Teade

Collapse
No announcement yet.

2*50w kvaliteet kõllide ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2*50w kvaliteet kõllide ehitamine

    Tahaks siis teha sellised kõlarid millel oleks väga hea kvaliteet (kolm riba) ja rms oleks u 50w ja 4 ohm-sed. Ühesõnaga midagi kvaliteetset ja ilusat...Mis arvate?

    #2
    Originally posted by Molotov@Apr 15 2004, 17:14
    Tahaks siis teha sellised kõlarid millel oleks väga hea kvaliteet (kolm riba) ja rms oleks u 50w ja 4 ohm-sed. Ühesõnaga midagi kvaliteetset ja ilusat...Mis arvate?
    Raske ju sellise vähese informatsiooni põhjal midagi soovitada. Mis on Sinu jaoks "väga he kvaliteet"? Mis laadiga muusikat kuulad jne.
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      Kas 3riba = hea kvaliteet?
      Minumeelest mitte.

      Seletad ehk lähemalt miks just 3riba.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Võim on 4Ohm 2*50 rms ja tahaks sellele vastavad kõlarid saada (mis sa nende kinovaljukatega ikka teed)...niiet võite midagi soovitada ja kui kalliks asi läheks kui lasta ehitada...

        Ps! kvaliteeti testisin Luxeon SPK609 kõlliga - minujaoks piisab

        Comment


          #5
          Originally posted by Molotov@Apr 15 2004, 19:03
          Ps! kvaliteeti testisin Luxeon SPK609 kõlliga - minujaoks piisab
          Kui nende SPK609 filtrit, kasti ja võimu umbes 100 kr. piires järele aidata saab päris kuulatavad arvuti kõllid. Eriti kui korraliku bassi puudumine andeks anda.

          Comment


            #6
            To intz: kui kalliks läheks näiteks selliste kõllide ehitamine...ma mõtlen siis 2*50w.. :huh:

            Comment


              #7
              To intz: kui kalliks läheks näiteks selliste kõllide ehitamine...ma mõtlen siis 2*50w.. :huh: Spk 609-ad

              Comment


                #8
                vaata tevalos on ju visatoni hinnad. liidad elemendi hinnad kokku sisi veel kastid ja töö ning filtrid. ja ongi olemas.
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  Ma nüüd täpselt ei saa aru - sa tahad selliseid kõlareid nagu need Luxeonid? Või tahad hoopis midagi samas stiilis kõlareid?

                  Igatahes, soovitaks 2ribaseid kõlareid; kui ruumi vähem, siis sellised riiulikastid - kui rohkem veidi, siis kitsamad põrandakastid.

                  Saadan ka PS-i.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Ma kirjutasin ju et ma tahaks rms 2*50w @ 4ohm kõlareid...millel oleks ka kvaliteet normaalne!!

                    PS!Ma ei taha selliseid kõlareid nagu spk 609 aga ma panin lihtsalt lingi millised need välja näevad...

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Molotov@Apr 20 2004, 19:26
                      Ma kirjutasin ju et ma tahaks rms 2*50w @ 4ohm kõlareid...millel oleks ka kvaliteet normaalne!!

                      PS!Ma ei taha selliseid kõlareid nagu spk 609 aga ma panin lihtsalt lingi millised need välja näevad...
                      http://www.visaton.com/cgi/VisatonFramed.a...Sprache=english

                      http://www.visaton.com/cgi/VisatonFramed.a...Sprache=english

                      Need on kätte saadavate elementidega ja täiesti teaostattavad.
                      Ning joonised ka olemas- kõlari ehitusest kui ka filtrist.
                      S A C
                      Siberian Audio Concept

                      Comment


                        #12
                        Muud ma kõike mõistan aga miks tweeter 8 ohm on ja bassikas 4-ne??

                        Comment


                          #13
                          Juu sedasi on parem..mingit paremat põhjendust küll ei leia.
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment


                            #14
                            võibolla muidu kärssaks tweeter lihtsalt läbi, kui kõvemini mängima panna... :unsure:

                            Comment


                              #15
                              Mulle meeldivad sellised kõlarid nagu on tanel96-l...Webpage.

                              Kalliks selliste kõllide tegemine läheks?

                              Comment

                              Working...
                              X