Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui palju jäävad S50 ned Estoniatele ja S90 alla.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by mtts@May 5 2004, 23:48
    programmi nimi on TTG ehk Test Tone Generator kui googeldada siis peaks tasuta saama selle. tõsi küll et see 20 hz tuleb kaunis vaikselt aga tuleb vähemalt selle programmiga mul.
    No aga järelikult sa ei saa, siis öelda,et see kõlar mängib 20hz'ini, sest ikka sagedusriba määramiseks on omad reeglid ka olemas, minu teada võetakse see -3db punkti järgi. Ehk alumine ja ülemine sagedus on see ,kus viimati kõlar mängib mingit sagedust helirõhul -3db.
    Ta võib sul jah mängida 20hz välja, aga seda ju imeväikselt..

    Parandage kui eksin...

    Comment


      #17
      Hei!
      Midagi ka küsijale:
      Ega nendel eespool mainitud kõlaritel suurt kvaliteedi vahet polegi:
      Põhi vahed on :Estonial natukene parem kõrg ja -kesksageduse helipilt,aga bass?eriti kärg membraanil päris jama.S-50 ja S-90 on juba parema Bassiga ja kui nende vahel valida siis tuleb vaadata kummad võimsuse poolest sobivad.
      http://www.album.ee/user/16860279

      Comment


        #18
        Originally posted by Crimson@May 6 2004, 11:03
        Hei!
        Midagi ka küsijale:
        Ega nendel eespool mainitud kõlaritel suurt kvaliteedi vahet polegi:
        Põhi vahed on :Estonial natukene parem kõrg ja -kesksageduse helipilt,aga bass?eriti kärg membraanil päris jama.S-50 ja S-90 on juba parema Bassiga ja kui nende vahel valida siis tuleb vaadata kummad võimsuse poolest sobivad.
        Nii palju kui mina tean, siis S50 bass täpsem aga S90 bass väga veniv. Ja S50 kõrged/kesmised pidid ka paremad olema. 35AC-021 kõrgete/keskmiste heli vga mõnus, aga mulle see kärje heli eriti ei meeldi..

        Comment


          #19
          Originally posted by erx+May 6 2004, 09:15--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (erx @ May 6 2004, 09:15)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Crimson@May 6 2004, 11:03
          Hei&#33;
          Midagi ka küsijale:
          Ega nendel eespool mainitud kõlaritel suurt kvaliteedi vahet polegi:
          Põhi vahed on :Estonial natukene parem kõrg ja -kesksageduse helipilt,aga bass?eriti kärg membraanil päris jama.S-50 ja S-90 on juba parema Bassiga ja kui nende vahel valida siis tuleb vaadata kummad võimsuse poolest sobivad.
          Nii palju kui mina tean, siis S50 bass täpsem aga S90 bass väga veniv. Ja S50 kõrged/kesmised pidid ka paremad olema. 35AC-021 kõrgete/keskmiste heli vga mõnus, aga mulle see kärje heli eriti ei meeldi.. [/b][/quote]
          Tänud et viitsisite vastata.
          Kui kedagi huvitab siis S50B l on keskriba sama mis s90Bl ja kõrged on S30B lt.
          Filtris pooled jublakad S90Blt kuid skeem tükkmaad lihtsam
          Võrrelnud olen küll neid Estoonia aktiivkrappidega (sama võimu taga passiivina)
          Estoniatel oli mahedam heli kuidagi, kuid 50 ned olid puhtama saundiga
          bassi on s50 tel küll tükk maad rohkem, kuid 20 Hzini ei mängi S90 nedki vist.
          Maailm oleks puhas ja süüta
          kui poleks õllejogurtit
          - Õ.Õ.

          Comment


            #20
            Originally posted by Matis+May 6 2004, 13:57--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Matis @ May 6 2004, 13:57)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
            Originally posted by erx@May 6 2004, 09:15
            <!--QuoteBegin-Crimson
            @May 6 2004, 11:03
            Hei&#33;
            Midagi ka küsijale:
            Ega nendel eespool mainitud kõlaritel suurt kvaliteedi vahet polegi:
            Põhi vahed on :Estonial natukene parem kõrg ja -kesksageduse helipilt,aga bass?eriti kärg membraanil päris jama.S-50 ja S-90 on juba parema Bassiga ja kui nende vahel valida siis tuleb vaadata kummad võimsuse poolest sobivad.

