Teade

Collapse
No announcement yet.

Odavad kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    oleks hea näha pilte nende sisemusest (seina paksus, filtri komponendid, summutusmaterjal, koostekvaliteet)
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #32
      Originally posted by ksl@Apr 22 2004, 21:00
      oleks hea näha pilte nende sisemusest (seina paksus, filtri komponendid, summutusmaterjal, koostekvaliteet)
      Kle tahaks ise ka seda näha, aga ma vast ei lähe sõbrale kruvikeerajaga külla
      Vast google aitab, aga mine sa tea.. .

      Comment


        #33
        Ütleks ka oma arvamuse sekka - niikaua kuni ma neid ise kuulanud pole, seest näinud pole jne, suhtun väga ettevaatlikult sellistesse asjadesse.
        Kui nüüd loogiliselt mõtlema hakata, siis see firma peab klientidele ju lausa peale maksma, et need kõlarid ka väheke häält suudaks teha. Ei taha mõeldagi, mis maksavad korralikud valjukad korraliku 2ribase kõlari tegemiseks, mis maksavad kastid jne.
        Võib ju tuua ettekäändena jutu, et tehased, mis valmistavad masstoodanguna kõlareid, saavad valjukad ise odavamalt kätte, kui ntx suvaline eraisik kusagilt tellides. Aga kuskilt läheb piir, ja ma hästi ei tahaks uskuda, et Sven Audio kastides kasutatavad valjukad maksavad mõnikümmend krooni, kastid ise maksimaalselt paarsada jne. Ta lihtsalt ei ole niivõrd suur tootja, ja isegi kui oleks, siis need numbrid on ikka liiga hea et tõsi olla.

        Kle tahaks ise ka seda näha, aga ma vast ei lähe sõbrale kruvikeerajaga külla
        Miks mitte, mina küll läheks.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #34
          Originally posted by intz@Apr 22 2004, 22:08
          Kle tahaks ise ka seda näha, aga ma vast ei lähe sõbrale kruvikeerajaga külla
          Miks mitte, mina küll läheks.
          :P

          Comment


            #35
            jah, ka mina suhtuks sellistesse ülima ettevaatlikkusega, sest tasuta lõunaid pole olemas. selgelt on näha, et kavala äriideega on suunatud põhiosa sinna, kust esmapilgu ja -muljega saab ostja kõige paremini ära petta-ehk siis disaini ja ka kastide raskeks tegemiseks, sest liiva võib rannast sisse kühveldada
            52 27 316 Risto
            teknootik@gmail.com
            Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

            Comment


              #36
              kes naabrite keelt natuke jagab siis siin on osasid kõlareid testitud.

              Comment


                #37
                Originally posted by käsna-kalle@Apr 26 2004, 20:26
                kes naabrite keelt natuke jagab siis siin on osasid kõlareid testitud.
                Keegi kes jagab võik sellisel juhul ka neile kes ei jaga väikse kokkuvõtte teha :unsure:

                Comment


                  #38
                  Lugesin selle arvustuse sealt vene lehelt kiiruga läbi ja kokkuvõtteks oli kirjutatud, et vägagi tasemel kõllid, nii heli kui koostekvaliteedi poolest ja seda veel sellise hinnaga.

                  Comment


                    #39
                    Võimalik, et lähim koht, kus Sven audio müügil, on http://www.aigasnams.lv/. Äkki nad oleks huvilistele nõus infi / kogemust jagama. h34r:

                    Comment


                      #40
                      see tasux ka nii osta et ni öelda kastipähe sest siin paljudel klapivad audese kõllidega mõõdud
                      et nagu kui tõesti need kõllid suht koht on sisi lööd kõllid ümber ja ongi olemas miskit korralikumat asja

                      Comment


                        #41
                        http://ferbit.pri.ee/index.php?act=viewdetails&id=21 hakkas see isend huvitama sealt, aga ma tahaks teada mis see RMS watide ja PMPO wattide vahe on???

                        Comment


                          #42
                          Reklaami trikk, muud ei midagi.

                          Comment


                            #43
                            mis mõttes?

                            Comment


                              #44
                              ok, sain ise targemaks, rms on see mida kõlar pidevalt kannatab ja pmpo on see mida kõlar vähem kui sekund kannatab...

                              Comment

                              Working...
                              X