Teade

Collapse
No announcement yet.

tahan panna kõlarit arvutikorpusesse

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahan panna kõlarit arvutikorpusesse

    on plaan panna arvutikorpusesse autovõimendi (mis saab voolu eraldi toiteplokist) ja sinna ühendada 2 pioneeri kõlarit (norm 20w, max 60w).
    kas ja kuidas saab kõlaritest eralduva magneetilise kiirguse (???), mis ei ole mitte hea kõvakettale ja muudele optilistele draividele (diskett ei kannata magnetit) nö ära tappa? kas annab mingi asja ümber ehitada või on mu idee hukule määratud?

    mingit odavat võimu võiks kah soovitada...

    #2
    no kui kõlarid ilusti ära isoleerid, siis ei tohiks midagi nagu juhtuda. Paned mingit laadset ainet nagu seda on need kotid, mis hdd ostes hdd- l ümber on. Või midagi muud, mis tagasi kiirguse peegeldab. Aga väga mõttetu mõte minu arust, tööd rohkem kui kasu :P

    Comment


      #3
      hdd on penoplasti ja antistaatilise koti sees. staatiline elekter ja magneetiline kiirgus on minarust ikka 2 eri asja. :angry:

      kuna ma modin oma korpust siis mind see kas kõllide arvutisse panemine on töömahukas (aukude puurimine ju ainult) mind eriti ei huvita.

      Comment


        #4
        Magneti isoleerimine on jah tükk vaeva. Kui lihtsamat teed minna: kasuta ära arvutikõlarid, mis on isoleeritud. Või saad sealt seest materjali ( ideid ).
        Head susserdamist !

        Comment


          #5
          Lisaks sellele on selline lahendus akustiliselt katastroof.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            arvutikõlareid uurides tuvastasin seal jah magneti peal mingi jubina (st suure katte) kuid see on liialt väike et seda pioneeri kõllidele panna
            dixo, ma võibolla väljendasin ennast ebaselgelt-ma tahan teha nii et kõlar ise on korpusest väljas, sees on ainult magnet ja juhtmed-ma ei saa aru miks see peaks akustiline katastroof olema?

            Comment


              #7
              Originally posted by mad@Apr 25 2004, 17:05
              arvutikõlareid uurides tuvastasin seal jah magneti peal mingi jubina (st suure katte) kuid see on liialt väike et seda pioneeri kõllidele panna
              dixo, ma võibolla väljendasin ennast ebaselgelt-ma tahan teha nii et kõlar ise on korpusest väljas, sees on ainult magnet ja juhtmed-ma ei saa aru miks see peaks akustiline katastroof olema?
              et, nagu...
              kasutad kastina arvuti korpust? väga hermeetiline ja stabiilne, ning eelkõige hästi kõlav lahendus muidugi

              Comment


                #8
                Originally posted by mad@Apr 25 2004, 17:05
                arvutikõlareid uurides tuvastasin seal jah magneti peal mingi jubina (st suure katte) kuid see on liialt väike et seda pioneeri kõllidele panna
                dixo, ma võibolla väljendasin ennast ebaselgelt-ma tahan teha nii et kõlar ise on korpusest väljas, sees on ainult magnet ja juhtmed-ma ei saa aru miks see peaks akustiline katastroof olema?
                Mõtle nyyd natuke, miks ei tehta kõlari korpuseid plekist, sest tulemus on hullem kui plekktünni kaikaga tagumine Kuigi õhutihe see arvuti korpus ka nyyd pole.

                ning selle esimese soovitusega panin tõesti puusse see on see hommiku väsimusega foorumis tuigerdamine

                Comment


                  #9
                  mnjaa tundub et üritus jääb ära siiski. tänan neid kes abiks olid!
                  teema lukku.

                  Comment

                  Working...
                  X