            Nii palju kui mina tean, siis S50 bass täpsem aga S90 bass väga veniv. Ja S50 kõrged/kesmised pidid ka paremad olema. 35AC-021 kõrgete/keskmiste heli vga mõnus, aga mulle see kärje heli eriti ei meeldi..
            Tänud et viitsisite vastata.
            Kui kedagi huvitab siis S50B l on keskriba sama mis s90Bl ja kõrged on S30B lt.
            Filtris pooled jublakad S90Blt kuid skeem tükkmaad lihtsam
            Võrrelnud olen küll neid Estoonia aktiivkrappidega (sama võimu taga passiivina)
            Estoniatel oli mahedam heli kuidagi, kuid 50 ned olid puhtama saundiga
            bassi on s50 tel küll tükk maad rohkem, kuid 20 Hzini ei mängi S90 nedki vist. [/b][/quote]
            No S90B mängib 25-25000hz

            Comment


              #21
              No S90B mängib 25-25000hz
              Kuule Botas, ja ka muud uued "sagedusriba-sõbrad"&#33; Niikaua kuni te pole endale selgeks teinud mis tähendab F3 45 Hz näiteks, niikaua ÄRGE RÄÄKIGE TÜHJA JUTTU&#33; Vene kõlaritest vaid väga vähestel on F3 punkt ~~30 Hz kandis, sama kehtib ka Lääne ja Eesti analoogidel. Siinkohal ei räägi me aga üsna kallitest kõlaritest, mis ka teatud juhtudel võivad alla 30 Hz mängida.


              JA UNUSTAGE ÄRA SEE NETIST TÕMMATUD SIGNAALIGENEKAGA VALJUKA ALUMISE SAGEDUSRIBA AKA " BASSIDE SÜGAVUSE" KONTROLLIMINE&#33; See on väga, väga ebamäärane võte F3 teada saamiseks.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                Originally posted by intz@May 6 2004, 19:13
                No S90B mängib 25-25000hz
                Kuule Botas, ja ka muud uued "sagedusriba-sõbrad"&#33; Niikaua kuni te pole endale selgeks teinud mis tähendab F3 45 Hz näiteks, niikaua ÄRGE RÄÄKIGE TÜHJA JUTTU&#33; Vene kõlaritest vaid väga vähestel on F3 punkt ~~30 Hz kandis, sama kehtib ka Lääne ja Eesti analoogidel. Siinkohal ei räägi me aga üsna kallitest kõlaritest, mis ka teatud juhtudel võivad alla 30 Hz mängida.


                JA UNUSTAGE ÄRA SEE NETIST TÕMMATUD SIGNAALIGENEKAGA VALJUKA ALUMISE SAGEDUSRIBA AKA " BASSIDE SÜGAVUSE" KONTROLLIMINE&#33; See on väga, väga ebamäärane võte F3 teada saamiseks.
                noo aga S90B peal on kirjas siukesed andmed:P
                Ma ei saa nyyd aru kas siis seal peal on valed andmed w?

                Comment


                  #23
                  no saa aru... sa võid märkida vaz2101 tehnilistesse andmetesse tippkiiruseks ka 240km/h. kindlasti on see ka tõsi. teatud tingimustel. teatud tingumustel ma kordan. näiteks konkreetse näite puhul peaks allamäge kallak olema paarkümend kraadi ja kallaku pikkus x meetrit, et inertsiga masin nii suure kiiruse saavutaks. need on eritingimused.
                  kurat seda teab kus see 25hz mõõdetud on. ja samamoodi ei ole ka minuarust seal märgitud +- mitu db sageduskara kõikumine selles vahemikus on. kui see on näiteks +- 10db, siis ei oma see 25hz mingit kuuldavat nivood.

                  Comment

                  Working...
                  X