Teade

Collapse
No announcement yet.

S70 mod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S70 mod

    Kust saaks s70 filtrite skeemi ? Ei jaga välja kuskohas see kõrge ja keskmise väljund on Mida arvate kui näiteks kesmine ja kõrge ära võtta ning võim ka seest ja siis kõrge koha peale inventer panna, kuigi muidu kinnine ja kasti maht ka suureneb tänu sellele.
    Roadstar 5.1 receiver + Audes 75W102-4 ; Brig 001 (hetkel vigane) + 2xS70+2xS30B; Audes 75W82-8

    #2
    Originally posted by matsa@May 23 2004, 20:47
    Kust saaks s70 filtrite skeemi ? Ei jaga välja kuskohas see kõrge ja keskmise väljund on Mida arvate kui näiteks kesmine ja kõrge ära võtta ning võim ka seest ja siis kõrge koha peale inventer panna, kuigi muidu kinnine ja kasti maht ka suureneb tänu sellele.
    Oled sa loll või midagi seesugust? Kustkohast sul siis kõrged helid tulema hakkavad? Mõtle ikka enne kui hakkad midagi rumalat kirjutama.

    Comment


      #3
      Ei ole mõtet S70-neid ära lammutada, et neist mingit supakat saada. Arvan, et ta on nii parem kui see sinu väljapakutud varjant, mille eesmärgiks ma sain aru on suppari tegemine. :huh:
      Pigem jäta asjad nii nagu on, sest neist pole mõtet supparit teha.
      Muusikahull!

      Comment


        #4
        Vabandust! Ma ei pannud tähele, et sa keskmise kah tahad ära võtta. Parem ära hakka seda ümber ehitama sest asjal pole mõtet. Pigem ehita üks suppar juurde aga selle kasti ümberehitamine ei ole eriti mõtekas.

        Comment


          #5
          Subbar juurde????milleks.S70 mängib piisavalt madalale.(vähemalt minu jaoks küll)on küll kasti maht väike aga bassi esitamisega saab ta vägagi edukalt hakkama.Ära parem üldse torgi neid.Müü parem kellegile teisele maha kes neist rohkem lugu peab ja ehita endale mingid "mürtsumasinad"
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            nojaa.. vahva et khe vigisema hakatakse . 'mürtrsumasinatest' juba siiber. Niisiis seletan siis asja teistmoodi: Sai ostetud 2 s70 mis üks on korras ja teine ainult koos 75gd-ga ja katkise keskmisega ja ilma kõrgeta, sees polnud ei võimu ega seda eraldi kasti keskmise jaoks, no nüüd ma mõtlengi mida teha selle teise kastiga ja filter oli eraldi kaasas. ei tahaks nüüd teist tervet selle pärast lammutama hakata et näha mis juhe kuhu. Et jah loodaks mõnd ideed mis siis teha kas elemendi asemele või siis pisut modida seda
            Roadstar 5.1 receiver + Audes 75W102-4 ; Brig 001 (hetkel vigane) + 2xS70+2xS30B; Audes 75W82-8

            Comment


              #7
              Modida võid vast sellest küljest, et vahetad kesk ja kõrghelide valjukad mõlemal kõlaril ära näiteks visatoni valjukate vastu ning selle ühe puuduva võimu saaksid minu käest, aga see veidi katkine. Et kui sul viitsimist ja raha on siis miks mitte.

              Comment


                #8
                Ei hakka vigisema kah - lihtsalt maailmas on palju paremaid valjukaid, kui s70 omad

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Mad BLS@May 24 2004, 18:29
                  Ei hakka vigisema kah - lihtsalt maailmas on palju paremaid valjukaid, kui s70 omad
                  Eks muidugi on, aga kui need olemas miks mitte siis pisut jantida nendega
                  ühe puuduva võimu saaksid minu käest, aga see veidi katkine
                  Tänud pakkumast aga jah plaan jätta nad passiivseks ja brigi nende jaoks kasutada
                  Roadstar 5.1 receiver + Audes 75W102-4 ; Brig 001 (hetkel vigane) + 2xS70+2xS30B; Audes 75W82-8

                  Comment

                  Working...
                  X