Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu Systeem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by msw+May 3 2004, 12:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (msw @ May 3 2004, 12:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Botased@May 3 2004, 12:37
    On auto elemendid jah
    Mis sest et alla 40hz ei mängi
    koos teevad väga meeldivat äält B)

    Mul alt naabri lae krohv lagunes DB pärast ära:P
    vaevalt küll see krohv detsibillide pärast lagunes :lol: [/b][/quote]
    ta vist mõtles DB all elemendi nime mitte et see nii suur rõhku oleks teinud
    F&amp;F

    Comment


      #17
      Tooks võrdluseks SELLE B)

      Comment


        #18
        Originally posted by RebeL@May 3 2004, 22:54
        Tooks võrdluseks SELLE B)
        hea võrdlus kuid mõlemad on ikka tümmi loomad mis on pigem tagumiseks. kõige meeldivam bass on minu arvates 15...40hz(subjektiivne arvamus), no muidugi tuleks konti-läbistavat ka kuulata aga mis suppar see on mis ei mürista alla 30hz??
        ja see mis eespool väidetud et elektroonilises muusikas alla 30 hz ei ole on vale arvamus. ning enamus suppareid mängib alla 30Hz ainult vaiksemalt.

        Comment


          #19
          Originally posted by artur@May 4 2004, 11:25
          hea võrdlus kuid mõlemad on ikka tümmi loomad mis on pigem tagumiseks. kõige meeldivam bass on minu arvates 15...40hz(subjektiivne arvamus), no muidugi tuleks konti-läbistavat ka kuulata aga mis suppar see on mis ei mürista alla 30hz??
          ja see mis eespool väidetud et elektroonilises muusikas alla 30 hz ei ole on vale arvamus. ning enamus suppareid mängib alla 30Hz ainult vaiksemalt.
          Mõndadel lugudel on jah alla 30hz sees. Aga väga vähestel&#33; Loomulikult võib ka see põhjuseks olla, et sa keerad seda 30hz niipalju peale, et lõpuks hakkab tulemagi.
          Seda 15hz&#39;i sa ilmselt ei kuule. Kui oled natuke "lucky" siis 20hz&#39;i kuuled, mida enamus woorfid eriti ei mängi.
          TFK Audio
          #tfkaudio
          http://www.facebook.com/tfkaudio/
          http://tfkaudio.blogspot.com/
          - Audioblogi, projektid jms.

          On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

          Comment


            #20
            Originally posted by artur+May 4 2004, 11:25--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (artur @ May 4 2004, 11:25)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-RebeL@May 3 2004, 22:54
            Tooks võrdluseks SELLE B)
            hea võrdlus kuid mõlemad on ikka tümmi loomad mis on pigem tagumiseks. kõige meeldivam bass on minu arvates 15...40hz(subjektiivne arvamus), no muidugi tuleks konti-läbistavat ka kuulata aga mis suppar see on mis ei mürista alla 30hz??
            ja see mis eespool väidetud et elektroonilises muusikas alla 30 hz ei ole on vale arvamus. ning enamus suppareid mängib alla 30Hz ainult vaiksemalt. [/b][/quote]
            Arvatavasti ajad sa hz-ide ja basshelide omavahelise seose sassi. 15 kuni 40hz ei saa kuidagi olla VÄGA meeldiv, eriti kui seda taasesitatakse väga kõrge helinivooga. See, et enamus suppareid nyyd kuni 30hz ja alla selle mängib - mängib kyll jah, KUID seda väga vaixelt, mida inimene enam ei taju. Kui sina oma systeemist pidevalt alla 30hz helisid suudad välja "võluda" siis võib järeldada, et muud peale myrina sealt ei tulegi, ekvalaiserid suudavad vale kasutusega heli väga tuksi keerata.
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #21
              Originally posted by artur+May 4 2004, 14:25--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (artur @ May 4 2004, 14:25)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-RebeL@May 3 2004, 22:54
              Tooks võrdluseks SELLE B)
              hea võrdlus kuid mõlemad on ikka tümmi loomad mis on pigem tagumiseks. kõige meeldivam bass on minu arvates 15...40hz(subjektiivne arvamus), no muidugi tuleks konti-läbistavat ka kuulata aga mis suppar see on mis ei mürista alla 30hz??
              ja see mis eespool väidetud et elektroonilises muusikas alla 30 hz ei ole on vale arvamus. ning enamus suppareid mängib alla 30Hz ainult vaiksemalt. [/b][/quote]
              Äkki avaldad sis,et mis imehea süsteem sul on ka..?

              Comment


                #22
                Enamus suppareid alla 30Hz-i küll ei mängi, pigem ikka vastupidi.

