Teade

Collapse
No announcement yet.

Valjukad FOCAL 130 CA autosse tagumisele aknale?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Seda enam

    Sorry OT pärast

    Comment


      #17
      Timo äkki avaldad, mis siis lõpuks välja mõtlesid.

      Comment


        #18
        Lükkasin oma plaanid mõneks ajaks edasi. Otsustasin,et enne kui korralikke 3 ribalisi komponente osta ei jõua pole üldse mõtet asja väga investeerida. Hakkasin esiustele doorboardide peale mõtlema ja uurisin netis natuke seda teemat. Saksamaal pakutakse päris korralikke doorboarde mu auto ustele ja isegi mitte kõige hullema hinnaga. Kui viitsiks vaeva näha ja asja kätte võtaks siis saaks ise ka doorboardid tehtud. Üks asi aga häirib mind, nimelt mul on terve ukse alumise ääre ulatuses sahtel. Kui ma tahan sinna alla ettepoole kõlaritele kohad teha siis pean vähemalt eest selle sahtli eemaldama. Uksepolstrit ma mitte kuidagi lõikuda ei tahaks. Võibolla kui kuskilt õnnestuks täpselt samasugused uksepolstrid saada ja nende peale kõllid ehitada. Lootust aga kuskilt täpselt samasugused uksepolstrid leida on suht väike (sest mul elektriaknad ja sellist varianti vist suht vähe liikumas). Pole aega lammutusi ka läbi otsida. Hetkel sai lihtsalt tahaaknale ühed suvalised pioneerid coaxiaalid pandud. Lihtsalt niikaua kuni paremaid ei ole ajavad asja kuidagi ära.
        20+ aastat elfafoorumis

        Comment

        Working...
        X