Teade

Collapse
No announcement yet.

Audese valjukad S-90 kasti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audese valjukad S-90 kasti

    Tere!
    Kuna varsti on "euro" käes, siis ostaks hea meelega natuke Audese valjukaid.
    S-90-etega ei taha enam kõrvu kriipida, mõtlesin Audese peale üle minna.Kuna kasti välimus mulle eriti tähtis pole, mõtlesin, et võiks s-90 kasti nad toppida.Siin olekski teie abi vaja, et kas selline asi üldse on mõeldav, arvatavasti kõrg-ja kesksagedusvaljukatel poleks midagi häda, aga mis bassivaljukad teeksid?Karta on, et ka uusi filtreid oleks vaja, mis hinnaga nad olla võiksid?
    Et, mis te arvate sellisest asjast, kas on teostatav?Või siis osta ainult kesk-ja kõrgvaljukad, bassivaljukaks s-90 oma jätta?(mis mulle eriti ei meeldiks, aga edasiminek ikkagi)
    Soov siis teha nad ikka 4-oomised.

    Vot sellise triki tahaks hinnatõusu kartes ära teha

    #2
    Minu arvamus on selline,et pole mõtet hüljest plekkpurki toppida. Kui juba hakkad tegema midagi, siis osta Audese elemendid ja tee uued ja korralikud kastid, mis on just täpselt nendele elementidele häälestatud.

    Comment


      #3
      Bassikat pole üldse mõtet ära vahetada, ilmselt jääb bassi vähemaks ja ega see ei sobi kah sinna - ilmselge pettumus.
      Kõrged ja keskmised võid ära vahetada. Kas audeste vastu, ei tea, ühes teemas räägiti kah sellest. Visatoni paar toodet pidi sobima. Ja kindlasti tuleks filter ümber teha. Tegijaid siin foorumis kui palju.
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #4
        30gd-2 iseenesest juba ei ole ideaalne variant S-90 jaoks (keegi vist on tehases siiski mingid arvutused selleks teinud), rääkimata siis juba muudest valjukatest aga kui seda kõlari mahtu natuke vähendada, vahest hakkab õige head häält tegema.
        ehh... andrjusa

        Comment


          #5
          Mnjah, kasti jaoks lähemal ajal ei ole aega ja resursse, aga kesk-ja kõrgvaljukad vahetaks küll ära.

          Visatoni toodetest hakkas silma W130S kesksageduseks ja DT 94 siis kõrgete tarbeks. Äkki oskate antud valikut kommenteerida, kuidas nad kolm kokku sobiksid, arvestades, et bassikaks jääb siis s90 oma.

          To Andy: Ma ei saanud päris hästi aru, kas sa mõtled, et kõlarikasti midagi juurde panna, et kast liiga suur?Mitu cm3 see olla võiks?

          Comment


            #6
            Originally posted by Henry@Apr 18 2004, 17:35
            Mnjah, kasti jaoks lähemal ajal ei ole aega ja resursse, aga kesk-ja kõrgvaljukad vahetaks küll ära.

            Visatoni toodetest hakkas silma W130S kesksageduseks ja DT 94 siis kõrgete tarbeks. Äkki oskate antud valikut kommenteerida, kuidas nad kolm kokku sobiksid, arvestades, et bassikaks jääb siis s90 oma.

            To Andy: Ma ei saanud päris hästi aru, kas sa mõtled, et kõlarikasti midagi juurde panna, et kast liiga suur?Mitu cm3 see olla võiks?
            sinu elemendivalikud on täitsa head. aga üks asi mille pead ka kindlasti ümber tegema on filtrid. isegi kui elementide takistused sobiks on s90 originaalis bassi ja midrange lõikesagedus väga masendavalt kõrgel. kui seda piisavalt palju madalamale viia võib isegi asi paremaks minna. aga jah, kõige targem oleks teha uus kast. võid neidsamu s90 bassikaid kinnistes kastides kasutada ja siis keskmist ja ülemist otsa eelpool toodud elemendid toetama panna.

            Comment


              #7
              Kurat, vist kisub jah sinnapoole, et peab ikka kasti ära tegema, no need elemendid tellin ma igal juhul ära, mingi aeg, siis tuleb hakata vaikselt kasti mõtlema.Kui elemendid käes on küll siis näeb mis välja tuleb.
              Tänan!

              Comment


                #8
                Kusagilt venelaste lehelt olen lugenud et pannakse ei tea mis imevaljkukaid S-90 sisse -see selleks, aga see et seinad seestpoolt porolooniga (paar senti vist) katta, võib paremat tulemust küll anda.
                ehh... andrjusa

                Comment


                  #9
                  Aga, ega midagi kaotada ka ju pole.Esialgu vahetad ära kõrged ja keskriba, siis kuulad ja kui ei sobi siis teed uued filtrid ja kui ikka pole see, siis teed ka uued kastid ja vahetad ka bassielemendid.Kõrgeid ja keskriba kastisuurus nagunii ei mõjuta.Jään tulemusi huviga ootama, sest omal ka ammu selline plaan.

                  Comment


                    #10
                    Eks näe kuna ma jõuan kõlarid ära tellida, hetkel sai digifotokas ära ostetud, siis telekas veel kavas, vast mahuvad kõlarielemendid ka ära

                    Filtrid vahetan igaljuhul ära, peangi uurima, kuidas see käib, loen veitsa vanu postitusi, eks siis näe, kas saan hakkama või ei saa, kui ei saa, siis vast keegi siit foorumist "aitab".

                    Porolooniga peab ka proovima, aga jah kõigeenne elemendid tellida, siis näeb mis saab.

                    (ostke keegi videokaart ära, saab rutem )

                    Comment


                      #11
                      kui kasutate visatoni elemente, siis oleks mõislik vaadata VISATON'i lehele, kus on nende elementidega juba kõlarid valmis tehtud (kastide joonised+filtrid)
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment

                      Working...
                      X