Teade

Collapse
No announcement yet.

tahaks kõlareid ehitada aga on kysimus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahaks kõlareid ehitada aga on kysimus?

    tahaks paar kõlli ehitada ja kysimus on selles. kui palju maksavad valjukad (kõrged,keskmised,madalad) ja et saaks korraliku kvaliteedi.

    #2
    Ehh...
    Alustame siis ükskord uuesti.

    Kõigepealt tuleks endale selgeks teha, milliseid kõlareid vaja on - mis muusikat kuulad, mis eesmärgil kõlareid täpsemalt kasutama hakkad(kodukino või muusika vms).
    Edasi, tuleks lahendada probleem palju on va krabisevat kulutada kogu projekti peale. Vastavalt rahakotile tuleb vaadata kogu plaan üle ja (ilmselt) vajaduse korral korrigeerida siit-sealt.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      hmm... no standard, et saab kuulata muusikat vajadusel panna teleka tagant ja arvuti tagant. kuulan t trance ja rock. rahaga on nii et miinimum 4000eek ja max 6000eek. ja võimsust voiks olla nii paarsada watti ringis ja kusagil 150 watti võiks olla veel kuulatav muusika, et olekeks kvaliteeti umbes 150w juures.

      Comment


        #4
        Kujutad sa ette ka kui palju tegelikult on 150W?

        Kuid sinu asemel kompunniks ma mingid 2-3 ribalised kastid, woofer 8-10" nt Audeselt või Visatonilt. Teine, mõnes mõttes parem variant oleks 2*6.5" woofer ja kaheribased kastid. Võimsust oleks piisavalt, nii rocki kui trance`i jaoks, bassiga ei tohiks samuti hätta jääda.

        Kui tunned huvi korralike kastide vastu, siis saan ehk abiski sulle olla.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Mõtetu wattide tagaajamine algab jälle. Soovitan jällegi uurida foorumit, siin päris palju kirjas nii kõlaritest, nende ehitusest ja ka elementidest üksikult.

          Soovitan sul midagi kodumaist vaadata, kergem kätte saada.

          Comment


            #6
            ma tahakski teha kaks korralikku kolmeribalist kõlarit, aga tahaks teha sellised mis toidaks vaikema saaligi ära. et oleksid poole võimsamad kui
            ESTONIA 30ac-003.

            Comment


              #7
              Võid mingid väiksemat sorti klubi kõlarid endale soetada.
              Kui siiski soovid ehitama hakata, vaata Visatoni ja Audese toodangut.

              Comment


                #8
                jaa aga palju klubikõlarid maksavad umbes

                Comment


                  #9
                  Originally posted by phlox@May 12 2004, 18:40
                  jaa aga palju klubikõlarid maksavad umbes
                  Njah klubikõlarid on ikka teises hinnaklassis. Mida sa üldse korraldama kavatsed hakata, diskot, kontserdi hakatisi või lihtsalt mingi läbu?

                  Comment


                    #10
                    >>>>Njah klubikõlarid on ikka teises hinnaklassis. Mida sa üldse korraldama kavatsed hakata, diskot, kontserdi hakatisi või lihtsalt mingi läbu? <<<<


                    neid asju saab kah korraldada aga mul lihtsalt vaja kuna millalgi mõttes võibolla bändi teha ja siis voiksid olla paar kõlli mis täidaksid väikse saali ära samas voiksid olla nad sellised et saaksin toas kah kuulata et oleks kvaliteet

                    Comment


                      #11
                      Njah, su valik võib suht raskeks minna, kaldun ise arvama, et kui tulevikus kõlareid bändi jaoks kasutada tahad siis ikka klubi valjukad.

                      Kas sellist mõtet pole kaalunud, et tuppa ikka eraldi kvaliteetsed valjukad ja hiljem osta ka eraldi klubi valjukad?

                      Et teha kõlareid mis nii saalis kui ka toas hästi mängiksid.... njaaa raskeks läheb.. ega erilist mõtet polegi.

                      Comment


                        #12
                        no siis pigem toas kuulamiseks kõllid ja kvaliteetsed ning võimsad

                        Comment


                          #13
                          Mina pakun välja teha nende elementidega kõllid
                          6,5" HiFi bassikas WS17E mille sagedusalast ma aru ei saa(fc-7000hz)
                          ja DWT72 3000-23000hz
                          mina teen (vict endale sellised aga mida te pro kasti ehitajad arvate plaanist

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by Botased@May 14 2004, 16:54
                            Mina pakun välja teha nende elementidega kõllid
                            6,5" HiFi bassikas WS17E mille sagedusalast ma aru ei saa(fc-7000hz)
                            ja DWT72 3000-23000hz
                            aga palju see maksma läheks umbes

                            Comment


                              #15
                              Umbes 1000 + kastid endateha

                              Comment

                              Working...
                              X