Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekt nr. 57 ehk midagi natuke teistmoodi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by jannozz50@May 25 2004, 17:27
    mina teen subbakaid saepuruplaadist , mis see siis nii halb on w ???
    Oh jumal.... Selle lause oleksid võinud ütlemata jätta ja lugeda eelmisi teemasid... Nendes läinud materjalide pärast säänseks kismaks :P

    Comment


      #17
      OT küll, kuid siiski rääkisime 9-st kihist värvist.
      Sina kui asjatundja võiksid mulle nõu anda selles, et kui mitu kihti värvi tuleks peale kanda. Vähesel ja arvukal kihtide arvul on ehk oma eelised-puudujäägid ?

      Kui ma spoonitud pinda soovin lakkida, kuid tahan samas ka mingisugust tooni anda, siis kas on mõtekas lasta lakile poes midagi juurde segada või on parem mingi muu lahendus?

      -Siim

      Comment


        #18
        3 kihti on tavalise värvi puhul täiesti piisav, kui spoonile tahad tooni juurde saada võid kasutada erinevaid peitse, isiklik lemmik on kirsi peits (y) mega tulemus jääb iga asjaga. Ainus tingimus, et alus spoon võiks olla hele (kas,kuus,haab vms.)
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #19
          Mis asi on kirsi peits?!?!?! Ma saan aru, et kui meil on tegu kirsispooniga ja selle ära lakima, siis on tõesti kena tulemus - kuid kirsi peits kui selline on küll kahtlane.

          Üldiselt, selleks et kast päast ka ilus jääks, peab aluspind hästi viimistletud olema - tõmba värvi peale kui palju tahad, aga kui aluspinda pole, siis sealt head nahka ei saa. Korraliku aluspinna puhul on aga 3 kihti täitsa optimaalne.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #20
            Kõlar on juba ammu püsti, sai mingi 6 (kui mitte 7) korda pahteldatud ning kõik küljed peale esimese on põmst. värvitud. Esimesele mõtlesin ka sellist kirsipunast tooni lakiga anda. Aga kirsispoon ta mitte teps ei ole, tavaline hele spoon. Allari soovituse järgi ma võiksin siis vastava peitsiga üle tõmmata ning lakkida, kuid indrek arvab, et selline asi on jama... Mis ma siis teen ?

            -Siim

            Comment


              #21
              STOP!!! Ma pole sõnagi öelnud et peitsimine oleks jama - lihtsalt minuteada sellist asja nagu "kirsi peits" pole olemas. On olemas kirsi spoon, mis vägagi kallis teema. Peitsi kui sellist saad aga toonida vastavalt oma soovile. Üks soovitus mul siiski oleks - tumedama peitsiga mökerdamine vajab parajalt head kätt, nii et kui lähed peitsi manu, siis soovitavalt mõtle heledamate peale. Ja peale peitsi kohe lakk peale loomulikult.

              Peitsida ma saan aru on plaanis esiplaat?
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                Esiplaat neh.
                Ma siis vaatan välja heledama "kirsikarva-punaka" peitsi. Peitsitakse 1 kord ainult!? Lakk siis kohe äsjapeitsitud pinnale peale, nagu ma aru sain.

                -Siim

                Comment


                  #23
                  Peitsida oleks soovitav 2 korda, jääb ühtlasem. Lakk kohe peale.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by intz@May 27 2004, 14:25
                    STOP!!! Ma pole sõnagi öelnud et peitsimine oleks jama - lihtsalt minuteada sellist asja nagu "kirsi peits" pole olemas. On olemas kirsi spoon, mis vägagi kallis teema. Peitsi kui sellist saad aga toonida vastavalt oma soovile. Üks soovitus mul siiski oleks - tumedama peitsiga mökerdamine vajab parajalt head kätt, nii et kui lähed peitsi manu, siis soovitavalt mõtle heledamate peale. Ja peale peitsi kohe lakk peale loomulikult.

                    Peitsida ma saan aru on plaanis esiplaat?
                    Selline asi on olemas, mul isa tisler ja kui siiakanti jõuad siis saad näha seda pudelikest. Jätab kase puule sellise meeldiva kollakas oranzi värvuse nagu kirsi puul. Väga, tõesti väga ilus on-hinaklass sellel ka vastav, üks kallimaid.
                    S A C
                    Siberian Audio Concept

                    Comment


                      #25

                      Selline asi on olemas, mul isa tisler ja kui siiakanti jõuad siis saad näha seda pudelikest. Jätab kase puule sellise meeldiva kollakas oranzi värvuse nagu kirsi puul. Väga, tõesti väga ilus on-hinaklass sellel ka vastav, üks kallimaid.
                      Sellisel juhul oleks täpsem öelda "kirsipuu_tooni_peits" ehk siis tooniks on tõesti midagi oranzikas-kergelt_punakas-pruunikas_kollakas värvus.

                      PS! Soovitaks pöörata tähelepanu ka õigekirjale, Allar. On kasepuu ja kirsipuu jne.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #26
                        Kui hakkad kõikidele õigekirja õpetama, siis sa ei jõua vast muuga tegeledagi. Kui väga mind häiribki kellegi kirjaoskamatus, ma ei hakka seda talle ütlema, sest keeleõpe on aastatepikkuse töö vili ning mõni ei saa kunagi selgeks (asi võib lihtsalt vaistus olla).

                        -Siim

                        Comment


                          #27
                          Kui hakkad kõikidele õigekirja õpetama, siis sa ei jõua vast muuga tegeledagi. Kui väga mind häiribki kellegi kirjaoskamatus, ma ei hakka seda talle ütlema, sest keeleõpe on aastatepikkuse töö vili ning mõni ei saa kunagi selgeks (asi võib lihtsalt vaistus olla).

                          -Siim
                          See asi läheb siin väga OT-ks ära, aga moderaatorite üheks ülesandeks on foorumi hoidmine piisavalt viisakas ja korrektne - seega tuleb märkusi teha, kuna muudmoodi ei saa.

                          Pöördume nüüd tagasi audio-maailma..
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #28
                            Vot on mees kes teab mis teeb. Julged värvid ja katsetamise tahet nigu läga. Kiitus kiitus

                            Comment


                              #29
                              Kui keegi viitsib, võiks uuesti pildid üles lasta, tahaks ka näha

                              Comment


                                #30
                                Aga palun!













                                Kui kellegil tekib soov selline komplekt omandada, siis oleme pakkumistele avatud.
                                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                                indrek@sac.ee, +3725174765

                                Comment

                                Working...
                                X