Teade

Collapse
No announcement yet.

Erinevad projektid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Indrek viska siia mulle tehtud kõlarite pildid ka yles.

    Olen nendega ülirahul

    Comment


      Nii, nii sai siis kah ära nähtud need viimased riiulid sul, isegi kuulata lubati, kuid lõpus öeldi, et ühe kasti (vasak) tweeter läbi? On nii või oli lihtsalt pilgates öeldud.
      Helipildis oli asi oluliselt parem kui sinna toodud audio "pshik", isiklikult meeldis viimistlus ja heli ka indreku tehtud tornidest tundus parem, igati väärt töö :lol: omas klassis vaieldamatult parim
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        Lisaks uuele, lisandunud viimistlusvariandile(nagu Nr1d), sai tehtud veel ühed parajalt põnevad asjad. Nimelt samamoodi riiulikõlarid 5" lairibadega Beag - nagu foorumi aktiivsemad ning tähelepanelikumad kasutajad teavad, olen nende samade asjandustega ka enne katsetanud...loodetavasti jälgin seda traditsiooni ka edaspidi.

        Aastaajale kohaselt on ka pildi taust...


        Kastide viimistlus vist ei vaja selgitust? Kasespoon, peitsitud ja lakitud.



        Kastid ikka inverteriga, mis tagapaneelis. Elemente on ka natuke moditud - membraan on õhukese värnitsakihiga üle võõbatud, lisaks on abikoonuse ja põhikoonuse vahel vatiinirõngas, mahendamaks teatud kõrgemal sagedusel tekkivat küngast. Uudse katsetusena sai lisatud ka jada-ahelasse pool ning sellega paralleelselt takisti, korrigeerimaks veelgi sagedusesitust.



        Ning minu lemmikpilt:


        PS! Antud kõlaripaar on nõus endale saama uue omaniku, kes soovib, see uurib!
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          Nii, nii sai siis kah ära nähtud need viimased riiulid sul, isegi kuulata lubati, kuid lõpus öeldi, et ühe kasti (vasak) tweeter läbi? On nii või oli lihtsalt pilgates öeldud.
          Tõsi, miskit seal pidi olema, nagu ikka vahest juhtub - õnneks on kõik asendatav!
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            tahaks küsida et millist häält nad nendes pvc torudes teevad mõtlen neid valgeid
            oleks ise ka huvitatud sellistest asjandustest

            Comment


              tahaks küsida et millist häält nad nendes pvc torudes teevad mõtlen neid valgeid
              oleks ise ka huvitatud sellistest asjandustest
              Hetkel torud tühjad, seisavad niisama, vaimustus läks üle... Peaks muidugi sinna mingi 5" sisse toppima, tarastis põhimõtteliselt on hea ja huvitav.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                jällegi intzu poolt üks kena paar riiulikõlareid valmis saand, mulle meeldib, eriti see kase spoon igastahes jõudu ja jaksu edaspidiseks B-)
                TeamRMS

                Comment


                  Järjest huvitavamaks läheb Edu edaspidiseks.

                  Comment


                    Ints kõik jumala hea, aga ma ei saa aru miks sa ei armasta elemente kasti sisse freesida Ei usu et sul seal mingi alignemendi mure on

                    Comment


                      Ints kõik jumala hea, aga ma ei saa aru miks sa ei armasta elemente kasti sisse freesida sad.gif Ei usu et sul seal mingi alignemendi mure on
                      Kui nüüd täpselt asju jälgida, siis on kõikidel asjadel kindel stiil olemas. Nagu ma juba varem ütlesin, siis nt ribavineeri puhul ei saa valjukaid flush-mounti paigutada, see on materjali eripära. Ja kuna ribavineer või siis tavaline spoonkate või siis värv (või mis iganes viimistlus - põhimõtteliselt piiritu) on vaid erinevad viimistlused samadel kõlaritel, siis kindla joonena ei ole ka teistele seda teinud. Kõik või mitte midagi.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        Originally posted by lamputska@Mar 9 2005, 10:31
                        Ei usu et sul seal mingi alignemendi mure on
                        See alignementi mure on alati olemas aga freesimine või mitte freesimine seda nagunii ei lahenda.
                        Eile just sai oma kaste mõõdetud ja kuigi on valjukad üle 30 mm nihutatud, selgus, et umbes 25 mm oleks veel vaja nihutada, et ajalisi nihkeid ei tuleks valjukate vahele.

