Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus Radiotehnika S-30A kohta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus Radiotehnika S-30A kohta?

    Küsimus võib nõme tunduda, aga tahaks ikkagi teada Kas radiotehnika S-30 kõlarid on samad mis Radiotehnika S-90 kesk ja kõrgsagedus kõlarid? Kui on erinevad, siis palju on võimsuse vahe?

    #2
    pole küll päris kindel aga kõrged peax mõlemal samad olema.... S30-e madal ja S90-e kesk peaksid aga erinevad olema(vist sama võimas aga erineva kujuga... membraan oli ka erinev) :P
    Intel inside.. Idiot outside...

    Comment


      #3
      Olen ka tähele pannud, et kuju on erinev, sellepärast küsisingi

      Comment


        #4
        S90-e kesksageduskõlar liigub suhteliselt vähe... minuarust oli lausa papist membraaniga... S30-l kummist membraaniga ja liigub rohkem :P
        Intel inside.. Idiot outside...

        Comment


          #5
          Ei ole samad.
          'Kxrged' erinevad juba kujult, mxxtudelt ja loomulikult markeering neil erinev.
          Kesksageduse valjukas (15GD-11A vanem / 20GDS-1-16 uuem) on kujult ja mxxtudelt yks yhele, kuid ei ole sama, ta on jaigema membraaniga ja kui ma ei eksi siis kesk sageduse valjuka takistus on 16 oomi ja S-30te bassi takistus on kas 4 vxi 8 oomi.

          Comment


            #6
            mul on küll s90 kesksagedus kummimembraaniga

            Comment


              #7
              mul on küll s90 kesksagedus kummimembraaniga
              Ma ju kirjutasin, et valimuselt yks yhele S30 bassikaga, loomulikult on kummi membraaniga ja eest vaadates neid ei saa eristadagi.

              Comment


                #8
                Originally posted by Rom@Jun 6 2004, 08:55
                Ei ole samad. Kesksageduse valjukas (15GD-11A vanem / 20GDS-1-16 uuem) on kujult ja mxxtudelt yks yhele, kuid ei ole sama, ta on jaigema membraaniga ja kui ma ei eksi siis kesk sageduse valjuka takistus on 16 oomi ja S-30te bassi takistus on kas 4 vxi 8 oomi.
                Tegelt peaks sügavus ka erinev olema. S90'se kesksagedusel on see väiksem.
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #9
                  S90 tõesti kesksageduseks 15GD-11A ja S30 madalsageduseks 10GD-34.
                  Eest vaadates on nad samasugused, aga sügavus pidi vist jah erinev olema. Kui kõrvuti võrdled, sis teed vahet küll. 10GD-34 takistus 4oomi ja tundlikus 83db, 15GD-11A takistus 16oomi ja tundlikus 90db. Sagedusribad ka neil erinevad 60-5000hz ja 200-5000hz.

                  Comment

                  Working...
                  X