksjuhuks

        Comment


          #5
          Ise tehtud , hästi tehtud
          kastid näevad küll väga ilusad välja, olgugi et värvi peal pole.

          Comment


            #6
            täitsa kena on selline naturaalne vineer kass on ka tore

            kunagi sai Audese kodulehelet igasuguseid mõõtmeid, aga miks ma enam sealt midagi ei leia? :blink:
            Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
            www.sansui.us/AU-9500.htm

            Comment


              #7
              Originally posted by jakim@Apr 8 2004, 11:26
              Tundub, et kõlarid sobivad hästi minu muusika valikuga -80ndate lõpu ja 90 alguse tegijad nagu alphaville, omd jne. Kesksagedused on küll natuke nõrgemad kui 3 ribalistel kõlaritel, kuid kannatab siiski väga edukalt kuulata ka muusikat, kus rõhk kesksagedusel.
              hmm B) mulle sobiks kah need kõlarid ja minu musamaistega ka nad siis hüppaksid

              Comment


                #8
                Kena töö....Audes 109 teeb tõesti väga head häält ja need 40w65-8 bassikad annavad tõesti head matsu. Ise kasutan samada bassikatega kõlareid ja olen väga rahul. Need kõllid sobivad sul ümbritsevaga väga hästi kokku. Muide tee kõllidele alused ka alla (mõtlen siis et põhjast suurem plaat) see annab välimusele kõvasti juurde.....minu arvamus muidugi

                Comment


                  #9
                  paks see vineer sul ka on?
                  http://www.alldatasheet.com/

                  Comment


                    #10
                    Plaadid on ka alla planeeritud ja jaladki valmis treitud aga aega vähe : )Sisekülgedel on vatiin, vineer on 18mm. Asi oligi kohe alguses mõeldud võimalikult naturaalne ja looduslik. Ootaks arvamusi kas tasub katted ette ehitada või mitte?
                    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                    Comment


                      #11
                      Ma arvan, et võiksid nii jätta, sest näeb ilma katteta ka väga kena välja.
                      Erineb teistest kõlarites, mis valmistatud.

                      Comment


                        #12
                        :P nõustun kassiga

                        Comment


                          #13
                          Kas kastid on lakitud ka. Ma ka võre ette ei paneks sest minu arvates ilma võreta näeb kõlar ikka hulga parem välja.

                          Comment


                            #14
                            Julgen vastu vaielda natuke eelnevatele postitustele, kui pole mingi odav võre siis jääb ka ilus, aga ega võre ilu asi pole. Nimelt kui sul seal kõlarite juures see metskass ringi liigub, siis oleks ikkagi vägga positiivne võresid ees hoida, sest kassi retsimist naljalt ei lapi kokku. Olgugi kass väga rahulik ja sõbralik, aga mõnikord võib neil pshühootilised hood peale tulla

                            Mul ühel sõbral kiisu retsis s-90 ära ja ega seal suur alles ei jäänud, lappida kyll ei saanud. Pidi mingid uued membraanid peale aretama

                            Comment


                              #15
                              elemendid tunduvad piisavalt kõrgel, et ükski kass neid kätte ei saa :blink:
                              Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                              www.sansui.us/AU-9500.htm

                              Comment

                              Working...
                              X