Teade

Collapse
No announcement yet.

Viimistletud kastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Viimistletud kastid

    Et siis kaua lubatud viimistlus kastidele http://www.zone.ee/kaitss .Kogu jutt seal olemas,niiet ei hakka siin seletama

    #2
    vaeva oled sa selle komplektiga igatahes näinud.. kuigi tahaks norida kruvide valiku üle millega sa bassika ja kesksageduse selle kasti külge kruvinud oled :P ja siis kodulehe taustavaliku osas annaks nõu: valget teksti mustavalgekirjul taustal on raske lugeda.

    Comment


      #3
      Kastid ilusad, tahaks väga kuulda isegi neid.
      Väike OT, kas sa ei karda et lahtine kivivill woofri kastis elemndile halba teeb?
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        To Ali_Qiller:
        Selle kodukaga ma võtan midagi siis ette,aga mis nendel kruvidel viga,tean küll et kipsi kruvi ple just kõige tugevam,aga ta vähemasti must ja hoiab mul ilusti valjukat kinni.
        To Allar88:
        Hetkel ple üheski kastist villa sees ,ei viitsind kodukal ära parandada.Varsti panen sinna parema asja sisse

        Comment


          #5
          Igati lahe on vaadata ka igasugu subbakatele ka tavakõlareid - oled vaeva näinud, asja endale selgeks teinud ega MITTE KUNAGI minu mäletamist mööda tobedaid küsimusi esitanud - tõeliselt hea!!!

          Respect!
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            aa et kipsikruvid.. juba parem.. lihtsalt ühe pildi peal laiutasid mingid N aegsed kesk ja bassi valjukal.. kuigi mina isiklikult kasutaks vineerikruvisid.

            Comment


              #7
              oh aegu, oh aegu
              mäletan veel kui küsisid siin foorumis vist filtrite tegemise kohta nõu.
              igastahes, tasa sõuad, kaugele jõuad.
              hea on vaadata valmis tornkõlareid. jõudu ja jaksu sulle edaspidisteks ponnistusteks

              Comment


                #8
                ehk lisada veel punast värvi, et tekiks terviklikkus
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  To Intz ja Zen:
                  Äitäh teile
                  To ksl:
                  See värvimine päris hea mõte,tahtsin tegelt inverteri seest mustaks värvida,aga ei hakand sellepärast eraldi spreid ostma,niiet värvisin kodus vedeleva hall spreiga selle ära.Aga ma arvan et kui ma inverteri ja kõrge ka punaseks värviksin,siis tuleb vähe ulmeline välimus juba B) .Aga eks need punased valjukad ole maitse asi juba,mõnele ei meeldi üldse,minumeelest annab natuke juurde küll.

                  Comment


                    #10
                    Minu arvates ka ksl-i mõte hea aga see juba puhas maitseasi kuidas meeldib ja vinged näevad need kõlarid ja subbaks sul välja küll....tubli töö

                    Comment


                      #11
                      Voh.. Selle uue kõrgsagedusega kohe teine lugu. Täitsa viisakas ja näha,et vaeva on nähtud. Põhiline,et sul endal oli huvi uurida ehituse kohta, mitte ei lasknud kõik endale ette sööta

                      Comment


                        #12
                        Jällegi on hakkama saadud ühe tõeliselt kena tööga
                        Vahelduseks supakatele saab näha ka kõlareid mis on ise valmistatud.
                        Punane värvus ongi midagi uut jällegi

                        Comment


                          #13
                          Võiksid ka alused alla teha nagu joonistasin su pildile juurde siis oleksid kõlarid palju vingemad...minu arvamus muidugi

                          http://www.album.ee/?o=208325209

                          Comment


                            #14
                            To Ufonaut21:
                            See alus oli mul ka vahepeal mõttes ja oleksin teinud ka,aga lihtsalt toas on vähe ruumi ning siis poleks nad mul sinna ära mahtund kus nad mul praegu on

                            Comment


                              #15
                              Kas LspCAD-i häkkisid ise lahti? h34r:

                              Comment

                              Working...
                              X