                        Comment


                          Tervitus!
                          See alignementi mure on alati olemas aga freesimine või mitte freesimine seda nagunii ei lahenda.
                          Eile just sai oma kaste mõõdetud ja kuigi on valjukad üle 30 mm nihutatud, selgus, et umbes 25 mm oleks veel vaja nihutada, et ajalisi nihkeid ei tuleks valjukate vahele.
                          Kui üheribalisel kõlaril aligment`iga probleeme on, siis pole seal suurt midagi teha :P. Iseasi baffle diffraction.

                          Comment


                            Originally posted by intz@Mar 9 2005, 10:52
                            Nagu ma juba varem ütlesin, siis nt ribavineeri puhul ei saa valjukaid flush-mounti paigutada, see on materjali eripära. Ja kuna ribavineer või siis tavaline spoonkate või siis värv (või mis iganes viimistlus - põhimõtteliselt piiritu)
                            Nagu ma juba varem ütlesin, siis nt ribavineeri puhul ei saa valjukaid flush-mounti paigutada, see on materjali eripära. Ja kuna ribavineer või siis tavaline spoonkate või siis värv (või mis iganes viimistlus - põhimõtteliselt piiritu)
                            Ok ma saan aru et sa oled läinud kergema vastupanu teed (mis su kõlarite hinna juures on täiesti õigustatud - parema hinna eest midagi ilmselt pole) Ilmselt pole sulle mõtet öelda, et liimi esipaneelile 6 või 8 mm vineer veel peale, (või koguni tervele kastile) tead seda isegi. Ma julgen arvata, et selliselt oleks tulemus tunduvalt parem. Praeguses "mountis" näib kast nagu poleks ta veel valmis või meistrimehel sai jõud enne lõppu otsa
                            Well well te võite vaadata jah et mingi uus targutab siin nüüd, aga eks väike kriitika kulub ära, millest muust muidu õppida

                            Ärge siis palun lööge :blink:

                            Comment


                              Ok ma saan aru et sa oled läinud kergema vastupanu teed (mis su kõlarite hinna juures on täiesti õigustatud - parema hinna eest midagi ilmselt pole) Ilmselt pole sulle mõtet öelda, et liimi esipaneelile 6 või 8 mm vineer veel peale, (või koguni tervele kastile) tead seda isegi. Ma julgen arvata, et selliselt oleks tulemus tunduvalt parem. Praeguses "mountis" näib kast nagu poleks ta veel valmis või meistrimehel sai jõud enne lõppu otsa smile.gif
                              Well well te võite vaadata jah et mingi uus targutab siin nüüd, aga eks väike kriitika kulub ära, millest muust muidu õppida smile.gif
                              Ma ei väsi kordamast, et ribavineer-viimistluse puhul(antud teemas riiulikõlarid ja põrandakõlarid) ei saa freesida, kuna materjal vajaks sellisel juhul pikemat seismisaega.
                              Kui sa aga soovid juttu tüürida sinna, et mul nt freesi pole vms, siis eksid - Beag lairiba projektide puhul on valjukad flush-mount`itud. Nagu näiteks viimased, punaka peitsiga - kate on ainult peal.

                              Lisaks meeldib mulle erineda.
                              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                              indrek@sac.ee, +3725174765

                              Comment


                                Ma ei kahtlegi et sul freesi vms. pole. Lihtsalt nagu tundub kummaline kui netis vaatad igasugu kallimaid, odavamaid, Stock ja DIY kaste siis pole küll tähele pannud, et keegi kasutaks "flushimata" varianti, seepärast arvan ma, et see pole küll koht kus erineda B-)

                                Comment

                                Working...
                                X