Teade

Collapse
No announcement yet.

prob S70netega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    prob S70netega

    siuke prob et kui üks kõlar mängib on bassi terve maa ja ilm, aga kui koos mängivad siis kaob täitsa ära, ühest tuleb natuke vähem bassi ka

    endine omanik üts et sellel mis vähem bassi teeb on juhtmed valetpidi valjuka küljes ja et nad koos mängides lähevad faasi vms

    igatahes tahaks teada et mida ma täpsle vahetama pean

    bassikas on 30GD-6 mõlemale küljele tulevad juhtmed kokku neli tk.

    #2
    Kui ühel bassikal on + ja - vastupidi, siis mõlemad kõlarid mängivad vastandfaasis ja summutavad basse.

    Comment


      #3
      seda küll jah aga ühele bassikale tuleb sisse 4 juhet 2 ühel pool ja 2 teisel pool

      on sellel vahet ka et kummal poolel ma need ära vahetan, kas mõlemda või ühe?

      Comment


        #4
        Originally posted by mikk_kikk@Apr 17 2004, 11:15
        seda küll jah aga ühele bassikale tuleb sisse 4 juhet 2 ühel pool ja 2 teisel pool

        on sellel vahet ka et kummal poolel ma need ära vahetan, kas mõlemda või ühe?
        Siis ta peaks topelt mähisega ju olema
        ma kyll ei tea et s-70 bassikal topeltmähised on

        Comment


          #5
          Polegi topelt mahisega. Asi selles, et S-70tes bassi 'parandamiseks' kasutatakse mehaanilist tagasisidet ja sealt need kaks lisa juhet mis valjuka sees olevast andurist vximendisse jooksevad.
          Need juhtmed mis filtrist valjukasse tulevad need pead omavahel + ja - ringi vahetama.

          Comment


            #6
            tänud

            sain asja korda, mürtsub ÜLIhästi

            Comment

            Working...
            X