Teade

Collapse
No announcement yet.

2*50w kvaliteet kõllide ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Molotov@Apr 21 2004, 15:40
    Mulle meeldivad sellised kõlarid nagu on tanel96-l...Webpage.

    Kalliks selliste kõllide tegemine läheks?
    kusagil 3-3,5k

    Comment


      #17
      Liida elementide hinnad kokku! siis sinan lisa materjal ja ongi orjenteeruv hind olemas.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #18
        Originally posted by Allar88@Apr 21 2004, 18:07
        Liida elementide hinnad kokku! siis sinan lisa materjal ja ongi orjenteeruv hind olemas.
        Aga filtrid? Filtrid maksavad ka - 3 ribalised vähemalt 500.-
        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

        Comment


          #19
          Filtrid soovitan sul tellida Indreku käest ja saad väheke odavamalt kui poest. Ei tea kas 3500 eeguga veadki välja kui täpselt sama tahad mis Tanel96-l. Kui kasutad teisi bassikaid siis saad tehtud küll. Kui kasutad 40W69 (nagu tanel96-l ) siis läheb projekt väheke kallimaks aga kui kasutad 40W65 siis saad mõne sajalise odavamalt tehtud. Ise kasutasin 40W65 bassikaid ja teevad väga head häält. Mina tellisin kastid ja filtrid Indreku käest.
          Mul läksid kõlarite kastid/filtrid/kesksagedused ja kõrgsagedused kokku u. 2400 ja siis liita sinna veel kaks bassikat u. 920 EEK. Muidugi kui ise kastid/filtrid teed siis saad küll 3,5 K hakkama

          Comment


            #20
            Ok, teeme siinkohal pisukese paranduse - need kõlarid mis Tanel96 tegi, ei ole mitte 40W69 bassidega, vaid hoopis 70W81 bassidega. Ehk siis Audes 017 kloon. 70W81 on 8" bass, 40W69/40W65 aga teada-tuntud kui 6.5" bass.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment

            Working...
            X