Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekt nr. 57 ehk midagi natuke teistmoodi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by ints84@Nov 3 2005, 15:05
    Kui keegi viitsib, võiks uuesti pildid üles lasta, tahaks ka näha
    A see on laiem teema. Kunagi hakati koguma tehtud tööde aadresse hot.ee/ergoh lehele. Nüüd on seal palju surnud linke. Pea kõik kellel on olnud pilt.ee-s pildikogud, on nüüd kadunud. Kas need on tahtlikult kustutatud või on pilt.ee miskit korraldanud? Tulemus on nüüd igatahes nii, et huvilistel suurt just vaadata ei ole, millega tegijamad hakkama on saanud. Muidu see hot.ee/ergoh aadressikogu oli päris asjalik ja andis mõtteainet päris mitme ideega. Kas seda taastada ei saa kuidagi?
    Tark ei torma!

    Comment


      #32
      V2ga kihvtid k6larid

      Valjuh22ldite kinnituskruvid soovitan mustade vastu vahetada v6i v2hemalt m6nda v2hem silma h2iriva peaga kruvi kasutada. T6elist meest sellised pisiasjad muidugi ei h2iri, aga tundlikuma ilumeelega kodaniku silma riivavad need t6siselt.
      If you think education is expensive, try ignorance.

      Comment


        #33
        Originally posted by peetersch@Nov 4 2005, 17:27
        A see on laiem teema. Kunagi hakati koguma tehtud tööde aadresse hot.ee/ergoh lehele. Nüüd on seal palju surnud linke. Pea kõik kellel on olnud pilt.ee-s pildikogud, on nüüd kadunud. Kas need on tahtlikult kustutatud või on pilt.ee miskit korraldanud? Tulemus on nüüd igatahes nii, et huvilistel suurt just vaadata ei ole, millega tegijamad hakkama on saanud. Muidu see hot.ee/ergoh aadressikogu oli päris asjalik ja andis mõtteainet päris mitme ideega. Kas seda taastada ei saa kuidagi?
        Mnjah, ma olen juba migni 5 korda tahtnud seda öelda, aga pole lihtsalt viitsinud hädaldada.. Et siis miks te panete pilte pilt.ee-sse üles? Esiteks on ta jõle ebamugav koht piltide vaatamiseks ja teiseks, mingi vanema lingi korral on suht kindel, et pildid ammu läinud. Pange näiteks kuhugi oma serverisse või kasvõi zone.
        Ise just huvipärast vaatasin ja avastaisn, et 4-5a tagasi tehtud accoundid ja upitud failid on veel siiamaani zones üleval.. 25mb ruumi peaks ka seal olema.

        Mis puutub intzu projektidesse, siis kasvõi kõikide erinevate projektide pildidki ühele lehele või kasvõi lihtsalt niisama üles panna kuhugi lahtiselt või pakitult oleks juba algus . Jutt juurde oleks ka muidugi huvitav, aga see nõuab kirjutamise aega/vaeva.

        Comment


          #34
          Originally posted by ints84+Nov 4 2005, 15:41--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ints84 @ Nov 4 2005, 15:41)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-peetersch@Nov 4 2005, 17:27
          A see on laiem teema. Kunagi hakati koguma tehtud tööde aadresse hot.ee/ergoh lehele. Nüüd on seal palju surnud linke. Pea kõik kellel on olnud pilt.ee-s pildikogud, on nüüd kadunud. Kas need on tahtlikult kustutatud või on pilt.ee miskit korraldanud? Tulemus on nüüd igatahes nii, et huvilistel suurt just vaadata ei ole, millega tegijamad hakkama on saanud. Muidu see hot.ee/ergoh aadressikogu oli päris asjalik ja andis mõtteainet päris mitme ideega. Kas seda taastada ei saa kuidagi?
          Mnjah, ma olen juba migni 5 korda tahtnud seda öelda, aga pole lihtsalt viitsinud hädaldada.. Et siis miks te panete pilte pilt.ee-sse üles? Esiteks on ta jõle ebamugav koht piltide vaatamiseks ja teiseks, mingi vanema lingi korral on suht kindel, et pildid ammu läinud. Pange näiteks kuhugi oma serverisse või kasvõi zone.
          Ise just huvipärast vaatasin ja avastaisn, et 4-5a tagasi tehtud accoundid ja upitud failid on veel siiamaani zones üleval.. 25mb ruumi peaks ka seal olema.

          Mis puutub intzu projektidesse, siis kasvõi kõikide erinevate projektide pildidki ühele lehele või kasvõi lihtsalt niisama üles panna kuhugi lahtiselt või pakitult oleks juba algus . Jutt juurde oleks ka muidugi huvitav, aga see nõuab kirjutamise aega/vaeva. [/b][/quote]
          pilt.ee on lihtne ja mugav kasutada. vot

          Comment


            #35
            [OT]ma ei ole ergoh kogu enam tükk aega uurinud, aga omal oli ka pilt.ee -s album.
            ükspäev jõudis minu postkasti kiri, et kuna herr Toomas ei ole suvatsenud ise oma kontot mingi x perioodi jooksul muuta/külastada siis kuulub see kustutamisele. seda kusjuures ilma mingi hoiatuseta, et konto võib aeguda vms. nii jäin ilma oma tehtud BG20 tornide piltidest ja millest iganes veel. nüüd uute kõlarite pildid ilusti zone.ee serveris igaks juhuks.
            kahtlane koht tõesti see pilt.ee.[/OT]

            Comment


              #36
              Originally posted by Zen@Nov 4 2005, 19:18
              [OT]ma ei ole ergoh kogu enam tükk aega uurinud, aga omal oli ka pilt.ee -s album.
              ükspäev jõudis minu postkasti kiri, et kuna herr Toomas ei ole suvatsenud ise oma kontot mingi x perioodi jooksul muuta/külastada siis kuulub see kustutamisele. seda kusjuures ilma mingi hoiatuseta, et konto võib aeguda vms. nii jäin ilma oma tehtud BG20 tornide piltidest ja millest iganes veel. nüüd uute kõlarite pildid ilusti zone.ee serveris igaks juhuks.
              kahtlane koht tõesti see pilt.ee.[/OT]
              Pilt.ee lehelt võib leida järgnevad read.
              Eemaldatakse need kasutajakontod, mida ei ole kasutatud 90 päeva. Seepärast soovitame külastada oma kontot vähemalt korra selle aja jooksul.

              Muidu peaks selle lehekülje mul uuesti käima ajama, kuid siis kõik pildid lisama zone.ee&#39;sse. Seal natukene mugavam liigelda ja pole hirmu, et ükspäev kõik pildid kadunud on.

              Comment

              Working...
              X