Teade

Collapse
No announcement yet.

Milliseid Radiotehnika S-90-neid soovitate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Milliseid Radiotehnika S-90-neid soovitate?

    Milline varjant on nendest parim? Mis vahe neil üldse on? Kas Radiotehnika S-90A, S-90B või S-90F

    #2
    Ei soovita ühtegi, minu arvamus.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Tavaliselt on lood nii,et mida uuem asi, seda parem. Aga S90'ga on nii,et mida uuem kõlar, seda nirumalt on ta kokku pandud...

      Comment


        #4
        ei tea ma olen oma '87 aasta s90 b'dega mega rahul... tymakas on rahuldav korteri jaoks ikka ja ei ole midagi:P naabrid vahel ohivad aga soovitan soojalt
        Mäll-mäll

        Comment


          #5
          Originally posted by feel_the_bass@May 27 2004, 16:12
          ei tea ma olen oma '87 aasta s90 b'dega mega rahul... tymakas on rahuldav korteri jaoks ikka ja ei ole midagi:P naabrid vahel ohivad aga soovitan soojalt
          Kasvad natuke ja ei aja enam tymakat taga. Hakkad hoopis lampvõimu tahtma ja ajad kvaliteeti taga. S90 on minuarvates ikka parajad väljaheited NSVL poolt

          Comment


            #6
            S-90:
            nom:35w.
            max: 90w.
            takistus: 4Om.
            sagedus: 31,5- 20 000Hz

            S-90A on põhimõttelislt sama aint sagedus ala ja välimus teine

            S-90B on 8 Om., kandlise invertertoruga ja sagedus ala on vist 25- 25 000Hz.

            S-90F on umbes sama mis S-90B aint sinna on juurde pandud teravuse ja kesksageduse reguleerijad

            andmed võivad ka nats valed olla(ple ammu asjaga tegelenud)
            audiotehnika
            siin on skeemid, andmeid ja palju muud

            Comment


              #7
              kle ära pane segast s90 b'del on kah ikka olemas kõgete ja keskmiste regulaator :blink:
              Mäll-mäll

              Comment


                #8
                ja kus kohas see asub

                Comment


                  #9
                  Originally posted by mario89@Sep 16 2004, 20:13
                  ja kus kohas see asub
                  See asub kõlarite taga, terminali küljes (sinna kuhu juhtmed ühendad)

                  Comment


                    #10
                    sellest hetkest kui ma nad toast välja viskasin ei soovita ma neid kellelegi. see oli 10 aastat tagasi.momendil on juba meil kõlareid ka saadaval

                    Comment


                      #11
                      Apuaaaaa mis kvaliteeti aetakse taga üldse? eriti kui keegi väidab lampvõimendi puhul seda... jah on küll mahe heli aga ärme unusta siin tämbriblokki jms. Muie s90 sobib kööki väga hästi. Küsimus : mida peetakse helikvaliteedi all silmas? heli puhtus? tümakas? või mida iganes kegai õnnelikuks teeb...... Lampidest vana hea estonia-004
                      MSN- taneltreima182@hotmail.com
                      telefon katki.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by kaller+Sep 17 2004, 10:41--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (kaller @ Sep 17 2004, 10:41)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mario89@Sep 16 2004, 20:13
                        ja kus kohas see asub
                        See asub kõlarite taga, terminali küljes (sinna kuhu juhtmed ühendad) [/b][/quote]
                        oh ma ei teadnudki seda
                        tnx et ytlesid
                        mul just plaanis osta sellised s90

                        Comment


                          #13
                          endal olid ka s90D&#39;d (D nagu diisel ) ja kuni nad mul olid, olin rahul....siis juhtusin aga ühe õnnetu juhuse läbi kristiine +-ses audes blues&#39;e kuulma ja oligi kõik minu rahulolu läinud...olgu neetud +- koos audesega... <_<

                          muidu mürtsusid need S90D&#39;d üsna hästi (kusjuures see D(iisel) variant oli tuntavalt parema heliga kui varasemad variandid mida mul kuulda on õnnestunud, bass ei plärtsunud enam nii hullusti jne, samas mürtsumine oli ka kõik milleks nad kõlbasid)...

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by ttr@Sep 17 2004, 21:29
                            Muie s90 sobib kööki väga hästi. Küsimus : mida peetakse helikvaliteedi all silmas? heli puhtus? tümakas? või mida iganes kegai õnnelikuks teeb...... Lampidest vana hea estonia-004
                            Minuarust on s90 kööki liiga suured. Üks külmkapp on nagu olemas juba.
                            TFK Audio
                            #tfkaudio
                            http://www.facebook.com/tfkaudio/
                            http://tfkaudio.blogspot.com/
                            - Audioblogi, projektid jms.

                            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                            Comment


                              #15
                              s-90 suht keskmine kõlar olen ma aru saanud. algajale esimesteks katsetusteks kõlbab, kuid kui paremat kvaliteeti taga ajad siis tuleb mingeid muid vaadata.
                              tümaka tagaajamine lõpetatakse alles siis kui saadakse aru et s-90 heli ei ole eriti hea... enne pole mõtet esitada küsimusi stiilis:äh mis s-90 viga on siis? matsub küll ju jne.

                              Comment

                              Working...
                              X