Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika s-400

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kisub küll natuke offtopicucs, kuid eks see teema on algsest postitusest juba niigi omajagu kaugel.
    Tahaksin siis teada, mida arvata Radiotehnika S-150 kõlaritest? Õnnestus omale sellised saada - kuidas on nad näiteks S-90 'tega võrreldes ning mis võiks olla nende turuväärtus? Müügiplaani hetkel küll pole, ise suht rahul, tulevikus ehk läheb müügiks ja siis oleks hea ka nende reaalset väärtust teada. Otsing tulemust ei andnud igatahes...

    Comment


      #17
      Värvid kruvid pahtlid lähvad küll nii palju ma usun, kruntvärv esiteks siis pröäisvärv ja siis lakk peale pluss pahtel ja kruvid. ja need kulud kipuvad tihti minemagi maksimaalseks nii, et on kasulikum ette planeerida pigem suurema summaga kui väiksemaga. Ega ma eriti ei iole huvitayud edasi vaidlemisest , ütleme nii et iga mees suudab kasti erineva eelarvega valmis klopsida.
      Mattias

      Comment


        #18
        Originally posted by Mattias@May 11 2004, 14:52
        Värvid kruvid pahtlid lähvad küll nii palju ma usun, kruntvärv esiteks siis pröäisvärv ja siis lakk peale pluss pahtel ja kruvid. ja need kulud kipuvad tihti minemagi maksimaalseks nii, et on kasulikum ette planeerida pigem suurema summaga kui väiksemaga. Ega ma eriti ei iole huvitayud edasi vaidlemisest , ütleme nii et iga mees suudab kasti erineva eelarvega valmis klopsida.
        iga mees suudab kasti kokku klopsides erinevaid overkille ka erineval määral teha. mina oma kastidel näiteks mingit krunti ei kasutanud, lakki samuti mitte. minuarust saab väga edukalt ilma nendeta hakkama. endale töö juurde tegemine lihtsalt. kruvidega niisamuti. neid arvukaid auke on paras jama pahteldada. parem mõni kruvi per sein ja ohtrasti liimi.

        Comment

        Working...
        X