                Comment


                  #23
                  Jumal küll, nüüd on leitud uus "kvaliteeti" iseloomustav näitaja - kui madalale suudab sub mängida&#33; Mul on südamest täitsa suva kas ta on 80 Hz või 45 Hz, minu jaoks on tähtis hoopis, kuivõrd meeldivalt kõlab ta minu kõrvale - kas bass on selline nagu mulle meeldib, kas minu jaoks piisavalt sügav, piisavalt õige jne jne. Mingi nr jätab sügavalt külmaks.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by intz@May 4 2004, 16:14
                    Jumal küll, nüüd on leitud uus "kvaliteeti" iseloomustav näitaja - kui madalale suudab sub mängida&#33; Mul on südamest täitsa suva kas ta on 80 Hz või 45 Hz, minu jaoks on tähtis hoopis, kuivõrd meeldivalt kõlab ta minu kõrvale - kas bass on selline nagu mulle meeldib, kas minu jaoks piisavalt sügav, piisavalt õige jne jne. Mingi nr jätab sügavalt külmaks.
                    Seda juttu (mis on loomulikult absoluutselt õige) võid sa rääkida palju tahad, aga ega midagi eriti ei muutu. Inimene peab ise sellest aru saama. Ja paljud kahjuks ei saagi. Ja ega kõigile ei ole kõike antud....



                    Kui keegi midagi väga isiklikult võttis, siis palun ärge solvuge. See ON reaalsus, midagi pole teha. ^_^
                    Minu kodukas

                    Comment


                      #25
                      :P Teema kyll kaldub mu systeemis nyyd subwoofri madalsagedusele :lol:
                      Ja siis selle madalsageduse juurde tules et kas keegi teab 10"Xe sagedusiba

                      Comment


                        #26
                        MA ehitasin autosse jensen 12" kasti.SAi arvutustega võssa pandud ja tuli suurem kui algul kavatsesin.Kast on kinnine, aga mängib väga madalale.Muusikat kuulates on heli normaalne isegi bass jääb lahjaks.Aga õiget mürinat annab alles subw testilugusid kuulates.
                        Ah ple mõtet vaielda.Miks ma üldse räägin siin.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #27
                          Mulle kah on paar korda pollar kutsutud, sest tuulutasin omi kõlle varemalt ikka päris tihti. naaber kurtis, et käokell kukkus seinalt koos "kalliste" maalidega vaja oli selleks võimendit Kumir 001 ja 1 paar eritellimuse estonia 035AC ja 1paar kõlareid ELS 10. PS noid ELS kõlle pole ma pealemaha müümist mitte kuskil trehvanud. Nimelt need nigu 2 ribalised Estoniad. Mul neist isegi pilt tehtud vana ja kole aga võtan digikaga ümber ja viskan oma saidile üles. taga terminalil olid igatahes inglisekeelsed kirjad ja Made in Estonia B)

                          Comment


                            #28
                            hea võrdlus kuid mõlemad on ikka tümmi loomad mis on pigem tagumiseks. kõige meeldivam bass on minu arvates 15...40hz(subjektiivne arvamus), no muidugi tuleks konti-läbistavat ka kuulata aga mis suppar see on mis ei mürista alla 30hz??
                            ja see mis eespool väidetud et elektroonilises muusikas alla 30 hz ei ole on vale arvamus. ning enamus suppareid mängib alla 30Hz ainult vaiksemalt.
                            minu kõrvadele on juba 30hz selline heli et lausa rõve hakkab

                            ega siis subbar nii madalale ka ei pea mängima

                            või peab???
                            radiotehnika y-101:estonia ac-031:logitech 22w woofer:bochmann zx-122n;s-90 subbaka kastis..igatahes müdistab küll.....

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by Mad BLS@May 19 2004, 21:39
                              Mulle kah on paar korda pollar kutsutud, sest tuulutasin omi kõlle varemalt ikka päris tihti. naaber kurtis, et käokell kukkus seinalt koos "kalliste" maalidega vaja oli selleks võimendit Kumir 001 ja 1 paar eritellimuse estonia 035AC ja 1paar kõlareid ELS 10. PS noid ELS kõlle pole ma pealemaha müümist mitte kuskil trehvanud. Nimelt need nigu 2 ribalised Estoniad. Mul neist isegi pilt tehtud vana ja kole aga võtan digikaga ümber ja viskan oma saidile üles. taga terminalil olid igatahes inglisekeelsed kirjad ja Made in Estonia B)
                              Tead kusjuures sa võid täitsa vabalt oma saidi adre kah anda. Muide paar päeva tagasi jäi just kusagilt silma et müüdi miskiseid estonia S-90 ELS kõlle ja mina nuputasin mida kuradit see nimi veel tähendama peab ja jõudsin järeldusele et kõlarite omanik ei tea ise kah mida ta müüb aga ei hakanud täpsemalt järgi uurima. Pilti paluks siis&#33;

                              Comment


                                #30
                                sigavana pilt on

                                Comment

                                Working...
                                X