Teade

Collapse
No announcement yet.

Teeks mingi odava kõlari pidude tarvis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Teeks mingi odava kõlari pidude tarvis

    Tean et sarnane teema siit foorumist läbi käinud kuid mõtlesin et postitan ikka
    Plaanis hakata tegema sõpradega kamba peale (et raha rohkem oleks) mingi peowoofer, millele ka kesk- ja kõrgsagedused külge monteerida. Vb oskate elemente soovitada sinna ja ideid anda. Palju sinna ei investeeriks (paar tuhat).
    Eesmärk oleks saada kokku mingi kõlar mida lihtne nn. privaatpidudele vedada
    Et sõpradega nagunii siin pidusid toimub ja miks ma peaksin siis enda kõlareid vägistama selle hardstyle'i ja trance'iga
    Tean et selle rahaga midagi normi ei tee aga midagi ikka.
    Kuidas oleks ntx s90 bassielementidest teha see kõlar?
    Materjali poolepealt vist soovitusi vaja pole, paksust vineerist teha
    Aga kellel on aega ja viitsimist see võiks avaldada enda ideid ja ka natukene soovitusi jagada. Põhiline on ikkagi kõva laks mitte kvaliteet
    Kõik pole kuld mis hiilgab

    #2
    Ausalt öeldes pole minuarust mõtet jamada. Osta lihtsalt mingid s.90 käkid ja pane oma pidusid. Heli kvaliteet seal nagu nii olulist rolli ei mängi, sest hardstyle ja trance lihtsalt ei oma taolist asja. MIngi odavad vene kõlarid ja kuula oma elektrikahinat

    Comment


      #3
      Võiks nagu lõpetada selle trance muusika mahategemise. Näiteks ma ei suudaks seda muusikat kuulata süsteemist mis pole helilt kvaliteetne. Trance muusika juures on väga palju kohti kus just heli puhtus mängib rolli ( suurt). Loomulikult paljud siin foorumis ei saaks aru sellest aga jah tuleb võrrelda, et ennem järeldusi tegema hakata.

      Nii ja nüüd teema juurde
      Brat: soovitaks sul vaadata lairiba valjukate poole, kuna plaanis on sul muusikat väga valjult kuulata ja kasutada ka pidudel siis oleks see vast kõige parem lahendus. Siinkohal ütlen kohe, et S90 pole just kõige õigem lahendus.
      Olen ka näinud Järve Noores Tehnikus müügil kontsert kõlareid mille paari hind oli 2600 kr.

      Comment


        #4
        LAmmutada tahad siis osta king audio 12", paned 4 sellist tuppa ja on sul seda latakat ilma kvaliteedita küll ja kuhjaga.
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #5
          Tere!
          Mis sa ikka sellest lõhkujast ehitama hakkad,kui sul selline eelarve,siis mul on sulle midagi pakkuda:Vaata minu kodukalt seda ELEKTROONIKA kõlli.Liiga hea ja
          lõhkuja peoloom,millega mul midagi teha ei ole.Nii,et kui oled huvitatud siis
          1200eek ja pidu püsti.
          http://www.album.ee/user/16860279

          Comment


            #6
            Kui oled huvitatud sis ma võiksin sulle myya yhe paari kõlarikaste...suurus on 24*42*26(laius*pikkus*sygavus).See valge kõlarivatt on ka kaasas mingisuguse võrkkoti sees..
            Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

            Comment


              #7
              Kle ma mõtlen seda Elektronika kõlari pakkumist, välimuselt tundub täitsa norm
              Mis talle siis toiteks vaja oleks, et kui palju ta võimsust talub ja mis takistus? Ja kui suur tundlikkus?
              Kõik pole kuld mis hiilgab

              Comment


                #8
                aa sry ma ei pand algul tähele et seal pealkirjaks vajalik info olemas, eks ma mõtlen selle üle veel
                Kõik pole kuld mis hiilgab

                Comment

                Working...
                X